NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ile zarabia srednio mechanik w Stalowej Woli,
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 08:36  
Cytuj
Witam chcialem sie dowiedziec mniej wiecej jezeli ktos sie orientuje jakie sa zarobki mechanika lub elektromechanika w stalowej woli i okolicach z gory bardzo dziekuje

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 08:36  
Cytuj

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 09:41  
Cytuj
Zależy gdzie, u mojego przyjaciela w dużym warsztacie koło 5tys. W małych warsztatach gdzie jest mało klientów, a jak juz sa to sa to drobne prace to 2tys max

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 12:29  
Cytuj
zalezy od umiejetnosci ale dobry mechanik od 2,5 w gore

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 12:35  
Cytuj
lucasauto, teraz w Anglii jesteś ? Tzn te naprawy robisz ? Masz w miarę przyzwoite ceny, może nawet przyjechałbym do Ciebie na wymianę paru rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 21:01  
Cytuj
Tak na chwile obecna w UK lecz staramy sie otworzyc jakis fajny oddzial pod stalowa wola stad tez moje pytania odnosnie zarobkow mechanikow gdyz bedziemy ich potrzebowac. Nie znalazlem mianowicie konkretnych warsztatow zajmujacych sie elektronika i elektryka w Stalowej i rejonach. Damian1989r Serdecznie zapraszam angielski nr tel. znajdziesz na stronie.

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 21:44  
Cytuj
Lucasauto, gdzie działacie na terenie UK?

Sorry za off topic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 22:06  
Cytuj
B976HN

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 22:23  
Cytuj
Podłączając sie pod temat mechaniki-elektroniki sam.co sądzicie o jakości i przedewszystkim ilości warsztatów sam.w Stalowej Woli i najbliższej okolicy pytam gdyż chciałbym zrobić rozeznanie plus minus czy brakuje takowych warsztatów czy jest ich może za nad to.O tóż sam od blisko 10 lat jestem za granicą pracuję w servisie samochodowym a w Polsce bywam raz w roku na wakacjach i mam wrażenie że z każdym rokiem warsztatów przybywa czy nie jest ich zbyt dużo?Pytam gdyż pomału myślę o powrocie do rodzinnego miasta i zastanawiam się czy wogóle jest sens otwierać kolejny warsztat sam.czy może nastawić się na jedną nazwijmy to konkretną usługę gdyż z tego co widzę większość zakładów zajmuje się kompleksową naprawą aut to jest od mechaniki po blacharstwo-lakiernictwo czyli wszystko-pełen zakres,sam przed wyjazdem z Polski pracowałem w dwóch warsztatach w Stalowej Woli i wiem jak to jest z tą kompleksową usługą.Co sądzicie czy jest sens otwierać kolejny warsztat nastawiając się tylko na mechanikę i ew.elektronikę samochodową?Pozdrawiam!cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 22:42  
Cytuj
Wg mnie jest sens, ale trzeba robić na jakość, a nie na ilość. Bardzo dużo naprawiaczy robi na odpi***ol, zrobić fuszerkę, kasę wziąć i następny. Trzeba informować klienta jakie są możliwości w doborze zamienników. Dobrze się reklamować i konkurować cenami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Podłączając sie pod temat mechaniki-elektroniki sam.co sądzicie o jakości i przedewszystkim ilości warsztatów sam.w Stalowej Woli i najbliższej okolicy pytam gdyż chciałbym zrobić rozeznanie plus minus czy brakuje takowych warsztatów czy jest ich może za nad to.O tóż sam od blisko 10 lat jestem za granicą pracuję w servisie samochodowym a w Polsce bywam raz w roku na wakacjach i mam wrażenie że z każdym rokiem warsztatów przybywa czy nie jest ich zbyt dużo?Pytam gdyż pomału myślę o powrocie do rodzinnego miasta i zastanawiam się czy wogóle jest sens otwierać kolejny warsztat sam.czy może nastawić się na jedną nazwijmy to konkretną usługę gdyż z tego co widzę większość zakładów zajmuje się kompleksową naprawą aut to jest od mechaniki po blacharstwo-lakiernictwo czyli wszystko-pełen zakres,sam przed wyjazdem z Polski pracowałem w dwóch warsztatach w Stalowej Woli i wiem jak to jest z tą kompleksową usługą.Co sądzicie czy jest sens otwierać kolejny warsztat nastawiając się tylko na mechanikę i ew.elektronikę samochodową?Pozdrawiam!cool girl


Dobry mechanik z przystępnymi cenami za swoje usługi nie będzie narzekał na brak zajęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 22:53  
Cytuj
Najwiecej w stalowej to jest pizzeri i aptek z tego co zauwazylem za kazdym razem jak wybieramy sie z rodzina do PL umiech wydaje mi sie ze uniwersalnych warsztatow jest dosc sporo, staram sie zbadac rynek stalowowolski jak tylko moge.Za kazdym razem gdy jestem w rodzinnym miescie udaje klienta odwiedzajac warsztaty, spotykam sie ze strasznym hamstwem personelu i naciaganiem klienta na zbedne koszty itd. Moim zdaniem tak jak jest za granicami najwieksza wage warsztat musi klasc na jakość, cene oraz jak najlepsza komunikacja z klientem a wtedy dasz rade umiech

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
Za kazdym razem gdy jestem w rodzinnym miescie udaje klienta odwiedzajac warsztaty, spotykam sie ze strasznym hamstwem personelu i naciaganiem klienta na zbedne koszty itd. Moim zdaniem tak jak jest za granicami najwieksza wage warsztat musi klasc na jakość, cene oraz jak najlepsza komunikacja z klientem a wtedy dasz rade umiech


Dokładnie, to wiesz czego brakuje. Jak będziesz otwierał warsztat w STW, to będę jednym z pierwszych klientów ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2018r. 00:21  
Cytuj
Damian jesteś młody i głupi nawet na zus nie zarobisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2018r. 00:32  
Cytuj
CYTAT
Damian jesteś młody i głupi nawet na zus nie zarobisz.

Chyba kolega konkurencji się boi!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2018r. 09:13  
Cytuj
salon skoda płaci ok,1600-1700zl na rękę za miesiąc pracy jako mechanik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2018r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
salon skoda płaci ok,1600-1700zl na rękę za miesiąc pracy jako mechanik


Ten Salon to jakas pomylka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2018r. 19:27  
Cytuj
Brakuje dobrego zakładu wulkanizacyjnego i prostowania felg.
np. kto ma maszynę laserową do wyważania kół? pokazuje optymalne założenie w samochodzie. Bezdotykowe zakładanie opon? Coooo?? To najczęstsza odpowiedź na pytanie. Prostowanie felg alu ?? np. jeśli krzywizna jest większa niż można zrobić korektę na wyważarce to Panie NIE DA SIĘ ZROBIĆ felga do wyrzucenia. Nie wiem czy da się na tym dobrze zarobić ale takiego zakładu jak i dobrych mechaników to brakuje. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2018r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Brakuje dobrego zakładu wulkanizacyjnego i prostowania felg.
np. kto ma maszynę laserową do wyważania kół? pokazuje optymalne założenie w samochodzie. Bezdotykowe zakładanie opon? Coooo?? To najczęstsza odpowiedź na pytanie. Prostowanie felg alu ?? np. jeśli krzywizna jest większa niż można zrobić korektę na wyważarce to Panie NIE DA SIĘ ZROBIĆ felga do wyrzucenia. Nie wiem czy da się na tym dobrze zarobić ale takiego zakładu jak i dobrych mechaników to brakuje. Powodzenia.


walniętą felge robili mi w zkładzie co isie na nisko jedzie- nie mieli z tym problemu. o korekcie odwaznikami nie było mowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 18:09  
Cytuj
Salon skody płaci rewelacyjnie ta kasa to marzenie każdego mechanika 1600zl ci mechanicy co tam pracują to SZCZESCIARZE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 09:34  
Cytuj
szlachetny pan własciciel


Środa, 14 marca 2018 r. godz. 16:29

Serwis Skody PHU Edward Buława poszukuje mechanika/ elektromechanika samochodowego , doświadczeniem napraw samochodów grupy VW. Swoje podanie o pracę proszę kierować drogą mailową.

telefon 15 842 88 31, tel. kom.: 609 603 162
e-mail: darek@bulawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2018r.
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 16:50  
Cytuj
zależy. Mój mąż zarabia powyżej 2,5 a dorabia też, bo tu znajomy coś podrzuci albo ktoś z rodziny...

Świetny krem na biust https://frashe.pl Sprawdź!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 21:55  
Cytuj
Witam jak są tu mechanicy to ja przy okazji zapytam ile można zapłacić za wymianę klocków ,tarcz,przegubów i osłon przegóbow w Stalowej Woli ?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
salon skoda płaci ok,1600-1700zl na rękę za miesiąc pracy jako mechanik


Ten Salon to jakas pomylka.


jak właściciel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
salon skoda płaci ok,1600-1700zl na rękę za miesiąc pracy jako mechanik


Ten Salon to jakas pomylka.


jak właściciel


skoro tak jest to szacunek, bo ciągle jest na rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2018r. 08:43  
Cytuj
[cytat]Witam jak są tu mechanicy to ja przy okazji zapytam ile można zapłacić za wymianę klocków ,tarcz,przegubów i osłon przegóbow w Stalowej Woli ????? [/cytat
Nikt się nie orintuje???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »