NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Najlepsza obsługa,
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:19  
Cytuj
zgadzam się co do obsługii w Awansie-zawsze chętnie pomogą,doradzą,to samo dziewczyny w Rossmanie ,a Pani Edyta w biedronce-najlepsza ekspedientka ever umiech

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:19  
Cytuj

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:50  
Cytuj
zgadzam sie super sa panie w CCC w Tesco a w szczególności taka pani w czarnych włosach...pozdrawiam...a i jeszcze panie na Edukacji sklep z butami kiedys były tam żółte kraty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 18:54  
Cytuj
miła i zawsze dobrze doradzi blondyneczka w sklepie z upominkami koło wiaduktu umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 18:54  
Cytuj
potwierdzam, że obsluga w ccc w tesco jest bardzo miło. miła pani jest również w sklepie z bielizną atlantic w centrum stalowa wola. poza tym bardzo dobrze robi się zakupy w cukiernio piekarni na hali targowej społem. ponadto na pochwałe zasługuje tez pani z salonu mody slubnej krystyna (bardzo mila i kompetentna).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 16:39  
Cytuj
Bardzo miła i kompetentna obsługa jest w sklepie kosmetycznym w Centrum na Niezłomnych. Zwłaszcza pani Jola to osoba która kocha swoją pracę i zna się na tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 14:26  
Cytuj
W ty, sklepie z upominkami jest naprawdę bardzo miła Pani zawsze dobrze doradzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 14:20  
Cytuj
Świetna obsługa jest w medyku na KEN (obok apteki).Ja przyjechałem się tylko zarejestrować na wizytę do dermatologa bo podejrzewalem u siebie czerniaka.Akurat wtedy przyjmowała Izabela Piłat do której sądze trzeba się namawiać na wizytę miesiącami.Miła młoda pani z recepcji podpowiedziała mi żebym zapytał czy by mnie doktor nie przyjęła.I oczywiście wchodzę i się pytam a ona z uśmiechem na twarzy mówi "Przyjmę Cię, poczekaj na zewnątrz" Pani z recepcji się też spytała jak załatwiłem sprawę i nawet zainteresowała się też moim "czerniakiem".Naprawdę byłem miło zaskoczony, dziewczyny z recepcji były bardzo miłe życzliwe a Pani doktor tak samo.Wszedłem i wykryła mi jeszcze uczulenie jakieś na głowie i przepisała na to lek, a czerniaka wybiła z głowy pokazująć mi album z tym rakiem.I wyszedłem uradowany że nie mam czerniaka.Byłem zaskoczony bo myślałem że czeka mnie długa kolejka na wizytę.A tu od razu na żywca przyjęty zostałem.Z uśmiechem na twarzy żartowała żebym myślał o dziewczynach a nie o czerniakach. Chodze do różnych lekarzy ale po raz 1-szy byłem tak pozytywnie zaskoczony po wizycie.Nie tylko z faktu że nic mi nie jest takiego ale też z faktu takiej miłej obsługi i zachowania w stosunku do pacjenta.Ze świecą w Stalowej szukać takich lekarzy.

Jeszcze dodam w temacie medycznym że miłe panie są też w poradniach EKG w Placówce medycznej nr 6.Jak swego czasu musiałem chodzić i mierzyć tam ciśnienie to te młode pielęgniarki były bardzo sympatyczne.Szczególnie taka młoda z kręconymi włosami.
Fajna obsługa jest też w sklepie też na KEN z biżuterią.Taka młoda dziewczyna z blond włosami bardzo życzliwa i pomogła mi wybrać prezent.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 17:06  
Cytuj
Moim zdaniem najlepsza jest w biurze podróży Artur na Wojska Polskiego. Pani jest rewelacyjna, miła sympatyczna, dobrze doradzi itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:37  
Cytuj
Ja równiez polecam sklep kosmetyczny w Centrum na Niezłomnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 09:50  
Cytuj
Odnośnie urzędów. Wydział komunikacji w Stalowej Woli - rejestracja, cała kadra oraz Pani przyjmująca opłaty na parterze.

Urząd Skarbowy - Pani w okularach która przyjmuje deklaracje PCC3 pomocna i bardzo miła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 01:25  
Cytuj
Potwierdzam, pani doktor Piłat dermatolog jest ok, w nagłym przypadku przyjmie poza kolejką, wytłumaczy problem, wyróżnia się na tle lekarzy w Stalówce. good
Miła i kompetentna obsługa jest też w aptece w Tesco - brunetka,która już tam chwilę pracuje jest naprawdę ok, choć pozostali też. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 09:03  
Cytuj
Polecam Panią kasjerke w biedronce niedaleko pksu, zawsze usmiechnieta, miła, pożartuje umiech aż miło stać w kolejce. Polecam także Panie na stoiskach z epapierosami w TESCO!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 15:58  
Cytuj
a ja dodam bardzo miłego chłopaka,który obsługuje w żabce na al.Jana Pawła 60-pręby,aż się chce tam teraz robić zakupy,milszej osoby i tak pomocnej w żadnym jeszcze sklepie nie spotkałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 20:36  
Cytuj
A ja polecam Przemiłego ze sklepu z gazetami,papierosami itp ze środka centrum 4smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2014r. 00:19  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Przemiłego ze sklepu z gazetami,papierosami itp ze środka centrum 4smiech2

popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2014r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Przemiłego ze sklepu z gazetami,papierosami itp ze środka centrum 4smiech2


Zgadzam się, Pan Witek jest świetny umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 21:06  
Cytuj
mili są kierowcy z jotki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 06:54  
Cytuj
A ja jestem pod wrażeniem dwóch pań z ambulatorium pod Hutą . Te panie pracują na górze w rejestracji medycyny pracy. Jedna taka starsza kobieta a druga młodziutka wygląda jakby miała 16 lat . Moja córka miała zrobić sobie przez wakacje książeczkę zdrowia ale jak to młode nie miała na głupoty czasu i wszystko zostawiła na ostatnią chwilę. Te dwie panie wszystko mi powiedziały co i jak, gdzie najpierw jechać, co załatwić, co kupić, ile szykować kasy i na co . Oprócz tego zapisały mnie już od razu do lekarza , żebym nie musiała za długo czekać na wizytę. Super babki! Pozdrawiam..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 15:18  
Cytuj
Jestem pod wrazeniem obslugi w ambolatorium pod huta wynika na to ze w ostatnich tygodniach doszlo do wymiany personelu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 15:43  
Cytuj
Koala najwidoczniej coś sie musiało zmienić bo o nich jednego dobrego słowa nie dało się powiedziec

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 17:29  
Cytuj
Podczas mojej ostatniej wizyty tam nie odnioslam wrazenia, by cos na lepsze sie zmienilo, a gorzej przeciez chyba byc nie moze...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 17:53  
Cytuj
Na stacji benzynowej w Agatówce, przemiły uczynny młody chłopakumiechZresztą wszyscy tam są bardzo sympatyczniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 21:10  
Cytuj
Dziewczyny w rossmanie w galerii...mlode.wesole usmiechniete..chetnie doradza..zagadaja...az chce sie do nich chodzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 09:30  
Cytuj
przemiły pan obsługuje czasami we fracu na górce,zakupy robi się sprawnie i szybko ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 11:16  
Cytuj
Urząd Miasta (to nie kampania, bo mam mocne zastrzeżenia do samego urzędu;) pani w zasiłakch rodzinnych, przyjmująca od lat (blondynka, biurko po lewej;).
Uzasadnienie: to urząd i urzędnik jest dla ludzi, a nie ludzie dla urzędu. Zawsze gdy z nią rozmawiam, mam wrażenie że ona to świetnie rozumie. Pomocna, uprzejma, miła, kompetentna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »