NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Meble kuchenne na wymiar,
Posty: 6
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:26  
Cytuj
Witam, jesteśmy w trakcie remontu, chcemy robić kuchnie na wymiar oraz szafy wnękowe. Proszę o podnośnie sprawdzonej, solidnej, terminowej firmy z przyzwoitym kosztem za realizacje(okolice Stalowej Woli).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 10:49  
Cytuj
Dwa lata temu zamawiałam meble do kuchni u witońskimeble. W porównaniu do dwóch innych firm za tę samą kuchnię wyszło najtaniej. Co do jakości też nie mam zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
gil
gil
gil
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 12:43  
Cytuj
Tylko nie w Hicie na Jana Pawła II. ceny straszne,materiały marne a jak są uwagi to udają głupiego.Jako klientka tego studia nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 12:55  
Cytuj
http://www.mebleadero.pl/meblekuchenne.html polecam szybko i porządnie.....zrobiliśmy tez szafę do przedpokoju.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:19  
Cytuj
Słyszałam ze Witoński drogi, a w tym Adero jakie ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 14:08  
Cytuj
Już kiedyś polecałem tu firmę tą http://www.stolmix.eu/ problem jest tu tylko taki że maja niby dużo zleceń a więc przebierają w klientach warto zapytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Tylko nie w Hicie na Jana Pawła II. ceny straszne,materiały marne a jak są uwagi to udają głupiego.Jako klientka tego studia nie polecam


Oświadczam, że osoba podpisująca się ,,gil'' pisze nieprawdę. Jeżeli opisana przez nią sytuacja miała miejsce (zła jakość, marne materiały, czy nie uznanie reklamacji) to zapraszam do studia w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.
Myślę, że forum nie jest dobrym miejscem do wyjaśniania wątpliwości (ogólnie przyjęte zasady w handlu – reklamacje należy zgłaszać do producenta). Dalszą dyskusję uważam za bezsensowną i nie interesuje mnie dalsza wymiana zdań typu: „teraz już nie chcę”, „załatwiłam sobie”, „nie mam czasu” itd. Zapraszam do studia w celu rozwiązania rzekomego problemu z nieuznaną reklamacją.

Studio HIT istnieje od 21 lat i zawsze najważniejszy był klient, jego zadowolenie oraz jakość produktów.
Osoba ,,gil'' na tym forum ODZYWA SIĘ TYLKO w przypadku mebli na zamówienie firmy Hit. Może ma problem z uczciwą walką konkurencyjną na stalowowolskim rynku mebli na zamówienie? Konkurujmy jakością, projektami i obsługą klienta a nie wpisami na forum.

Rok założenia 1993
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 16:05  
Cytuj
Z tym Hit Meble to prawda.Siedzi tam taki gbur i udaje najmodzejszego.Nie wiem kto to jest ale jesli to pracownik to do zwolnienia a jesli wlasciciel to do odstrzelenia.Wchodze sobie spokojnie a on do mnie odrywajac sie od jakiegos malowania ''slucham?''Ja grzecznie ze chcialem zorjetowac sie w cenach i w ofercie a on...nie ma tu czego ogladac.Masakra.Nigdy wiecej tego HITU!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Dwa lata temu zamawiałam meble do kuchni u witońskimeble. W porównaniu do dwóch innych firm za tę samą kuchnię wyszło najtaniej. Co do jakości też nie mam zastrzeżeń.


a jakie to były INNE firmy możesz podać, na pewno masz dobra pamięć więc musisz podać abyśmy wiedzieli że w witoński meble było najtaniej ( i pewnie jest)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 14:58  
Cytuj
również odradzam HIT meble. wujek zamówił meble na wymiar. mierzenie, projekt, realizacja - wszystko wydawało się super, do czasu gdy nie przyszedł czas na montaż i zabrakło kilku centymetrów kuchni. W odpowiedzi wujek uzyskał podnoszące na duchu słowa "to nie jest Nasza wina". Oczywiście, że nie. Przecież Pan od pomiarów mógł zapomnieć sobie, żeby od rozmiarów kuchni odjąć kaloryfer. Takim sposobem staliśmy się posiadaczami nowych mebli (mamy nieco większą kuchnie). Meble nie sprawują się najlepiej. Drzwi jednej szafki górnej opadły, a blat bardzo szybko się wyciera.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2014r. 21:01  
Cytuj
Chciałabym poznać więcej opinii na temat witońskimeble...
Czy ktoś je montował w ostatnim czasie? Jak się sprawują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2014r. 21:52  
Cytuj
polecam

http://www.firma(...)ara.html

robiłem u gościa szafy na wymiar, z**e podejście, ceny konkurencyjne, brak fuszerki, i przede wszystkim szybko. W hit meble w hiiiit wysokie ceny !!! a jakości niestety nie jestem w stanie określić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2014r. 21:58  
Cytuj
ten gosciu robi dokladnie https://www.faceb(...)?fref=ts

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 13:19  
Cytuj
Polecam meble domino w centrum 4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 20:33  
Cytuj
serdecznie polecam pana Grześka Partykę z Dąbrowy Reczyckiej. Bardzo dokladnie przedstawia projekt i rzetelny. A na zamówienie nie czeka sie dlugo. Jak ktos by chciałto jest jego nr 605 174 163

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 21:29  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedzi ale bardziej chodziło mi o opinię na temat tej konkretnej firmy : witonski meble a nie szukanie innych firm, chociaż wezmę to pod uwagę.

A może ktoś jednak może podzielić się opinią na temat mebli od Witońskiego? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 22:14  
Cytuj
cos sie tak zablokowala skoro pisza Ci o firmach godnych polecenia to co wciaz piszesz o jednej cos mi tu zalatuje kryptoreklamą !!! Jak masz pewne zrodlo i jestes pewna firmy to idz i zamow proste !!! Skoro nikt sie nie wypowiada pozytywnie to omijac szerokim lukiem !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 22:24  
Cytuj
Zamawiałam meble u p. Witońskiego 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Co do ceny: mieliśmy dla porównania 3 firmy- witoński wycenił najtaniej, jakość: po dwóch latach wszystko jest ok, wykonanie, montaż wszystko na duży +, z terminem też dotrzymali słowa. Z czystym sumieniem mogę polecić P. Witońskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 22:51  
Cytuj
Dziękuję za opinię, a panie citizen nikogo nie chcę reklamować ani oczerniać, po prostu coś mi się tam spoodbało a że nie znam tej firmy to pytam o zdanie innych. Chyba nie ma w tym nic dziwnego ani złego, prawda?:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 14:00  
Cytuj
Zamawiałam u Pana Witonskiego meble co prawda nie kuchenne, ale jezeli przyda sie moja opinia ( nie reklama) to mogę powiedziec, że jestem zadowolona z wykonania raz a dwa komunikacja i terminowosc + doradztwo super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 14:47  
Cytuj
Witam ,odswiezam. Poszukuje firmy godnej polecenia do wykonania mebli do kuchni.
Wszyscy chwala Witonskiego jak u niego z okresem oczekiwania na realizacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
http://www.mebleadero.pl/meblekuchenne.html polecam szybko i porządnie.....zrobiliśmy tez szafę do przedpokoju.....


Niestety firma pojawiła się u mojej siostry na pomiar i słuch po niej zaginał. Telefonów nie odbierał nikt. Olewkamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 21:44  
Cytuj
Ja polecam firmę crudi, robili u nas kuchnie i szafy wnękowe... wszystko w porządku, dobra jakosc, bardzo terminowi, a ceny to zależy od materialow, które klient zamawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Witam ,odswiezam. Poszukuje firmy godnej polecenia do wykonania mebli do kuchni.
Wszyscy chwala Witonskiego jak u niego z okresem oczekiwania na realizacje.


Moge Ci polecic. Generalnie jest OK. Najwazniejsze ze robia praktycznie wszystko co sobie wymyslisz, a nie jest tak w wiekszosci firm z okolicy.

Chcesz granit, zrobia, corian tez, lakeirowane, fornirowane fronty tez, wymyslny sprzet dopasuja do zabudowy, nietypowe oswietlenia, bajery z bluma , szkła, grafiki ect Nic cie nie obchodzi, robia wysztko we wlasnym zakresie i dopasowuja do calosci tak zeby koncoy efekt byl dograny na 100%

W wiekszosci innych firm trzeba bylo ciagnac za jezyk a i tak sprzedawcy jakby sie nie orientowali w temacie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 08:24  
Cytuj
ja zamawiałam meble w Stobiernej i jestem zadowolona z wykonania. Co prawda nie mam jeszcze zamontowanych ale będą już jutro. Dobre wykonanie, Panowie też coś doradzą i podpowiedzą. Ogólnie polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »