NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Forum ginekologiczno-położnicze,
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:12  
Cytuj
Zaczynają mnie denerwować te tematy....Non stop tylko ginekolog, położnik i rodzenie. Czy na tym forum to rozmawia sie tylko o tym??
kobieta w ciąży - zdenerwowana ale czy nie może poszukać troche ... sprawdziłam jest 14 tematów o ginekologu już otwartych...a po co zakładać nowe??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Zaczynają mnie denerwować te tematy....Non stop tylko ginekolog, położnik i rodzenie. Czy na tym forum to rozmawia sie tylko o tym??
kobieta w ciąży - zdenerwowana ale czy nie może poszukać troche ... sprawdziłam jest 14 tematów o ginekologu już otwartych...a po co zakładać nowe??


ja też ....ja też!!!!!!
Mam dość!!!
Właśnie chwilę temu się zastanawiałam czy to jakiś pomór i wszystkie laski w okolicy są w ciąży lub notorycznie potrzebują pomocy ginekologa??
można poszperać w archiwum..a temat był wałkowany na wszelkie sposoby....

 
 
 
 
~~AnDzIa
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Zaczynają mnie denerwować te tematy....Non stop tylko ginekolog, położnik i rodzenie. Czy na tym forum to rozmawia sie tylko o tym??
kobieta w ciąży - zdenerwowana ale czy nie może poszukać troche ... sprawdziłam jest 14 tematów o ginekologu już otwartych...a po co zakładać nowe??


Wiesz forum umiera to jakies tematy muszą je utrzymywac. Czat umarł teraz przychodzi czas na forum umiech CHcialabym zauwazyc ze nie tylko taki temat jest czesty (poloznictwo) ale te cale RNI RST... THE END PORTAL

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 22:49  
Cytuj
no może nie the end....szkoda...
ale...mogą kobitki o kosmetykach pogadać...o ciuchach...
wymienić się przepisami....
czy polecić coś fajnego do przeczytania....
są fanki zapewne motoryzacji..czy tez takie które uwielbiją uprawiać sport.... czy tez podróżowanie..
albo gdzie warto w wolnym czasie...w sobotę czy niedzielę pojechać,cos zobaczyć..itd
zawsze można się czyms ciekawym podzielić..
a nie ciągle ats,ginekolodzy,stomatolodzy,i ogólnie zianie nienawiścią.....

 
 
 
 
~~dopi
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 01:09  
Cytuj
Jesli o cos fajnego do poczytania chodzi to polecam Gra Aniola - Carlos Ruiz Zafon

Pozdrawiam umiech

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
Jesli o cos fajnego do poczytania chodzi to polecam Gra Aniola - Carlos Ruiz Zafon

Pozdrawiam umiech


i suuuppper!!!!!
juz się cos dzieje...i kulturalnie ..i ciekawie..
zerknę chętnie w księgarni na tą pozycjęok dzięki

moja siostra i wiekszość nastolatek żyje teraz twórczością
Stephenie Meyer i jej "sagą"
musiałam...pójść na film do kina....(jako 'ochrona' bo był późno wyświetlany)....trochę się nudziłam..choć przepięknie kręcony ten film(Zmierzch)i cudowne zdjęcia
potem zaglądnęłam do książki....i masakra....
jednak to chyba wyłącznie "literatura dla nastolatek"cool girl
ale cokolwiek by to było...i 'zmusza ' do przeczytania 500stron takiego młodego człowieka..to jestem za.....good

 
 
 
 
~~gosc
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 16:11  
Cytuj
waznewykrzyknik

 
 
 
 
~~jaa30
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 09:05  
Cytuj
izolda_21, jak coś cię denerwuje to nie musisz tego czytać. skoro takie tematy co chwile powstają to znaczy, że są potrzebne. forum to forum - jest potrzeba, to jest i temat. cool girl

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 09:12  
Cytuj
A ja myślę,że fajnie byłoby, gdyby kobitki wymieniały sie na forum przepisami czy pisały o typowo babskich rozterkach.Pomijając ginekologa,bo ten temat wałkowany jest w kilku miejscach zupełnie bez sensu.Dlaczego? ano dlatego,że zaczyna się od pytania a kończy na bluzganiu,wyśmiewaniu,dogryzaniu.Zresztą w każdym temacie jest tak samo.Często przykro czytać.Tyle złości w jednym miejscu,że aż się przelewa.

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Tyle złości w jednym miejscu,że aż się przelewa.


Zgadzam sie, że pewne tematy kryzys omija i troche sie jej przelewa ;p ale nie w tym, izolda_21 tylko grzecznie zwróciła uwagę i nie ma sie o co obrażać ;)


RRJ zarejestruj się, załóż jakiś temat i pisz, nie wiem czy wiesz ale macie tutaj nawet swoją moderatorkę, która co prawda jest trochę jakby niewidoczna ;p ostatnimi czasy ale jest ;) i napewno chętnie Wam pomoże.


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 10:29  
Cytuj
Szczerze mówiąc to się trochę.Bo tyle jest krytyki i złośliwości,że choć jestem anonimowa to jakoś się "cykam".Za to chętnie bym dodała coś od siebie na takim forum.

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Szczerze mówiąc to się trochę.Bo tyle jest krytyki i złośliwości,że choć jestem anonimowa to jakoś się \"cykam\".Za to chętnie bym dodała coś od siebie na takim forum.



Ale nie masz czego umiech każdy się kiedyś przecież uczył i to forum jest od tego żeby sobie pomagać. ok


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »