NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Stok narciarski w Krzeszowe - zonk :(,
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 19:08  
Cytuj
Byłem dzisiaj na stoku narciarskim w Krzeszowie i miałem niezłego zonka . Stok oczywiście był otwarty z tym że -w kasie dowiedzałem się o zmianie cen na wyciągu .Nie ma już karnetów całodziennych :( . Nigdzie nie było wystawionego cennika . Przy wyciągu założono kołowrotki i czytniki które co chwilę się zacinały . Trasa niewyratrakowana (ratrak był chyba zepsuty bo coś grzebali przy silniku ) ,muldy - w kilku miejscach był konkretne lodowisko , ale dało się jakoś jeżdzić, jedynie dlatego tylko bo spadł świeży śnieg . Żeby nie było że tylko krtykuję to na plus co zauważyłem to że w końcu zniknął betonowy słup energetyczny który był w połowie stoku . Zrobiono w końcu przy wejściu na wyciąg normalne balustrady i dwie bramki . Artykuł ten piszę dlatego iż na stronie internetowej nie ma nic wspomniane na temat zmiany cen biletów jaki i nie informują na bierząco o stanie stoku .A ceny w tej chwili przaktycznie zrównały się z cenami na Chrzanowie ( Rzetelski) tylko że tam są 3 wysiągi i 3 trasy , a w Krzeszowie po staremu ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 19:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 19:42  
Cytuj
a możesz podac jakie sa teraz ceny? ja byłem wczoraj i jeszcze było po staremu 15zl 10 zjazdow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 20:06  
Cytuj
kolo1 zgadzam sie z Tobą, stok w Krzeszowie to jedna wielka porażka rok temu byłem tam pierwszy i ostatni raz. Stok tak samo jak piszesz był wtedy w ogóle nie przygotowany do jazdy; lód, muldy. Jeżeli to prawda że ceny podnieśli to chyba pozamieniali miejscami głowę z du**.
Zdecydowanie lepiej wybrać się w Bieszczady stoki typu Bystre ( homologacja FIS jedyny stok w Bieszczadach), Weremień, Gromadzyń, Laworta. Lub chociażby Chrzanów- bliżej.

Zdecydowanie odradzam Krzeszów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 21:47  
Cytuj
W sobotę na stronce Krzeszowa pisało,że otwarcie, ale stok nieprzygotowany, ponieważ ratrak zepsuty. Dziś juz nic nie pisze oprócz informacji: Szczegółowe informacje na temat warunków po numerem tel. 158241456 (tylko gdy czynne) :/. A cennik na stronie z tamtego roku, także niewiadomo co się zastanie!
A co do warunków na stokach w tamtym roku w Chrzanowie też były muldny, 3 lata temu na Jaworzynie Krynickiej też były muldy, więc nie ugadnie gdzie jest dostosowany stok :/.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 21:58  
Cytuj
Nowy cennik z tego co pamiętam 35zł - 3 godz , 22zł -15 zjazdów , 15 zł -10 zjazdów . Czyli praktycznie ceny takie same jak na stoku w Chrzanowie .Karnetu całodziennego już nie ma . Ja rozumiem że muldy są ale nie w momencie otwarcia stoku z samego rana gdzie trasa powinna być wyratrakowana i przygotowana sciana. Gdybym wiedzał że taka jest sytuacja wolałbym pojechać gdzie indziej .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 23:11  
Cytuj
zima późno, śnieg późno koleś podnosi ceny żeby zarobić hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 23:54  
Cytuj
No to koleżanki i koledzy, zamiast sie kisić na stoku, skitury założyć smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »