NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Głośne buczenie elektrownia ?,
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 13:54  
Cytuj
Panowie hałas hałasem ale ten smród, dziwny smak w ustach.
Wracałem niedawno w sobotę do domu z Rudy godz. 1.00 zatrzymałem się obok zakładów aluminiowych w lesie, po wyjściu z auta czuć było dziwny zapach, na ustach wyczuwalny slodkokwasny smak.
To jest problem, czym Oni nas systematycznie trują, z tym musimy walczyć, musimy w sszczególności walczyć o świeże powietrze. Obok zakładu było duże stężenie tego smrodu do miasta dociera mniejsze mało wyczuwalne ale ciągłe, tym samym jesteśmy systematycznie traci.
Po latach nasze zdrowie napewno to odczuje. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 13:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 15:07  
Cytuj
Dlatego przestałem biegać na stadionie lekkoatletycznym. Słodki posmak w ustach też mi nie pasował.

Miała być stacja pomiaru hałasu i jakości powietrza ale jak się okazuje przerasta to naszego nowego Prezydenta.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 16:39  
Cytuj
Otóż to.

Skoro Nadbereżny, Weber i PIS są bezczynni a skandaliczny hałaśliwy (chemiczny?) proceder przemysłowych szkodników trwa, to oznacza to, że Nadbereżny, Weber i PIS świadomie i z premedytacją działają na szkodę mieszkańców.
Swoją bezczynnością świadomie godzą się na psucie zdrowia mieszkańców przez przemysłowych szkodników.
Swoją bezczynnością interes przemysłowej gangsterki stawiają nad zdrowiem i życiem mieszkańców miasta.

Gdzie Nadbereżny, Weber i PIS schowało 1 500 obywatelskich petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?
U koryta to te uchwały stały się już nieaktualne?


W czyim interesie leży bezczynność Nadbereżnego, Webera, Zarzecznego i PIS w hałasowej sprawie?
W interesie poszkodowanych mieszkańców czy naruszających prawo przemysłowych szkodników?



Dlaczego Ortyla, Sagatowską i Błądka nie interesuje stan zagrożenia dla zdrowia publicznego?

Zapamiętajmy te nazwiska, które w porozumieniu, w pełnej partyjnej dyscyplinie i w pełnej ponadpartyjnej zgodzie i jednomyślności swoją bezczynnością świadomie przyzwalają na rujnowanie naszego zdrowia.
Radni:
Mariusz Bajek
Maria Chojnacka
Łukasz Durek
Daniel Hausner
Agata Krzek
Elżbieta Kulpa
Mariusz Kunysz
Paweł Madej
Jerzy Majgier
Lucjan Małek
Grzegorz Męciński
Witold Michalski
Edmund Myszka
Elżbieta Nowak-Szpunar
Zbigniew Paszkiewicz
Ewa Sekulska
Urszula Serafin-Bąk
Jan Sibiga
Marcin Siembida
Stanisław Sobieraj
Rafał Weber - Przewodniczący
Franciszek Zaborowski
Marek Zaremba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 22:05  
Cytuj
No i niestety, przemysłowa, hałaśliwa gangsterka dzisiaj znowu, za przyzwalającą bezczynnością Nadbereżnego i PIS, zarabia kosztem naszego zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2015r. 10:57  
Cytuj
Panowie .... radzę zmienić dilera ! Przestanie buczeć w główce i słodkawy posmak w ustach zniknie ! Bierzecie jakieś ,,kwasy,, to i skutki uboczne są umiech

Moderowano przez: el.Banan
A ja radzę trzymać się tematu umiech bo następnym razem będą "skutki uboczne"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 10:09  
Cytuj
Niestety dzisiaj w nocy znowu przemysłowa gangsterka zarobiła kosztem naszego zdrowia, wedle starej rozbójnickiej zasady mówiącej, że "zyski prywatyzujemy zaś straty uspołecznimy".
No i po zbójecku "uspołeczniono" 70dB przemysłowego, hałaśliwego odpadu.

Nadbereżnemu, Weberowi, Zarzecznemu i PIS to widocznie odpowiada rujnowanie naszego zdrowia.

Nadbereżny, oddaj Stalowolskiemu fonometr!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 11:18  
Cytuj
Bylismy z zona wczoraj u znajomych w wiezowcach kolo lekkoatletycznego i rzeczywiscie bylo buczenie ale nie z elektrowni ale z huty z tamtych okolic halas dochodzil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
(...)bo w mieście przemysłowym, mieście aluminium trzeba koniecznie zadbać także o stały monitoring, jakość powietrza i niski poziom hałasu. Dopiero takie działania mogą dać gwarancję, że nikt nie będzie truł mieszkańców czy też bezprawnie emitował szkodliwego hałasu. Stacja miałaby działać przez 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
- Będzie to jedna z pierwszych decyzji jakie podejmę, że taka stacja na terenie Stalowej Woli powstanie- mówi Lucjusz Nadbereżny (...)


NADBEREŻNY OKŁAMAŁ WYBORCÓW!

Nadbereżny, Weber, Zarzeczny, PIS swoją bezczynnością dzisiaj w nocy znowu pozwolili hałaśliwej, przemysłowej gangsterce zatruć nam życie!

Widocznie dla Nadbereżnego, Webera, Zarzecznego, PIS rujnowanie naszego zdrowia to "delikatna kwestia".

PIS przehandlował nasze zdrowie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 20:32  
Cytuj
Dzisiaj hałaśliwa, przemysłowa gangsterka z przytupem przypomniała o swoim kryminalnym procederze.

Może to taki lokalny folklor - miejscowy aktyw PIS chce w ten sposób, 70 dB przemysłowego terroru, uhonorować wizytę/agitkę Dudy?
Niech PIS ciągnie tak dalej - uda Wam się.


Nadbereżny, Weber i PIS OSZUKALI NAS!


Nadbereżny, Weber, PIS, gdzie schowaliście 1 500 obywatelskich petycji w hałasowej sprawie?
Wyborcy nie oszukają Nadbereżnego, Błądka, Sagatowskiej i PIS - wyborcy sprzedadzą im samą prawdę i twarde fakty ... przy urnie, juz niebawem, już w maju, już jesienią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 20:41  
Cytuj
Potwierdzam, to nocne buczenie jest słyszalne nawet przy zamkniętych oknach,,, W ostatnim czasie dało się to zauważyć kilkakrotnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Nadbereżny, Weber i PIS OSZUKALI NAS!

jakie nas?? mów za siebie, ja na niego nie głosowałem więc mnie nie oszukał bo wiadomo było że tak się to wszystko skończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nadbereżny, Weber i PIS OSZUKALI NAS!

jakie nas?? mów za siebie, ja na niego nie głosowałem więc mnie nie oszukał bo wiadomo było że tak się to wszystko skończy.

Tu nie ma nic do rzeczy na kogo głosowałeś.
Jeśli na niego nie głosowałeś to nie masz prawa go oceniać?
Jeśli na niego nie głosowałeś to nie utrzymujesz go swoimi podatkami?
Jeśli na niego nie głosowałeś to zmiania to fakt, że pełni funkcję publiczną i jako taki jest rozliczany PRZEZ WSZYSTKICH?

Nadbereżny nie deklarował jako osoba prywatna a jako kandydat do pełnienia funkcji publicznej.

OSOBA PUBLICZNA NIE WYPEŁNIAJĄCA PUBLICZNYCH DEKLARACJI OSZUKUJE WSZYSTKICH.


Nadbereżny i PIS, jak długo jeszcze za Wasząą przyzwalającą bezczynnością hałaśliwa, przemysłowa gangsterka będzie psuć nam zdrowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 00:45  
Cytuj
CYTAT
Potwierdzam, to nocne buczenie jest słyszalne nawet przy zamkniętych oknach,,, W ostatnim czasie dało się to zauważyć kilkakrotnie!


Zgadza się. Od kilku dni buczenie i warkot staje się nie do zniesienia. Jestem w stałym kontakcie z prezydentem i zapewnił mnie że sprawy stacji monitoringu są w toku i załatwiają dotacje na ten cel. Może coś na dniach będzie wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 07:26  
Cytuj
CYTAT (Stalowolski )


Zgadza się. Od kilku dni buczenie i warkot staje się nie do zniesienia. Jestem w stałym kontakcie z prezydentem i zapewnił mnie że sprawy stacji monitoringu są w toku i załatwiają dotacje na ten cel. Może coś na dniach będzie wiadomo.


Dlaczego publicznie o tym nie powie? Dlaczego nie powie co jest problemem, co blokuje stacje monitoringu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Zgadza się. Od kilku dni buczenie i warkot staje się nie do zniesienia. Jestem w stałym kontakcie z prezydentem i zapewnił mnie że sprawy stacji monitoringu są w toku i załatwiają dotacje na ten cel. Może coś na dniach będzie wiadomo.

Czyli na Wschodzie bez zmian.
Czyli Nadbereżny znowu coś obieca, że jutro, że kiedyś, nie wtedy kiedy ... .
Bo przeciez dwa razy obiecać to tak jakby obietnicy dotrzymać, prawda? To takie PIS-owskie motto?
PIS ma zamiar nadal oszukiwać wyborców?
Długo Wam się to będzie udawać?
Szkoda trudu - ciemny lud wszystkiego już nie kupi.


Stacja monitoringu to jedno a interwencja, kontrola właściwych służb i kary dla sprawców to drugie.
Gdzie PIS schowało 1 500 petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?

U koryta to te uchwały stały się już nieaktualne?

Naruszenia norm emisji hałasu już nie mają miejsca pod światłym przewodem PIS?
PIS nie ma większości w RM aby je teraz przegłosować?
Opozycja nie pozwala PIS przegłosować tych uchwał?
Radni PIS są w opozycji do L.Nadbereżnego?
L.Nadbereżny sabotuje projekty radnych PIS?
Czy Nadbereżnego, Ortyla, Sagatowską, Błądka, PIS ta sprawa to już ich "wali"?
Czy dla Nadbereżnego, Ortyla, Sagatowską, Błądka, PIS to już stała się "delikatna kwestia"?
Skoro Nadbereżny, Weber i PIS są bezczynni a skandaliczny hałaśliwy proceder przemysłowych szkodników trwa, to oznacza to, że Nadbereżny, Weber i PIS świadomie i z premedytacją działają na szkodę mieszkańców.
Swoją bezczynnością świadomie godzą się na psucie zdrowia mieszkańców przez przemysłwych szkodników.
Swoją bezczynnością interes przemysłowej gangsterki stawiają nad zdrowiem i życiem mieszkańców miasta.

CYTAT
Dlaczego publicznie o tym nie powie? Dlaczego nie powie co jest problemem, co blokuje stacje monitoringu?

PIS "przehandlowało" zdrowie mieszkańców miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 18:23  
Cytuj
No i niestety - to co już w tej chwili słychać jest smutnym zwiastunem na najbliższe godziny.
A Nadbereżny i PIS nadal trzymają parasol nad hałaśliwą gangsterką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 19:27  
Cytuj
Są zajęci dzieleniem stołków dla pociotków. Mózgi im tak zamuliło, ze nie słyszą głosu społeczeństwa wołającego o pomoc w walce z tym cholernym hałasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:47  
Cytuj
Coraz więcej mieszkańców dostrzega i mówi o hałasie ze strefy przemysłowej i Elektrowni Tauronu. W Lutym minął rok od złożenia pisemnych i internetowych skarg do byłego Prezydenta miasta, do Starosty, do Marszałka województwa, i do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska (WIOŚ). Poza kilkoma kontrolami przez WIOŚ potwierdzającymi wykroczenia, nikt nie został ukarany, a hałasujące przedsiębiorstwa dalej robią co chcą. Nie pomogły również złożone skargi do Najwyższej Izby Kontroli (NIK), która jak widać przez prawie rok nie zainteresowała się naszą skargą. W obecnej chwili prowadzimy konsultacje z prawnikami aby umożliwić mieszkańcom ubieganie się o odszkodowania za nieustające i uciążliwe hałasy które powodują uszczerbki na zdrowiu i spadek wartości nieruchomości. O przebiegu tych spraw będziemy informować na bieżąco.

Tutaj strona poświęcona tej sprawie: https://www.facebook.com/BuczenieStalowaWola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
W Lutym minął rok od złożenia pisemnych i internetowych skarg do byłego Prezydenta miasta, do Starosty, do Marszałka województwa, i do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska (WIOŚ).

Tytułem sprostowania bo trąca małą manipulacją, która ma na celu usprawiedliwiać skandaliczną bezczynność obecnej władzy z PIS.

Nie istnieje taka funkcja/urząd jak "były prezydent", "były starosta" czy "były marszałek".
Wnioski były składane do urzędów jako takich tj. do prezydenta, starosty, marszałka itd.
Wybory nie przerywają ciągłości istnienia państwa i jego instytucji.
Te wnioski są cały czas w mocy i to PIS-owski prezydent, PIS-owska rada miasta, PIS-owski starosta, PIS-owski marszałek lekceważąc wyborców teraz je ignorują.

Hałaśliwa gangsterka zatruwa nam życie ponieważ NIE MA WOLI POLITYCZNEJ po stronie PIS aby problem rozwiązać.
PIS tak naprawdę NIE CHCE rozwiązania hałaśliwego problemu.
PIS karmi nas OSZUSTWEM!

Barwy prezydenta? PIS.
Barwy rady miejskiej? PIS.
Barwy starosty? PIS.
Barwy rady powiatu? PIS.
Barwy sejmiku woj.? PIS.
Barwy marszałka? PIS.
I co, nie macie władzy?
OSZUKALIŚCIE WYBORCÓW!

Barwy senator Sagatowskiej? PIS.
Barwy posła Błądka? PIS.
Dlaczego:
- Sagatowska i Błądek nie zainteresowali się hałaśliwym procederem przemysłowej gangsterki,
- nie podjęli oni interwencji w tej sprawie,
- nie wystąpili z interpelacją,
- nie wystąpili z wnioskami o informację i wyjaśnienia?
I co, nie macie władzy?
OSZUKALIŚCIE WYBORCÓW!

Gdzie PIS schowało 1 500 petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?
U koryta to te uchwały stały się już nieaktualne?

PIS chce umyć ręce i zrzucić ciężar obowiązku władzy egzekwowania prawa wobec przemysłowych szkodników na plecy i portfel mieszkańców?

Szczyt bezczelności!

Po co nam, w takim razie, są potrzebni Nadbereżny i PIS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 01:28  
Cytuj
Anonim, tytułem sprostowania:
Stalowolski będzie krytykował "byłego prezydenta". Dlaczego? Jest to niejaki Tomasz Gunia, który otrzymał ostatnio stołek od obecnego prezydenta. Złego słowa nie powie na Kudłatego, jak na PiS przystało będzie przez 4 lata rozliczał Szlęzaka. Ot taka typowa pisowska hipokryzja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 08:19  
Cytuj
Wydaje mi się że to całe gadanie o szkodliwym hałasie to ściema. Dlaczego ci którym to przeszkadza nie przejadą/ przejdą się w kierunku hałasu i sami nie sprawdzą z jakiego zakładu dochodzi. Padają tylko hipotetyczne nazwy elektrownia, hsw, zakłady aluminiowe.

Jeśli do tej pory NIKT nie pofatygował się osobiście sprawdzić co to za hałas, lub skąd dochodzą zapachy to znaczy że tak naprawdę to temat błahy i godny jedynie krótkiego wpisu na forum.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Wydaje mi się że to całe gadanie o szkodliwym hałasie to ....

Panie Niemiec, czemu miał służyć ten wpis?
Ten wpis to czystej krwi prowokacja.
Nie są potrzebne wizje lokalne ponieważ nasze niearyjskie, słowiańskie uszy słyszą ten hałas we własnych mieszkaniach za zamkniętymi oknami.
Nie są potrzebne nasze wizje lokalne ponieważ nasze nierasowe, słowiańskie mózgi potrafią skojarzyć, że wymagane jest tutaj "osłuchanie" przez właściwe służby państwowe i stanowcze i surowe ich reakcje.

Problem polega na tym, że niestety właściwe służby i władze (dzisiaj Nadbereżny, Weber, Zarzeczny, Ortyl i PIS) nie są zainteresowani pilnowaniem naszych interesów a dowodzi temu wciąż trwający hałaśliwy proceder.

Skoro Nadbereżny, Weber Zarzeczny, Ortyl i PIS są bezczynni a skandaliczny hałaśliwy proceder przemysłowych szkodników trwa, to oznacza to, że Nadbereżny, Weber Zarzeczny, Ortyl i PIS świadomie i z premedytacją działają na szkodę mieszkańców.
Swoją bezczynnością świadomie godzą się na psucie zdrowia mieszkańców przez przemysłwych szkodników.
Swoją bezczynnością interes przemysłowej gangsterki stawiają nad zdrowiem i życiem mieszkańców miasta.

Nadbereżny i PIS umywają ręce od problemu.
Nadbereżny i PIS nas OSZUKALI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 12:02  
Cytuj
nie wiem co tu sprawdzać kto emituje hałas w nocy .Proszę pojechać dzisiaj pod inkubator technologiczny po godz 23 to się dowiecie kto hałasuje w stalowej umiech . Dziwi mnie że właściciel tego zakładu nie postawi ekranów dzwiękochłonnych i byłoby po problemie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 12:08  
Cytuj
CYTAT (Niemiec )
Wydaje mi się że to całe gadanie o szkodliwym hałasie to ściema. Dlaczego ci którym to przeszkadza nie przejadą/ przejdą się w kierunku hałasu i sami nie sprawdzą z jakiego zakładu dochodzi. Padają tylko hipotetyczne nazwy elektrownia, hsw, zakłady aluminiowe.

Jeśli do tej pory NIKT nie pofatygował się osobiście sprawdzić co to za hałas, lub skąd dochodzą zapachy to znaczy że tak naprawdę to temat błahy i godny jedynie krótkiego wpisu na forum.



Widzę, że mało koleżka zorientowany. Kto i jaki hałas emituje wiadomo. Były artykuły w prasie lokalnej. Problem jest taki że ci co hałasują czują sie bezkarni.


Na konkurencyjnym portalu jest info, że wiosną będą kontrole. Fajnie, że będą tylko dlaczego Lucjusz ostrzega o tym kontrolowanych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Anonim, tytułem sprostowania:
Stalowolski będzie krytykował "byłego prezydenta". Dlaczego? Jest to niejaki Tomasz Gunia, który otrzymał ostatnio stołek od obecnego prezydenta. Złego słowa nie powie na Kudłatego, jak na PiS przystało będzie przez 4 lata rozliczał Szlęzaka. Ot taka typowa pisowska hipokryzja.

Ciekaw jestem czy Pan Tomasz Gunia jest o "Trzydzieści decybeli bliżej konsekwencji".
http://stalwol.blogspot.com/2014/03/o-30-decybeli-blizej-konsekwencji.html
Obawiam się, że po twórczym okresie "zawodowego krytykowania" raczej nastał "słuszniejszy" okres zawodowego lizania pańskiej, PIS-owskiej ręki.

Ps. Osobiście uważam, że Stalowowolski to nie jest T.Gunia.
Ps.'. Stalowowolski to gość, któremu po wyborach PIS schował fonometr bo przecież za światłych rządów PIS hałasu juz nie ma a czas rządów PIS to "pasmo sukcesów".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »