NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wośp stw,
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 14:48  
Cytuj
Wiadomo coś na temat tego co/kto będzie pod mdk-iem 12 stycznia? Na stronie stalowowolskiego wośp-u cisza, na fb tylko informacje o koncertach w Labiryncie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 14:48  
Cytuj

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 15:00  
Cytuj
Już z drugi rok pod MDK nie ma WOŚP.
Jest teraz pod SDK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 17:48  
Cytuj
To biednie. Szkoda.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 17:54  
Cytuj
Na sztafecie jest chyba program.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 18:50  
Cytuj
Lepiej dajcie kase na szlachetny cel a nie wkładacie kase do kieszeni "resortowemu dzieciakowi".

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 20:22  
Cytuj
pod MDK i sdk nic nie bedzie wszystko w klubach:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 21:39  
Cytuj
Caritas to ode mnie akurat nic nie dostanie :]

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2013r. 22:14  
Cytuj
Rycerze Caritas w natarciu umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 00:08  
Cytuj
Najlepiej nie fanatykować żadnej organizacji. Bo nie wiadomo kiedy może się okazać że w którejś właśnie kręcą wała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 08:13  
Cytuj
Z jednej strony dobrze że zbierają kaskę na sprzęt szpitalny, fajnie że ludzie potrafią się zjednoczyć ale patrząc na to z drugiej strony rząd i inne instytucje dzięki takim akcjom mają wsio w d****. Bo po co doposażać szpitale jak ludzie zrobią składki i zrzucą się na nowy sprzęt. Niestety stalowowolski sztab jest nieudolny i nic nie potrafią zorganizować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 00:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 06:38  
Cytuj
Jak piszą, część kasy z WOŚP idzie na Przystanek Woodstock. Bez problemu można w sieci pooglądać foty z tej imprezy. Róbta jak chceta, ale lepiej pooglądajta te zdjęcia zanim groszem sypnieta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 08:03  
Cytuj
Lepiej dać sukienkowym żeby mieli z czego zapłacić alimenty i robili ungabunga.

Dziękuję, pedofilii nie toleruję zaklopotany

PS. Zapewniam, że byli tacy i widzieli sukienkowych ze STalowej na ungabunga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Lepiej dać sukienkowym żeby mieli z czego zapłacić alimenty i robili ungabunga.

Dziękuję, pedofilii nie toleruję zaklopotany

PS. Zapewniam, że byli tacy i widzieli sukienkowych ze STalowej na ungabunga.


Masz rację, daj na imprezę, bo to ciekawsze...Siema, byle do woodstock'u

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 09:29  
Cytuj
Informacje ze S****ty
Plan XXII Finału WOŚP w Stalowej Woli:

07-10.01.2014r - Imprezy w szkołach na terenie miasta i powiatu (zumba, pierwsza pomoc, pokazy jednostki "Strzelec", tancerze break dance, koncerty grup młodzieżowych, licytacje)

10.01.2014r - CZAD ORKIESTRA Klub Labirynt STALOWA WOLA (ska, reagge, rock)

10.01.2014r - SOCCER ORKIESTRA Pub DVD STALOWA WOLA (turniej par w piłkarzyki)

10.01.2014r - ORKIESTROWE KARAOKE Pub Joker STALOWA WOLA

11.01.2014r - HIP HOP ORKIESTRA Klub Labirynt STALOWA WOLA

11.01.2014r - BLUES ORKIESTRA Pub Joker STALOWA WOLA (rock, blues, jazz, funky)

11.01.2014r - KONCERT WYCHOWANKÓW SPÓŁDZIELCZEGO DOMU KULTURY

11.01.2014r - ROZGRYWKI W PIŁCE HALOWEJ NA TERENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI

12.01.2014r - ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA TERENIE MIASTA I POWIATU

12.01.2014r - MIEJSKA GRA TERENOWA dla młodzieży i dorosłych

12.01.2014r - NAUKA UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NA TERENIE SPÓŁDZIELCZEGO DOMU KULTURY

12.01.2014r - MARATON TANECZNY "ZUMBY" Samorządowe Liceum Ogólnokształcące

A tutaj szczegółowe informacje wraz z cenami za wstępy:
http://wosp.(...)rzyszace

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 11:54  
Cytuj
Ja Owsika mam daleko w d.....

Na pewno temu biznesmenowi nie będę napełniał kieszeni !

Tak po za tym to każdy mądry wie, że to też jest pioneczek wykreowany przez układy i przez to zrobił karierę. Bo nikt i w tamtych czasach co zaczynał i też w obecnych bez układów nie zostanie dopuszczony do koryta.

Jeśli chodzi o te 54 % przeznaczone na cele Statutowe to też jest bardzo mało - a reszta w kiermanę Owsika.
Ponadto ceny sprzętu który kupował zapewne zostały celowo zawyżane aby jeszcze więcej kasy poszło do kieszeni osób z fundacji - tak się robi wszędzie na wszelkiego typu przetargach itp.
Gdzieś swego czasu czytałem dobrych artykuł na temat WOSP.

A sprzęt do szpitali powinno kupować Państwo i Ci złodzieje którym płacimy ubezpieczenie !

Stanowcze NIE dla Lewaka Owsika !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 14:00  
Cytuj
A ja co roku dawałam kase na orkiestrę. Cała moja rodzina dawała.

Dopiero ostatnio przeczytałam jakiś artykuł o podziale forsy ze zbiórek na inne fundacje i firmy Owsiaka a także na festiwal Przystanek Woodstock. Kliknęłam z ciekawości na grafiki. I zobaczyłam .........jak można, mając na ustach hasła o miłości, dobroci i wolnośći, zbrukać i upodlić ludzi tak, że sami się rozbiorą do naga, unużają w błocie, a ktoś uczynny zrobi foty i wrzuci do internetu. Te foty będą już w sieci do końca świata i o dzień dłużej. Ciekawe czy za klilka lat ci ludzie będą z siebie dumni jak ich dzieci będą oglądały ich wspaniałą zabawę w błocie z tyłkami na wierzchu.
Przyszło mi do głowy że ta cała zbiórka może być jedą wielką ściemą i manipulacją jak i ten festiwal.
Manipulatorzy tak już mają że manipulują. Szkoda tylko tych dzieci z puszkami. One wierzą w ideały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 14:25  
Cytuj
CYTAT

Gdzieś swego czasu czytałem dobrych artykuł na temat WOSP.

CYTAT

...przeczytałam jakiś artykuł ...

Jakoś mnie nie przekonujecie swoją wiedzą i przede wszystkim jej źródłem. Bo ja gdzieś kiedyś słyszałem, że Owsiak jest ok. Więc mamy remis. Wysilcie się nieco.

CYTAT
Manipulatorzy tak już mają że manipulują

Dokładnie. A teraz konkurs-zabawa "Znajdź manipulatora"

CYTAT
Szkoda tylko tych dzieci z puszkami. One wierzą w ideały.

A mnie ich nie szkoda. One jeszcze wierzą w ideały, są szlachetne i bezinteresowne, a nie szczekają szczute przez manipulatorów jedne na drugie. Co do oglądania tyłków w błocie, wolę oglądać gołe tyłki niż czysto-polskie, spaczone przez FAS mordy w kominiarkach.

Jesteście dorośli. Żyjecie w wolnym kraju. Urodzi się Wam dziecko, to wspaniała chwila, także ku temu, by zamanifestować. ODMÓWCIE zgody na badanie przesiewowe słuchu przy użyciu sprzętu WOŚP, odmówcie jakiejkolwiek pomocy od orkiestry. A jak niedajboże nieboraczek zejdzie, ogłoście go ofiarą Owsiaka, który wpychając do szpitali "nieczysty" sprzęt od WOŚP spowodował, że nie może się tam znajdować nowy i profesjonalny sprzęt sfinansowany przez rząd. PEACE umiech Czy jak kto woli po naszemu, PIS! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 18:06  
Cytuj
Już sobie wyobrażam.... rodzi się dziecko, cudowna chwila. Rozwija się pięknie, rośnie, kocham je,żyły sobie wpruwam aby miało w życiu dobrze, było zdrowe, chodziło do szkoły. Pewnego dnia jedzie na masową imprezę dla młodzieży Przystanek Woodstock. Na tej imprezie dziecko robi z siebie pijane, zaćpane bydle, leży w błocie i włanych /albo nie tylko/ wymiocinach itd itd.

Powiedz mi proszę SzoPeN, bo ja naprawdę nie ogarniam, po co to wszystko jest, komu na tym zależy, za czyją to kasę. I co w tym wszystkim robi starszy sześdziesięcioletni pan, co on z tego ma.
Czy tylko tyle że wrzeszcząc o wolności, prawdzie i miłości aż traci głos? Po co to jest?

Ja pierwszy raz w tym roku sie tak zastanawiam, bo naprawdę takie szokujące wrażenie na mnie zrobiły zdjęcia z tej imprezy. Nie jestem zwolenniczką PiSu, wręcz przeciwnie, nie jestem fanką księży, też wręcz przeciwnie. Jestem zwyczjną pracującą kobietą, żoną i matką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 18:51  
Cytuj
A czy ty Elizabet byłaś kiedykolwiek na jakimkolwiek koncercie rockowym, na jakimś festiwalu? Czy nie robiłaś czegos głupiego, szalonego np. skakanie w błocie (albo chociaż jedzenie kanapek w łóżku)? Czy nigdy się nie upiłaś? Ja robiłem te rzeczy, w 86 roku byłem w Jarocinie, zaliczyłem prawie wszystkie Metalmanie w latach 80-tych. W międzyczasie skończyłem studia, teraz mam 3 dzieci i z najstarszym byłem już na Judasach i Motorheadzie. Zabawa jest dla ludzi, a to jak ktoś się bawi to już jego sprawa, byleby tylko nie przeszkadzał innym. Ale tego nigdy nie zrozumieją Janusze z wąsami i sztywne lale dla których całe życie to kościół, serial w tv i nienawiść do sąsiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 18:56  
Cytuj
No Owsiak gardłuje, bo z tego żyje.

"Wynika z nich jasno, że Owsiak nie jest formalnie zatrudniony w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, jest tylko jej prezesem. Pensje dostaje tu jego żona - księgowa zatrudniona na stanowisku dyrektora ds. medycznych. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak jest też szefową firmy Mrówka Cała i to właśnie powiązanie między tą firmą i firmą Złoty Melon Jerzego Owsiaka są najbardziej kontrowersyjne. To właśnie faktury wystawione przez te firmy nie są ujawniane przez Owsiaka. Po co miałby je ujawniać? Żeby jasne było, że te firmy nie wykonują żadnych zleceń dla WOŚP. Gdyby było inaczej, oznaczałoby to, że pieniądze z puszek trafiają do kieszeni Owsiaka, a konkretnie jego żony."

"Zgodnie z dostępymi dokumentami kilka lat temu WOŚP kupiła firmę Złoty Melon. Firmę, której prezesem też jest Jerzy Owsiak. Fundacja zapłaciła ponad 1,5 mln złotych za zakup niewielkiego biznesu, który handluje gadżetami WOŚP i organizacją zaplecza Przystanku Woodstock. Jak ustaliła Telewizja Republika, firma czerpie także zyski z ogranizowania szkoleń i wynajmowania, kupionej za pieniądze orkiestry, siedziby w Szadowie. W sprawozdaniu finansowym orkiestry nie ma żadnej wzmianki o dochodach z tytułu wynajmu powierzchni ośrodka."

No ale z drugiej strony z czegoś żyć musi. Mógłby pracować gdzieś na etacie na swoje utzrymanie, a sprzętu medycznego extra dla szpitali nikt by nie dostarczył, bo ludzie by nic do puszek nie wrzucili, bo tych puszek by po prostu nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 19:10  
Cytuj
Elizabet:
CYTAT
Pewnego dnia jedzie na masową imprezę dla młodzieży Przystanek Woodstock. Na tej imprezie dziecko robi z siebie pijane, zaćpane bydle, leży w błocie i włanych /albo nie tylko/ wymiocinach itd itd.

To oznacza, że jesteś złą matką, nie potrafiłaś wychować dziecka, które jak tylko udało mu się wyrwać w chorego domu, zrobiło z siebie kompletnego przygłupa i menela. Do kogo masz pretensje? Do Owsiaka? Zapewniam Cię, że to samo dziecko zachleje się u kumpla tanią nalewką na spirytusie, poprawi szlugami i maryśką i będzie rzygał dalej niż widział. Naprawdę uważasz, że do tego potrzebny jest Owsiak i ogromna impreza? Ci młodzi ludzie spędzają na Woodstocku 3 dni, pozostałe 362 w domu. Przyjeżdżają tam z domów, takie, jakie zostały tam ukształtowane. Jeżeli przeglądasz jedynie słuszną, prawicowo-katolicką prasę, oczywiście zobaczysz tam takie zdjęcia, jakie chcą Ci pokazać. Pisałaś o manipulatorach, przejrzyj na oczy, rusz się, pojedź, zobacz, wróć, opowiedz. Miej własne zdanie!

CYTAT
Powiedz mi proszę SzoPeN, bo ja naprawdę nie ogarniam, po co to wszystko jest....

Co jest? Woodstock czy Orkiestra? Pewnie pytasz o Woodstock, otóż jest on po to, by ludzie inni niż Ty robili to czego Ty nie rozumiesz. Aż tyle i tylko tyle. A co Owsiak z tego ma? Może satysfakcję i poczucie, że robi coś dobrego? Próbowałaś kiedyś zrobić coś dobrego dla innych? Coś bezinteresownie zorganizować? Pomóc? Czułaś coś wtedy? Przy okazji, można się dobrze bawić.

CYTAT
Ja pierwszy raz w tym roku sie tak zastanawiam, bo naprawdę takie szokujące wrażenie na mnie zrobiły zdjęcia z tej imprezy. Nie jestem zwolenniczką PiSu, wręcz przeciwnie, nie jestem fanką księży, też wręcz przeciwnie. Jestem zwyczjną pracującą kobietą, żoną i matką.

I świetnie, niech tak pozostanie. Widzisz, mogę Ci pokazać tysiące szokujących zdjęć z innych imprez, nie z imprez, z prywatek, ulicy, wojny etc. Dopóki nie przekonasz mnie, co jest przerażającego w tym, że jakiś koleś zgubił majty w błocie, jaki ma to destruktywny wpływ na jego psychikę i otoczenie, nie bardzo wiem o czym piszesz.

Marek370:
CYTAT
No ale z drugiej strony z czegoś żyć musi. Mógłby pracować gdzieś na etacie na swoje utzrymanie, a sprzętu medycznego extra dla szpitali nikt by nie dostarczył, bo ludzie by nic do puszek nie wrzucili, bo tych puszek by po prostu nie było.

Racja, ale mentalność nasza jest inna. W cywilizowanym świecie taki człek byłby na rękach noszony, ludzie sami by zabiegali, by go specjalnie uhonorować, by dobrze zarobił, żył na poziomie, żył jak najdłużej i kontynuował swoje dzieło. A prawdziwy Polak, czarnym batem szczuty łazi, węszy i knuje. I wszyscy Ci wielcy patrioci miłosierni dla bliźniego, gdyby stanęli przed Bogiem, a ten rzekłby "Owsiaka komunistę zgładzę jutro. Upadnie jego szatanistyczne imperium, Woodstock, ale przy okazji i WOŚP, dzieci zostaną bez ważnej dla nich pomocy, starsi bez wsparcia, dzieci bez akcji, która sama w sobie uczy ich ofiarności i bezinteresownej pomocy innym ludziom. Zdecydujcie." I jestem przekonany, że następnego dnia ślad po Owsiaku i WOŚP by zaginął. Wolę już tą Woodstockową młodzież, która pokazuje fujarę niż mądryjołów pokazujących środkowy palec każdemu, kto nie myśli tak jak oni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 20:12  
Cytuj
CYTAT


Jesteście dorośli. Żyjecie w wolnym kraju. Urodzi się Wam dziecko, to wspaniała chwila, także ku temu, by zamanifestować. ODMÓWCIE zgody na badanie przesiewowe słuchu przy użyciu sprzętu WOŚP, odmówcie jakiejkolwiek pomocy od orkiestry. A jak niedajboże nieboraczek zejdzie, ogłoście go ofiarą Owsiaka, który wpychając do szpitali "nieczysty" sprzęt od WOŚP spowodował, że nie może się tam znajdować nowy i profesjonalny sprzęt sfinansowany przez rząd. PEACE umiech Czy jak kto woli po naszemu, PIS! umiech


Co miesiąc z pensji pobierane są pieniądze na to, by wrazie potrzeby dostać pomoc.

Tu nie chodzi o to kto jest lepszy - mnie osobiście wkur..a zarabianie na pomaganiu, dlatego staram się pomagać tym "najmniejszym". Klarowność wośpu czy caritasu pozostawia wiele do życzenia.

Kiedyś był program o starszej kobiecie, która poświęcała się aby pomagać innym. Wyszukiwała potrzebujących a później organizowała im konkretną pomoc, odbywało się to tak, że 100 % datków trafiało do potrzebującego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 20:41  
Cytuj
CYTAT

Co miesiąc z pensji pobierane są pieniądze na to, by wrazie potrzeby dostać pomoc.

Dalibor, jasne, pobierane są też od nas pieniądze na utrzymanie dróg, wysoki poziom edukacji, opiekę nad starszymi, obronę, kulturę etc. i dobrze wiesz, że to jest nic innego jak zarabianie na pobieraniu. To ja już wolę zarabianie na pomaganiu umiech

Twój przykład ze starszą kobietą, ok, szacunek, piękna sprawa. Tyle, że to jest inna kwestia. Tu są zbierane ogromne sumy, aby jednocześnie zakupić dany sprzęt do szpitali w całej Polsce, aby jednocześnie wdrożyć pewne procedury na szeroką skalę. Pomaganie lokalne, pojedynczym osobom, a pomaganie ogólnokrajowe wszystkim Polakom jednocześnie to są dwie zupełnie odrębne sprawy, których nie można porównywać. Jedna i druga pomoc powinna istnieć równolegle, każdą formę powinno się wspierać. Starsza pani nie uzbiera pieniędzy na aparaturę do badania słuchu dla dzieci w całej Polsce, ani nie pojawi się nagle taka babcia w każdym mieście, która uzbiera na aparat dla "swojego szpitala" i tym samym nie zostanie uruchomiona globalna procedura, która przyczyni się do wyeliminowania jednego, poważnego zagrożenia zdrowotnego dla całego kraju. A minister Arłukowicz babcią nie jest i myślę, że nigdy nie będzie umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 21:05  
Cytuj
SzoPeN, ty w Stalowej chyba od niedawna?
Piknik kapucyński, który jest organizowany prawie o 10 lat krócej niż WOSP włozył więcej kasy niż ta druga w naszą lokaną służbę zdrowia. I co można?
Po pierwsze WOŚP do Stalowej to jest na minusie porównując zebraną kwotę w stosunku do otrzymanego sprzętu, a więc to co jest to sami sfinansowaliśmy sobie
Po drugie dlaczego mam nie korzystac z badań na sprzęcie WOSP skoro cała impreza jest nakręcana z podatków moich i tysięcy innych bez pytania? Pokaż mi całkowity koszt tej imprezy w stosunku do uzyskanego przychodu. I proszę nie odsyłaj mnie do sprawozdań, bo tam nie ma chocby czasu antenowego za który płaci każdy śmiertelnik, łącznie z Kościołem.

Zestawiając koszty wydatku oraz zysku mozna dopiero powiedziec czy to ma sens czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »