NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Stolarnia w Turbi - rozczarowanie, lekceważenie klientów !!!
Posty: 30
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 15:19  
Cytuj
witam, co sądzicie o stolarni w Turbi ? Ja osobiście jestem bardzo rozczarowana. Złożyłam zamówienie na drzwi do całego mieszkania i po pierwsze czekałam na nie ok 2 miesięcy, ponieważ panowie montażyści nie mieli wolnych terminów, jak juz minęły te 2 miesiące to panowie przyjechali, założyli część - oczywiście trzeba było po nich poprawiać. ale to jeszcze nie wszystko : pani kierowniczka zapomniała sobie zamówić jednej najważniejszej części do kolejnych drzwi więc czas oczekiwania na nie zwiększył się o kolejne 2 miesiące ! jak już miało dojść do montażu, okazało się że drzwi " się poniszczyły ". Pani zamiast grzecznie przeprosić za zwłokę i nie dopatrzenie zaproponowała nam zamówienie dużo droższych po czym wspomniała że pieniędzy już nie odda bo musiała zamówić dla nas " część ". I ja się pytam, gdzie jest szacunek dla klienta ? jak w dzisiejszych czasach gdzie każdy liczy sie z pieniądzem i pracą tak traktuje się swoich " chlebodajców ". Osobiście odradzam robienia " interesów" w tej firmie. Obsługa nie kompetentna, lekceważąca ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 15:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 16:57  
Cytuj
ja tam bylam jak szukalismy firmy ktora zrobi nam drzwi weszlismy pytamy a pani popatrzyla na nas i pokierowala nas na kiermasz (bo stwierdzila ze na te ze sklepu nas nie stac) moze ona jakas wrozka. Po oczach to wwyczytala,nawet sie nami nie zajela,,bo to takie bidaki przyszly.drzwi zamowilismy gdzie indziej a koszt. drzwi do calego domu to suma 22000.mialam nawet ochote pojechac tam i rzucic im faktura z innej firmy ale po co.mam nadzieje ze ta pani to przeczyta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 18:20  
Cytuj
Ta pani to oglnie rarytas.
Pojechalismy kupić altanę za 6 tysięcy bo chcieliśmy parę dodatków ale bidulka nie mogła 20 minut od telefonu odejść bo obgadywała kogoś tam. GDy raczyła skończyć rzuciła od niechcenia że tylk oto co na zewnątrz i ogólnie dała do zrozumienia by spadać bo ona nie wie nic o altanach. Po około roku miałem okazję powiedzieć to właścicielowi przy okazji dostawy towaru ale podsumował to tylko "ehhh".

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 19:06  
Cytuj
czyli większość podziela moja opinie umiech a już myślałam że tylko nas tak potraktowano ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 23:13  
Cytuj
ja w tamtym roku zamowiłem drzwi w stolarni Turbia i czekałem około 2 miesięcy a jak w końcu postanowili dostarczyć mi te drzwi to PANI która tam pracuje umawiała się ze mną telefonicznie na daną godzinę ale oczywiście te drzwi nie zostały mi dostarczone bo kierowca jechał z Turbi 2 godz a jak zadzwoniłem i kazałem im przywieść w innym terminie to ta PANI powiedziała że teraz albo zapłace dodatkawe pieniądze za transport albo drzwi mam sobie przynieść na plecach to są słowa tej PANI a dodam że to było 3 pary drzwi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 14:20  
Cytuj
Nie polecam tej firmy, jest do niczego. Mija właśnie 4 miesiące odkąd robią u Mnie w domu drzwi i do tej pory nie skończyli. Wszystko stoi w miejscu, robotnicy robią to tak jak by nie mogli, a musieli. Na miejscu ich szefowej już dawno przeprowadziłabym z nimi rozmowę dyscyplinującą i poleciała po pensji. Nie pozdrawiam Tych szanownych Panów P.Tomasza i P.Jacka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 14:30  
Cytuj
To by się obrazili i dopiero byłby problem. Na rynku pracy bardzo brakuje doświadczonych stolarzy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 16:09  
Cytuj
Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do Klienta. Najgorsza firma w jakiej składałam zamówienie. Klient traktowany jest jak szmata, bardzo arogancka niesłowna Pani. Notoryczne przekładanie terminu montażu drzwi. Pomimo zapewniania, iż skontaktuje się telefonicznie, olewając klienta, nie oddzwaniała. Czas oczekiwania na reklamacje przeszło 2 miesiące. Drzwi zaczęły skrzypieć po tygodniu. Za dużo opisywania tych nieprzyjemności, a było ich znacznie więcej....Zdecydowanie odradzam!!!!!!wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 10:14  
Cytuj
Takie samo zdanie mam o firmie bramex z niska.
nie polecam nikomu.
wlascieciel to .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 05:46  
Cytuj
To jak oni istnieją, skoro tylko negatywy same lecą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 13:08  
Cytuj
Zdecydowanie NIE POLECAM ! Jakiś dramat. Wprost nie do uwierzenia jak w tych czasach można tak traktować klienta. Żadnej jakości obsługi - albo właściciele nie zdają sobie z tego sprawy albo to po prostu akceptują i jest im wszystko jedno.Zamówienie złożone w lipcu z terminem realizacji 45 dni. Ciągłe zwodzenie i wprowadzanie w błąd przez odbierające telefon pracownice. Brak wyjaśnień powodu zwłoki, składane obietnice oddzwonienia i wyjaśnienia sytuacji bez pokrycia. Trzeba było samemu dzwonić i od początku wszystko wyjaśniać. I tak od sierpnia. W końcu w zeszłym tygodniu informacja, że jest jakaś pomyłka i drzwi nie zostały zrobione, mimo, że w poprzednich tygodniach obiecywano ich dowiezienie. Chciałem się skontaktować z właścicielem aby wyjaśnić tą sprawę, pracownica odmówiła mi podania do niego telefonu, pozostawiłem swój z prośbą o kontakt - bez reakcji. W efekcie po prawie 4 miesiącach odebrałem zaliczkę i zrezygnowałem z usługi. Będę omijał dalekim łukiem. Wiele lat temu kupowałem u nich kilkoro drzwi, klamki itp.Było ok. Teraz jakość obsługi na nieakceptowalnym przez klienta poziomie. Jestem w stanie zrozumieć pomyłki, konieczność zmiany terminu, to się może zdarzyć ale absolutnie nie rozumiem podejścia do klienta tej firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2018r. 14:12  
Cytuj
jakiś czas temu zamawiałem tam drzwi. Obsługa to dramat. Drzwi same w sobie (lite drewniane) w zasadzie bez zarzutu ale problemów z zamówieniem, wkładkami, terminami - piekło. Odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »