NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dentysta, dentysta
Posty: 45
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 15:58  
Cytuj
Witam. Mozecie mi polecic dobrego dentyste? Chodzilem do Pana Szoji ale nie do konca mi odpowiada. Jakos nie jest tak dokladny jak go wiele osob chwali. Zeby ktore mi robil kilka mc temu zaczely bolec.Dodam ze nigdy mnie nie bolaly a szedlem do dentysty na przeglada i zawsze jakies male ubytki byly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 15:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 18:41  
Cytuj
karbarz okulickiegon116

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 20:34  
Cytuj
dentes na bialych blokach

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 20:43  
Cytuj
Wroński Maciej przyjmuje na poniatowskiego55a .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 21:03  
Cytuj
Podpinam się pod temat. Też mam problem po p. Szoji w ciągu roku 2 razy robił mi dwójkę bo się złamała i dalej jest to samo a zapłaciłam słono. szukam naprawdę dobrego dentysty polećcie kogoś. Zastanawiam się nad p.Trafidło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 22:23  
Cytuj
Trafiało mi tak zęba popsuł że musiałem go usunąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 00:02  
Cytuj
Ile ludzi tyle opinii o dentystach...
Moje zdanie jest takie nie ma dobrego dentysty od wszystkiego.

Do wyrywania - tylko szczególnie ósemek tylko Lorkowski ewentualnie inny chirurg (ostatnio w pracy było 2 przypadki rwania ósemek jedna pani i jeden pan próbowali sił – na czym się skończyło szkoda pisać istna farsa)

Odnośnie leczenia Aneta Nowakowska – przyjmuje u Trafidło (do niego za długie kolejki... więc pewnie też dobry – za tą pochwałę pewnie baty zbiorę)

Leczenie kanałowe – tylko nie Pani przyjmująca w PKESIE jakieś 5 lat temu !!!!

Implanty – nie wiem nie mam zdania – jak na razie udaje się utrzymać uzębienie. Ale na pewno lepiej wybrać specjalistę implantologa niż kogoś co robi wszystko.

Jak coś jest do wszystkiego to jest do...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 20 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 00:04  
Cytuj
Polecam Marię Bilińską. Przyjmuje prywatnie, ale też na NFZ w przychodni pod Hutą. Ja i cała moja rodzinka leczymy u niej zęby od 16 lat na NFZ. Jak dotąd zawsze byliśmy zadowoleni. Nigdy nie było potem żdnych problemów z leczonym zębem. Pani doktor jest bardzo dokładna. W przychodni ma bardzo dużo pacjentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 07:11  
Cytuj
Ja polecam panią Gole,jest naprawde dobra.Przyjmuje koło kościoła Floriana

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 09:52  
Cytuj
Polecam
http://www.denti(...)od-lIAWQ
już zwiedziłam wielu stomatologów, ale najchętniej wracam własnie tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 10:13  
Cytuj
Witam.

Nie polecam Pana Trafidło (szybko, raz raz bo kolejny pacjent co oznacza KASA) Mnie zeba robiła jego asystentka. Dziewczyna się starała, cierpliwie, powoli, nagle wpadł Pan Trafidło i pyta czy już kończy bo pacjent czeka. efekt tego był taki ze przy następnej wizycie była poprawka.
Zmieniłam lekarza na stomatologów Państwa Kicińskich. Mają gabinet ARTDENT w nowym bloku na przeciw szpitala. Profesjonalne podejście, cierpliwość do pacjenta. Porządnie wykonane zadanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 14:20  
Cytuj
zdecydowanie Maciej Wroński

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 10:10  
Cytuj
Trafidlo odpada- ja mialam jednego zeba usunietego po jego wyczynach a z drugim wielkie problemy. chodze do dr kulig obecnie maja gabinet na gorce za krzyzowka po lewej stronie. jak na razie zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 10:41  
Cytuj
Miom zdaniem Pan Trafidło jest najlepszym dentysta w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2013r. 16:50  
Cytuj
Do rwania ósemek polecam Slm Implant na skrzyżowaniu Staszica - Popiełuszki obok sklepu z artykułami rechabilitacyjnymi. Znieczulenie, zero bulu. Wyrwał mi ósemkę w jedną minutkę. Korzenie 2 cm. Byłem w szoku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2013r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
Do rwania ósemek polecam Slm Implant na skrzyżowaniu Staszica - Popiełuszki obok sklepu z artykułami rechabilitacyjnymi. Znieczulenie, zero bulu. Wyrwał mi ósemkę w jedną minutkę. Korzenie 2 cm. Byłem w szoku.


chyba Komor,nie komar?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 12:48  
Cytuj
Witam chcę podzielić się swoim doświadczeniem z dentystą jakim jest Wroński, poszedłem po długiej przerwie ponieważ przebywałem za granicą poszedłem z bólem zęba, coś popatrzył poruszał i mówi, że 8 do leczenia bo połowy już nie ma..no to ok przecież myślę, że on ma racje bo to stomatolog zapłaciłem 150 pln! Ból okropny wracam do domu i czekam na kolejną wizytę 3 dni później popatrzył i stwierdził, że za bardzo krwawi i nic nie może zrobić wizyta darmowa, kolejne 3 dni później sprawdza wbił mi jakiegoś szpica w tą 8, aż z bólu podskoczyłem do góry po tym wszystkim stwierdził, że znów trzeba poczekać ból okropny !! Potem się zastanawiałem co ja głupi robię u tego Pana sprzęt stary, gabinet porażka, bez asystenta, lekarz ma na nosie okulary grubości dna słoika..szok. Po ostatniej wizycie poszedłem do domu z okropnym bólem tej 8..żona zadzwoniła do Pana Trafidły tutaj na Wałowej przyjął z bólem bez rejestracji popatrzył i stwierdził, że tu nie ma co robić trzeba rwać bo faktycznie zęba prawie nie było znieczulenie i ból minął wyrwał w dosłownie 3 sekundy znieczulenie też nie bolało coś pięknego!
Podsumowanie
Nie polecam Pana Wrońskiego bo odczułem, że wyczuł kasę chciał dorobić leczeniem zęba którego prawie nie było ten Pan powinien już dawno być na emeryturze i w dodatku cham. Pan Trafidło pełna profeska miły, dużo mniej zapłaciłem pozbyłem się bólu i problemu. Jestem pod dalszą obserwacją u niego i lecze zęby. 100% satysfakcji, a Pana Wrońskiego odradzam, może to tylko jeden na sto przypadek, ale jednak na mnie trafiło.

Pozdrawiam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 13:01  
Cytuj
a ja polecam Adamiak z ulanowa, jeśli ktoś nie patrzy żeby zrobić jak najtaniej tylko dobrze to z pewnością będzie w pełni zadowolony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 17:50  
Cytuj
Pani Stomatolog Anna Smolińska-Bojarczuk Bardzo miła i sympatyczna,leczy bardzo dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 10:03  
Cytuj
Maciej Wroński - stomatolog chirurgiczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 17:53  
Cytuj
Witam, przeczytałam duzo opinii o stalowowolskich dentystach i centrach stomatologii ale czy moze ktoś poleci jakiegoś stomatologa w Nisku i okolicach. Tutaj jedynie to rzuca mi sie w oczy cetrum stomatologii na tysiąclecia obok Fraca. Był ktoś moze u którejś pani doktor??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 18:23  
Cytuj
Jak chcecie rwać zęby mądrości to tylko Maciej Wroński. Świetny specjalista, nic u niego nie boli, poszłam we wtorek zobaczył zęba, bez żadnych prześwietleń jak to inni sobie życzą wyrwał mi 8-kę w następnym dniu. Jeśli ktoś chce na NFZ robić zęby to też tylko u niego. Doświadczony mądry człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Świetny specjalista, nic u niego nie boli, poszłam we wtorek zobaczył zęba, bez żadnych prześwietleń jak to inni sobie życzą wyrwał mi 8-kę w następnym dniu


No ... jak dla Ciebie nie robienie prześwietlenia jest takie świetne ... powodzenia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 19:16  
Cytuj
Dentest na bialych domach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj
Mokrzyński w Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »