NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dentysta, dentysta
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 19:46  
Cytuj
Polecam Panią Lidię i Pana Marcina Kicińskich z Artdentu (gabient w Ogrodach, wejście od podwórka koło tego starszego garażu podziemnego). Dokładni, cierpliwi, profesjonalni. Kilka lat temu pracowali w jednej z stalowowolskich przychodni prywatnych- tam zaczełam u nich leczyć zęby. Do dziś jest ok. (a to ok. 6 lat temu było). Moje dzieci też tam chodzą- u pani Lidii młodsza się przekonała do dentysty (była po dentystycznych przejściach), starsza też chodzi bez problemów. Polecam z czystym sercem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 19:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 20:41  
Cytuj
ANNA BARAN - Dentanis, Nisko. W nowym bloku za TESCO.
Profesjonalistka. Serio. Mojemu mężowi poprawiała zęby po panu Trafidle jakieś 7 - 8 lat temu. Do tej pory nic się z nimi nie dzieje.
Ja głupia chodziłam jeszcze długo do Trafidły. Efekt jest taki, że teraz Baran poprawia mi każdy ząb po kolei, bo zęby bolały i się popsuły. Plomby popękały, dwie ósemki wyrwane, bo Trafidło stwierdził, że nie ma sensu ich leczyć, że strata czasu... Baranowa zrobiła je pięknie, są jak nowe.
Nie wspomnę ile mnie Trafidło kosztował, bo przy każdej wizycie to 70, to 90, 100 zł... 15 minut i do domu. Jeden ząb na dwa, trzy razy... jak dobrze poszło.
sciana zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 21:18  
Cytuj
Monika kwiatkowska na nfz a rywatnie Ewa Zielinska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2015r. 22:54  
Cytuj
a jak cenowo w tym niżańskim Dentanisie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 09:50  
Cytuj
Cóż... powiem tak: podsumowując - pan Trafidło wychodzi drożej. Bo raz zapłacisz tak jak pisałam - 70, raz 90, potem znowu 90...
Ja w Dentanisie za zrobienie całego zęba w wielkim wypełnieniem ( bo przecież niektóre zęby były już raz poprawiane przez pana T. i praktycznie trzeba było je odbudowywać całkowicie...) płaciłam ok 180 zł. Ze znieczuleniem oczywiście i na jednej wizycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
ANNA BARAN - Dentanis, Nisko. W nowym bloku za TESCO.
Profesjonalistka. Serio. Mojemu mężowi poprawiała zęby po panu Trafidle jakieś 7 - 8 lat temu. Do tej pory nic się z nimi nie dzieje.
Ja głupia chodziłam jeszcze długo do Trafidły. Efekt jest taki, że teraz dr Baran poprawia mi każdy ząb po kolei, bo zęby bolały i się popsuły. Plomby popękały, dwie ósemki wyrwane, bo dr Trafidło stwierdził, że nie ma sensu ich leczyć, że strata czasu... Baranowa zrobiła je pięknie, są jak nowe.
Nie wspomnę ile mnie Trafidło kosztował, bo przy każdej wizycie to 70, to 90, 100 zł... 15 minut i do domu. Jeden ząb na dwa, trzy razy... jak dobrze poszło.
sciana zaklopotany


te wyrwanie ósemki Ci zrobiła i są jak nowe?to naprawdę super specjalistka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 17:42  
Cytuj
cinnamon_girl a robiłaś jakies mniejsze ubytki-chodzi mi konkretnie o cenę? Ja mam raczej niewielkie dziury, przynajmniej tak w lustrze wygladają smiech2 Ewentualnie może orientujesz się ile kosztuje czyszczenie kamienia i osadów? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2015r. 18:07  
Cytuj
Usuwanie kamienia chyba stówę, ale głowy nie dam. Co do innych cen, to nie wiem, bo po p. Trafidło nie zostały mi żadne MAŁE ubytki potluczony


te wyrwanie ósemki Ci zrobiła i są jak nowe?to naprawdę super specjalistka

O ile dobrze liczę, to normalny człowiek ( a za takiego się uważam ) ma CZTERY ósemki.
Uwaga, teraz zagadka: jak p. Trafidło wyrwał mi dwie ósemki, to ile zostało ? chytry
Fakt, moja wina, że nie napisałam tego poprawnie stylistycznie, ale wydaje mi się, że średnio inteligentny homo sapiens zrozumie... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 11:19  
Cytuj
Ja moge polecić Anne Smolińską-Bojarczuk naprawdę mila i ceny sa nie kosmiczne tylko dla przeciętnego Polaka:uśmiech Mialam też styczność z Pania Jolanta Potasz tez polecam ale cenowo jest już wyżej. A jesli chodzi o wyrywanie to tylko Pan Wroński jak już ktoś wcześniej napisal. Na nfz bez problemu wyrywa i naprawdę nic nie bolismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 15:06  
Cytuj
głupoty głupoty !!

Ja za całego zęba zrobienie płacę u P.Trafidły 100zł nie robi mi danego zęba na dwa czy trzy razy tylko na jednej wizycie !
Wyleczyłam już wszystkie zęby u niego !
Polecam jak najbardziej a tu wypowiada się konkurencja ja mogę powiedzieć taK:
WYLECZYŁ ZĘBY MOJEGO SYNKA
MOJE

I DZIĘKI NIEMU CIESZĘ SIĘ BRAKIEM BÓLU
USUWA 8 PERFEKCYJNIE ! bez bólu i w kilkanaście skeund moje bardzo szybko pousuwał więc tu okropne brednie piszecie ludziska !

chodziłam do
KWIATKOWSKIEJ
ZIELIŃSKIEJ
I wielu innych sory to właśnie oni mnie zrazili i nie leczyłam zębów
on nie dość że DOBRY TO miły przed kazdym podjęciem się leczenia chwile ze mną rozmawia odstresowuje mnie TYLKO JEGO POLECAM W STALOWEJ WOLI !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 18:32  
Cytuj
Polecam jak najbardziej a tu wypowiada się konkurencja
good A to się ubawiłam !!! ok Dobre!
USUWA 8 PERFEKCYJNIE
Szkoda, że nie mogę Ci pokazać mojej pęknie rozchwianej siódemki ( pamiątki po rwaniu ósemki) i przepięknej kieszeni w dziąśle - mogłam sobie porcję śniadania zostawić na później... potluczony

Cóż...mogę Ci opowiedzieć kilka ciekawych historyjek z życia moich znajomych, którzy tak jak ja przekonali się na własnej skórze ( a raczej zębach ) co to za specjalista. Ale szkoda czasu...
Jak jesteś podatna na słodki uśmiech, piękne oczy i włażenie w zadek bez wazeliny , to trafiłaś pod dobry adres ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 18:52  
Cytuj
Kochana jestem zwyczajnie zadowolona z tego dentysty jest świetny
nigdy nie miałam zdrowych zębów bo wszyscy dentyści na wstepie
zamiast zmobilizować widząc osobę panicznie bojącą się dentysty jeszcze odstraszali nie powiem jak
A on podszedł do mnie jak człowiek !

Jesteś widocznie przypadkiem odosobnionym bo ilekroć idę do niego
kolejki zawsze i tu można za głowę sie łapać
PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE a ma tyle pacjentów !!

to mówi samo za siebie że na wizyte trzeba poczekać bo tyle ludzi ma
wy to byście chcieli jak najtaniej i najlepiej tak się nie da !

Nie oczerniaj bo sama go poproszę aby zdobył twoje dane przez policje sprawdzimy twoje imię nazwisko i skoro coś ci źle zrobił mogłaś zareklamować to ! osobiście na następnej wizycie za psucie reputacji mu poproszę aby jakieś kroki prawne zastosował za to co napisałaś myślę że powinien dojść twoich danych osobowych IP internetu

Po pierwsze albo jesteś osobą młodą albo nie poważną oczerniając kogoś kiedy sama nie podjęłaś rozmowy dlaczego ci to źle zrobił !

Wejdź na jego stronę jest coś takiego jak gwarancja jak było coś źle zrobione powinien to naprawić a ty widocznie plujesz jadem żmijko uważaj bo teraz fora interntowe nie dają gwarancji osoby i myślę że powinien dojść twoich danych skonsultować się z dentystą który niby po NIM naprawiał a jeśli to twój wymysł założyć CI SPRAWĘ


PANIE PIOTRZE NIECH PAN PODEJMIE KROKI PRAWNE BO TAKA GÓWNIARA PSUJE PANU TYLKO OPINIE !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 20:34  
Cytuj
Czy Pan Piotr to na pewno Pani tylko w zębach grzebie ? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Mokrzyński w Nisku


Jak cenowo? 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 08:03  
Cytuj
tylko nie art dent

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Usuwanie kamienia chyba stówę, ale głowy nie dam. Co do innych cen, to nie wiem, bo po p. Trafidło nie zostały mi żadne MAŁE ubytki potluczony


te wyrwanie ósemki Ci zrobiła i są jak nowe?to naprawdę super specjalistka

O ile dobrze liczę, to normalny człowiek ( a za takiego się uważam ) ma CZTERY ósemki.
Uwaga, teraz zagadka: jak p. Trafidło wyrwał mi dwie ósemki, to ile zostało ? chytry
Fakt, moja wina, że nie napisałam tego poprawnie stylistycznie, ale wydaje mi się, że średnio inteligentny homo sapiens zrozumie... potluczony


idąc twoim tokiem rozumowania Trafidło uczynił cię człowiekiem nienormalnym,posiadającym tylko dwie ósemki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 13:19  
Cytuj
Tak jak napisałam wyżej: wydaje mi się, że średnio inteligentny homo sapiens zrozumie... potluczony

Nie mam ochoty na wchodzenie w jakieś pyskówki. Jak chcecie się kłócić, to trafiłyście pod zły adres.
Pozdrawiam! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 10:22  
Cytuj
nie polecam pani Goli gdyż przez nią trafilam do szpitala :/ Lorkowski może i jest dobry ale na chwile. Zwalił robotę i teraz lipa bo trzeba poprawić i usuwać.
Polecam Pana Kicińskiego byłam dwa razy i jak narazie mam dobre zdanie i oby tak dalej. Po wyrwaniu ząb nie boli, dokładnie tłumaczy co wolno a czego nie. A co do ceny to za wyrwanie tyle ile u Lorkowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 10:36  
Cytuj
Monika Kwiatkowska na edukacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 11:46  
Cytuj
byłem u A.Szymańskiego ..... robi zęby - pyk trzeba foto - 50 zł.....kolejna wizyta....pyt foto - + 50 zł..... maszyna musi na siebie zarobić....!! odradzam....chcesz się leczyć - musisz liczyć się z kosztami....ale jeśli chodzi o fach nie jest źle, chociaż denerwuje mnie też to iż podczas trwania wizyty chwali się przy pacjencie i asystentkach że nikt w stalowej takich sztuczek jak on nie umie. Nie wiem jak inni robią, żadko korzystałem z usług Stalowowolskich stomatologów poza Nfz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 21:57  
Cytuj
Omijajcie szerokim łukiem DENTES.
Najgorsza pseudo klinika dentystyczna jaka znam. Od dziecka miałem robione tam wszystkie zeby i dawniej nie było problemów a od paru lat wszystko się zmieniło. Nie ma już specjalistów, zostali tylko świeżo upieczeni absolwenci którzy dopiero się uczą a najgorsze, że uczą się zle. Mojej narzeczonej zepsuli ząb w którym był drobny ubytek a teraz jest do leczenia kanałowego. Dzień po leczeniu dostała zapalenia i nie przyjęli jej z bólem zęba który robili. Otrzymała informacje ze jak chce to mogą jej go zrobić jak zapłaci 900 zł i musi poczekać prawie miesiąc na wolny termin. Po dwóch tygodniach prób kontaktu z osoba decyzyjna w sprawach reklamacji nie udało się nawet porozmawiać telefonicznie a reklamacji pisemnej oczywiście nie uwzględniono. W moim przypadku była podobna sytuacja. Zostaliśmy oszukani i okradzeni z czasu, pieniędzy i zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »