NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Poród przez cc, Stalowa Wola czy Nisko ?
Posty: 1
Dołączył: 19 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 20:21  
Cytuj
Witam, zbliżam się do porodu przez cc i nie wiem, który szpital wybrać Stalowa Wola czy Nisko. Czy któraś z Was miała robioną cc przez Lorkowską ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 20:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 21:44  
Cytuj
Tak, ja miałam robioną cesarkę właśnie przez Lorkowską. Nie narzekam,jak chcesz wiedzieć coś więcej mogę napisać na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 23:11  
Cytuj
ale wobor..normalnie zyc nie umierac.radze rozejrzec sie poza naszym zapyzialym zasciankiem.chcesz fajnie godnie urodzic przez cc i do tego mile wspominac?napisz na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 00:26  
Cytuj
ja polecam dr Zajączkowskiego (Stw) - bardzo ładne cięcie, malutka, cienka blizna. widziałam kilka blizn po cc i stwierdzam, że moja jest najładniejsza oksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 00:54  
Cytuj
padlam!licytumy sie kto ma "najladniesza blizne"toz to absurd jakis!od kiedy tak wogole blzna to cos ladnego?cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 08:31  
Cytuj
Żonie odbierał Zajączkowski i polecam. A z blizną chodzi o to że nie tnie od pośladka do pośladkagood

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 10:51  
Cytuj
bebe, chyba nikt normalny nie traktuje blizny jako ozdoby. wiadomo, że to szpeci. ale po cc można miec wielką, krzywą, grubą bliznę i to w dodatku tak wysoko, że ciężko ją ukryc w bardziej skąpym bikini, a można miec cieniutką, krótką kreseczkę i tak nisko, że nie zobaczy jej nikt oprócz tych, którym na to pozwolisz. i ja właśnie taką mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 14:57  
Cytuj
mialam cc w tym roku w Stalowej robiona przez Adamczyka, jestem zadowolona z samego zabiegu, natomiast kwestia jest o pozniejszy okres pobytu z dzieckiem na oddziale... wiec jest przyjemnie bo po remoncie, pokoje z lazienkami wiec tu pelen komfort, natomiast panie na oddziale rozne, sa fajne i pomocne ale tez sa i te zmeczone i chyba wypalone zawodowo :(
pozdrawiam i powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »