NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
opieka położnych,
Posty: 4
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 17:14  
Cytuj
Będę operowana na ginekologii w Stalowej Woli. Chciałabym poznać Waszą opinię na temat opieki na tym oddziale. Z góry dziękuję :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 17:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~jajonasz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:25  
Cytuj
miło było cię poznać... jak masz możliwość, to zmieniaj szybko szpital

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:52  
Cytuj
Nie strasz!!!Wcale nie jest tak źle ani dobrze jak w innych szpitalach!!!Zależy co będą robić...

 
 
 
 
~~Aldona
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:01  
Cytuj
jak możesz jedz do niska.

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 21:27  
Cytuj
Powodzenia skoro chcesz się operowac w Stalowej. jeśźli można ci doradzic to zabierz wyniki i udaj sie z ni mi do prf Oleszczuka. On jest kierownikiem kliniki w Lublinie na Jaczewskiego. Nie będziesz żałować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:17  
Cytuj
Zgadzam się,że jak dać się kroić to tylko w Lublinie na Jaczewskiego.Nie wiem tylko dlaczego pytasz o połozne.Dziewczyny są w porządku ale lekarzom tutaj nie dałabym sie dotknąć.Chyba ,że to jakiś drobny,rutynowy zabieg,

 
 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 01:45  
Cytuj
A w Nisku do jakiego lekarza można się udać żeby otrzymać fachową pomoc?

 
 
 
 
~~pola
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:10  
Cytuj
Ja polecam Nisko lepszy szpital niz w Stalowej.Lezalam tam nawet rodzilam 2 dziecko nie ma porownania co do Stalowej.Opieka fajna interesuja se toba.good

 
 
 
 
~~misia
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 13:28  
Cytuj
A ja polecam Stalową , byłam operowana i jestem bardzo zadowolona i z lekarzy i z opieki położnych, nie wierzę , że w dużych szpitalach położne mają czas zrobić herbatę i tp. a to jest ważne

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:06  
Cytuj
a ja myslę, że w stalowej juz tez się zmieniło na lepsze, ja rodziłam w lipcu i nie było źle, opieka ok, lekarze jako specjaliści też chyba nie najgorzej, bo przy komplikacji zrobili mi cesarkę bardzo szybko i szew całkiem ładnie im wyszedł, ale wszystko zalezy od przypadku chorego,

 
 
 
 
~~maja
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:06  
Cytuj
Tylko nie Stalowa - polecam Lublin na Jaczewskiego

 
 
 
 
~~Aga
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:12  
Cytuj
Szpitala jak i oddziału ginekologicznego odradzam. Co prawda miałam już tam 3 operacje ale jak ostatnio leżałam na chirurgii i miałam konsultacje ginekologiczna twierdzili ze wszystko jest dobrze - robili mi 2 razy 2 lekarzy usg, podczas gdy mnie cały czas bolało. Aż trafiłam na Klinikę do Lublina na Jaczewskiego gdzie wykryli endometriozę i do dziś tam się leczę. Wspaniała opieka.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »