NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Salonik Ziaja w Tesco,
Posty: 2
Dołączył: 17 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:33  
Cytuj
Jak można zrobić takie świństwo swojej koleżance z pracy , co trzeba mieć w głowie podszywając się pod trzy różne osoby/konta , żeby podnieść swoje ego super sprzedawcy . Po drugie co to za pożądki , że byle sprzedawca ustala swoje promocje . Z tego co mi wiadomo scieć sklepów ziaja w całej Polsce ma wszędzie takie same i mniej więcej w tym samym czasie te same promocje . Skoro tak obsmarowujesz koleżanke z pracy to ciekawe co mówisz na temat swojego szefa ? Sklep ziaja fajny zawsze go odwiedzam , lecz nie ukrywajmy zepsółaś dziewczyno renome tej firmy ... Ciekawe co powiedziałby na to twój szef .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:36  
Cytuj
Ciekawe, która to sucz taka potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 22:18  
Cytuj
Jestem po piwie ale skoro ktoś najeżdża na tą blondi a tam pracują dwie dziewczyny ruda i blondi to chyba rudzielec...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 23:09  
Cytuj
A to Ci ciacho ok
A co w tej kwestii ma do powiedzenia Gadola nasza smiech2 Zamilkła coś, a tyle miała do powiedzenia nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 10:17  
Cytuj
Co za fałszywa osoba !!!! jesli to ta ruda to ciekawe jak teraz patrzy w oczy kolezance z pracy....ciekawe czy firma ZIAJA zdaje sobie sprawe jakiego ma pracownika..:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 10:50  
Cytuj
Czy mozna w ziaji dostac karty podarunkowe i serie Pro kupowac normalne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 11:06  
Cytuj
haha...jaka suptelna zmiana tematu pewnie Gadola załozyla czwarte konto chytryco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 15:06  
Cytuj
ale jezdzicie po tej dziewczynie - masakra
nic takiego strasznego nie zrobiła a wy jak hieny... tylko napierdzielać na innych umiecie bez opamietania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 15:45  
Cytuj
I to ludzie z prawie zerowym dorobkiem forumowych.Leczą własne kompleksy w ten sposób.Żenada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 16:39  
Cytuj
Dokładnie, nawet nie można zadać pytania na temat, jak sama nazwa mówi ZAKUPÓW!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 16:46  
Cytuj
Pencu11 - przecież zadałeś pytanie potluczony

CYTAT
Czy mozna w ziaji dostac karty podarunkowe i serie Pro kupowac normalne?


Biorąc pod uwagę te jaja z promocjami w stalowowolskiej Ziai, to bym powątpiewał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
ale jezdzicie po tej dziewczynie - masakra
nic takiego strasznego nie zrobiła a wy jak hieny... tylko napierdzielać na innych umiecie bez opamietania


Zobacz, toczył się spokojny wątek na temat zakupów. Wątek był martwy do sierpnia. W połowie września gadoola odkopała go, specjalnie założyła konto, żeby pojechać po swojej koleżance. Ja bym taką uwagę wzięła bardzo do siebie i dałoby mi do myślenia co robię źle, że klienci się o mnie tak wypowiadają. Nie zdziwiłabym się jakby te dwa konta to była właśnie poszkodowana blondynka. Hieną okazała się gadoola, że wykorzystała forum i anonimowość żeby uprzykrzyć komuś życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 22:05  
Cytuj
A ja jestem ciekawa jak one teraz sie dogaduja w pracy.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 12:16  
Cytuj
Słyszałam, że w punktach Ziaja ceny niektórych produktów są sporo wyższe niż w Rossmannach lub na Allegro. Czy możecie dziewczynu powiedzieć w jakiej cenie jest tam:

-peeling pro bardzo mocny
-tonik pro antybakteryjny bezalkoholowy
-krem maska z serii pro z ceramidami pod oczy
-maska oczyszczająca z serii pro z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2015r. 18:33  
Cytuj
Byłam wczoraj po południu w salonie Ziaja, była bardzo miła i pomocna młoda dziewczyna (wnioskuję po 3-5 minutach spędzonych w sklepie). Kupiłam plyn do higieny intymnej i krem, razem 20 złotych. Dostałam 6 próbek, z czego połowa była z tej samej serii co krem smiech2 Ot, taka zachęta do zakupu. Zawsze jestem zadowolona z zakupów a oferowane darmowe próbki jeszcze bardziej mnie do nich zachęcają smiech2
Ps. Nawet kosmetyki dla dzieci sa super!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 10:13  
Cytuj
Sklep drogi, opłaca się tam tylko chodzić po rzeczy, które nie są w innych drogeriach dostępne. Ekspedientka pyskata, jedyny argument sprzedażowy to to, że ona daje próbki za darmo... Bez kitu, jak poprzednio wydałam tam ponad 100 na Ziajkę to była milusi. Jak przyszłam po pierdołę, która gdzie indziej kosztuje po 10 zł, a u nich 14 i powiedziałam, że to drogo laską stała się bezczelna. Polecam Hebe, tam mają przynajmniej miłą obsługę i dobre ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2018r.
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 16:48  
Cytuj
a może miała gorszy dzień? Ja tam chodzę i zawsze jest przyjemna atmosfera umiech Hebe też fajna drogeria.

Świetny krem na biust https://frashe.pl Sprawdź!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Co za fałszywa osoba !!!! jesli to ta ruda to ciekawe jak teraz patrzy w oczy kolezance z pracy....ciekawe czy firma ZIAJA zdaje sobie sprawe jakiego ma pracownika..:szok:

zajmij się garami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
zajmij się garami


Wysłany: 18 Marz 2015r. 10:17

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 07:10  
Cytuj
CYTAT
Sklep drogi, opłaca się tam tylko chodzić po rzeczy, które nie są w innych drogeriach dostępne. Ekspedientka pyskata, jedyny argument sprzedażowy to to, że ona daje próbki za darmo... Bez kitu, jak poprzednio wydałam tam ponad 100 na Ziajkę to była milusi. Jak przyszłam po pierdołę, która gdzie indziej kosztuje po 10 zł, a u nich 14 i powiedziałam, że to drogo laską stała się bezczelna. Polecam Hebe, tam mają przynajmniej miłą obsługę i dobre ceny.


Zgadza się... Chociaż te ceny to nie ich wina, to jednak powinny wiedzieć jak się zachować względem klienta. Poza tym brak wiedzy na temat składu produktów..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 12:34  
Cytuj
To jest salon firmowy, tak jak częsci do samochodów w firmowym jest ładnie miło ale trzeba za to dopłacić. Firma nie może w swoich salonach mieć lepszych cen niż u pośrednika bo był problem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 14:39  
Cytuj
A czy ktoś wie, gdzie teraz jest salonik Ziaji w Stalowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2018r. 20:02  
Cytuj
teraz salonik Ziaja mieści się w pawilonach/domkach pod wiaduktem naprzeciwko biedronki na okulickiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »