NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Park 24 - Otwarty ?,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 09:16  
Cytuj
Witam
Tak jak w temacie. Mam pytanie: Czy z PARKu 24 mozna juz korzystac ? Chodzi mi przedewszystkim o małolatów ? Dzieki za odpowiedz i pzdr ;)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 09:16  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 09:28  
Cytuj
tak ;)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 16:33  
Cytuj
Tak. Są już wycieczki klasowe. Dzieciaki bawią się na huśtawkach, siłowni i pozostałych przyrządach.

Tak naprawdę to nie jest atrakcja na skalę krajową ani wojewódzką. Ot odnowiony park z placem zabaw, amfiteatrem, zegarem słonecznym i kilkoma planszami do generowania złudzeń optycznych. Nie zachwyca. Poczekajmy na oficjalne otwarcie i prezentację możliwości.
Żwirowe alejki to mistrzostwo na skalę światową. mlotek Lepiej, by ich wcale nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 17:15  
Cytuj
wyborca, szkoda mi takich ludzi jak Ty. Wieczne niezadowolenie musi mieć wpływ na psychikę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
wyborca, szkoda mi takich ludzi jak Ty. Wieczne niezadowolenie musi mieć wpływ na psychikę.

Tacy czerpią radość z narzekania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 20:00  
Cytuj
Bylismy z zona na spacerku w parku no i w sumie maly ale fajna sprawaumiech dzieciaki sie bawily, ludzie odpoczywali na laweczkachgoodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
wyborca, szkoda mi takich ludzi jak Ty. Wieczne niezadowolenie musi mieć wpływ na psychikę.


Widzę Andrzejku że Ty to się byle gównem zadowolisz.

CYTAT
Żwirowe alejki to mistrzostwo na skalę światową. Lepiej, by ich wcale nie było.


Dokładnie tak jest jak pisze Wyborca, mieszkam tam i ciągle słyszę jak ludziska klną na kamyczki w sandałkach porysawane pozadzierane szpilki. Zajefajnie jest jak zawieje silniejszy wiatr, cały park jest w obłokach pyłu z tych super alejek.potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 21:21  
Cytuj
Bardzo fajnie!! Zawsze ktoś będzie narzekał jak nie na hałas to na kamyczki w butach ot, szara codzienność. Najważniejsze, że dzieciom się podoba, po prostu i zwyczajnie cieszą się i śmieją, zabawa super a to najważniejsze i niech tak zostanie... a dorośli - no cóż niech sobie narzekają dobre i to! Bo jak się nie ma nic innego do roboty to dobre i to..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 21:22  
Cytuj
a mi sie zwirek podobajezyk w koncu cos innego niz asfalt, kostka brukowa, jakies granity itp. Oumiech
p.s. podeszfy z buta mi nie zdarlojezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »