NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co sądzicie o L i Motosie czy Akademii ?,
Posty: 22
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 21:18  
Cytuj
Znam Marka i na pewno nie jest w porządku nazywanie go kłamcą. Ma bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta. Nie spóźnia się na spotkania z powodu braku szacunku a z powodów losowych. Kursantów jest dużo a dla każdego chce poświęcić uwagę. Obydwie panie Anie są bardzo miłe a także Daniel. Każdy jest kompetentny i miły rozluźnia atmosferę podczas jazd nie wprowadza niepotrzebnie sztywnych relacji. Z czystym sumieniem mogę polecić ten ośrodek nauki jazdy. Marek choć młody bardzo stara się rozwijać firmę na najwyższym poziomie i zawsze udzieli porady korzystając ze swojej wiedzy a ma dużą biorąc pod uwagę ze zdał egzaminatora wiec zna proces z każdej strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 21:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 22:19  
Cytuj
Czekając na wiosnę szukam możliwości zrobienia w miarę tanio kursu na motocykl z racji moich 19 jeszcze wiosen będzie to A2, ale i tak na parę lat wystarczy. Patrząc po cenie to Akademia na Poniatowskiego ma najlepszą i w sumie to można powiedzieć, że się tam zdecydowałam tylko czekam na wiosnę, aż do dnia dzisiejszego gdy kolega podrzucił mi link ze strony Wordu ze zdawalnościami i mnie zatkało.....
Żaden kursant po kursie Akademii nie zdał egzaminu praktycznego na A2 - zdawalność 0% to się nazywa MASAKRA.

więc chyba jednak co tanio to drogo bynajmniej w tym przypadku i jednak poszukam gdzie indziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Czekając na wiosnę szukam możliwości zrobienia w miarę tanio kursu na motocykl z racji moich 19 jeszcze wiosen będzie to A2, ale i tak na parę lat wystarczy. Patrząc po cenie to Akademia na Poniatowskiego ma najlepszą i w sumie to można powiedzieć, że się tam zdecydowałam tylko czekam na wiosnę, aż do dnia dzisiejszego gdy kolega podrzucił mi link ze strony Wordu ze zdawalnościami i mnie zatkało.....
Żaden kursant po kursie Akademii nie zdał egzaminu praktycznego na A2 - zdawalność 0% to się nazywa MASAKRA.

więc chyba jednak co tanio to drogo bynajmniej w tym przypadku i jednak poszukam gdzie indziej


No wszystko dobrze, ładnie, pięknie tylko gdzie link do strony Wordu ze zdawalnościami ?

Kolejny zarzut bez konkretów tylko zwykła pusta pisanina jak w poprzednim Twoim poście.
A może poprostu zadzwoń i spotkaj się z właścicielem i zapytaj (podpowiem ci nawet jak umiech) "Panie Marku dlaczego zdawalność na kategorie A2 wynosi 0 % na stronie WORD Tarnobrzeg (pokazując zdawalność na stronie WORDU ze zdawalnościami) ??"
Pan Marek nie ugryzie ani nie pobije a zapewne odpowie Ci na nurtujące Cię pytania.

Nikt Cię nie zmusza do podpisania umowy i rozpoczęcia nauki, ale zanim kogoś oczernisz publicznie, zadzwoń i zapytaj .

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 08:33  
Cytuj
Statystyka zdawalności jest do sprawdzenia tu:
http://word.tarnobrzeg.pl/o-nas/statystyki
Jaki numer ma ośrodek można sprawdzić tu:
http://www.stalowowolski.bip.podkarpackie.eu/index.php/zaatwianie-spraw/komunikacja/995-wykaz-orodkow-szkolenia-kierowcow-na-terenie-powiatu-stalowowolskiego
I teraz pytanie do Virusa czy Pana Marka (bo możliwe że to ta sama osoba) dlaczego nikt po kursie w Pana Akademii nie zdał prawa jazdy na motocykl klasy A2?
Nie oczerniam podaję fakty!
Panie Virus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2014r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Statystyka zdawalności jest do sprawdzenia tu:
http://word.tarnobrzeg.pl/o-nas/statystyki
Jaki numer ma ośrodek można sprawdzić tu:
http://www.stalowowolski.bip.podkarpackie.eu/index.php/zaatwianie-spraw/komunikacja/995-wykaz-orodkow-szkolenia-kierowcow-na-terenie-powiatu-stalowowolskiego
I teraz pytanie do Virusa czy Pana Marka (bo możliwe że to ta sama osoba) dlaczego nikt po kursie w Pana Akademii nie zdał prawa jazdy na motocykl klasy A2?
Nie oczerniam podaję fakty!
Panie Virus


Możliwe, że to ta sama osoba.
I znowu bezsensowna pisanina... Naprawdę jak masz pisać głupoty bez konkretnych dowodów, nie pisz ! umiech

Masz coś z głową ... Lekarz Stangrodzki mi pomogł, może i z Twoim przypadkiem da rade umiech Oprócz tego, że jestem Panem Markiem z drugiej strony jestem Panem Władkiem... a jak się nie uprzeć to i Panem Janem umiech) Rozgryzłaś mnie dziecinko.

Kontynuująć odpowiem Ci oczywiście na pytanie: Nie zdał nikt po kursie w Akademii ponieważ do tej pory nikt nie skorzystał z kursu na A2 smiech2 smiech2 smiech2 A tak na serio... co mnie to obchodzi dlaczego nikt nie zdał. Już Ci pisałem zadzwoń do właściciela i się zapytaj umiech a odemnie sie odpier....wiastkuj słoneczko umiech Ferie niebawem się kończą a Ty mi głowe duperelami zaprzątasz smiech2

Sama masz 0 % smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 12:01  
Cytuj
Świetna sprawa z tą statystyką.
Świetne narzędzie WORDu.
Słuchajcie kłócicie się o coś co jest naprawdę proste w rozumowaniu.
Tak jak pisaliście wyżej mamy dostępne statystyki, pozwoliłem sobie zrobić krótką analizę wszystkich ośrodków działających w Stalowej Woli.
Oto wyniki :
MOTOS ilość podejść : 1371 Zdawalność : 27,35%
ELKA ilość podejść : 205 zdawalność : 37,07%
Automobiklub ilość podejść : 115 zdawalność : 36,52%
Rotrans ilość podejść : 646 zdawalność : 30,19%
Auto-Moto-Cross ilość podejść : 171 zdawalność : 30,99%
Ligo Obrony Kraju ilość podejść : 48 zdawalność : 12,5%
Moto - Art ilość podejść : 191 zdawalność : 27,75%
TRAMP ilość podejść : 385 zdawalność : 29,61%
Akademia Nauki Jazdy ilość podejść : 404 zdawalność : 31,44%
Mechanik ilość podejść 116 zdawalność : 30,17%

Oczywiście mówimy tu o kat. B. Bo o to główna bitwa się toczy ;).
Najlepsze szkoły Elka i Automobilklub. Ale tak jak napisal Lebron w przypadku tych ośrodków jest to czysta LOTERIA ponieważ mieli tylko 205 i 115 podejść. Czyli prawdopodobieństwo że trafią osobę "nie nauczalną" jest znacznie mniejsze. Byłem pytać o pracę w większości tych ośrodków i jeśli miałbym wybrać szkołę to wziąłbym pod uwagę największe ośrodki czyli te gdzie jest minimum 300 podejść do egzaminów rocznie, to może dać jakiś rzeczywisty obraz jak uczą...
Czyli jak dla mnie zostają takie ośrodki : MOTOS (27,35%), ROTRANS (30,19%), TRAMP (29,61%) i Akademia Nauki Jazdy (31,44%). Tutaj na prowadzenia wychodzi Akademia ale różnice są raczej niewielkie.
Co do motorku, kat. A2 to nowość w naszym wspaniałym ministerstwie i to że gdzieś jest 0% wcale nie świadczy o tym że mają taką zdawalność zwróćcie uwagę na ilość podejść. Dla przykładu to Akademia którą tak jedziecie, miało tylko 4.... Czyli jedna osoba mogła nie zdać 4 razy. Nie jest to miarodajny wynik z tego względu iż ta osoba mogła się jeszcze uczyć starym systemem i próbuje zdać po nowemu. Jak ktoś ma robić kategorię A, A2, A1, AM to zwróćcie uwagę na jakim sprzęcie szkolą i czy mają odpowiedni plac manewrowy....

Tyle ode mnie - nie chcę nikogo chwalić, nikogo jechać.
SŁUCHAJCIE tak naprawdę samo zdobycie wyniku POZYTYWNEGO głównie zależy od Was !
To Wy musicie się naprawdę przyłożyć i postarać.
Ja nie miałem jeszcze przyjemności (konieczności ? ) uczyć, ale każdemu życzę powodzenia na egzaminie !
Może sam założę jakiś OSK to wtedy się pochwalę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 19:08  
Cytuj
Zainteresował mnie ten temat, ponieważ chodziłem kiedyś na kurs do Auto Moto Szkoly w Stalowej Woli i mieli wtedy najwyższą zdawalność, spróbowałem troche podrążyć ten temat.
Wejdźcie na wykaz OSK powiatu Tarnobrzeskiego jest tam OSK Auto Moto Szkoła która działa na terenie powiatu Stalowolskiego i Tarnobrzeskiego ma dalej najwyższą zdawalność:
-ilość podejść 266 zdawalność 37,22% i o co tu sie spierać cyfry mówią same za siebie.
Dla rozwiania wszelkich wątpliwości, nie jestem żdanym z instruktorów czy reprezentantów tej firmy, po prostu śmieję się z waszych komentarzy bo sądzę, że piszecie sami o sobie.

PS. Dla potwierdzenia tego co pisze, wystarczy wejść na http://word.(...)atystyki i wpisac tam ten nr. "0001 1820" (Jest to numer ośrodka który widnieje na tej stronie http://tarno(...)OSK2.pdf)... ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 19:33  
Cytuj
CYTAT

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości, nie jestem żdanym z instruktorów czy reprezentantów tej firmy, po prostu śmieję się z waszych komentarzy bo sądzę, że piszecie sami o sobie.


Chyba każdy pisze o sobie i swoich opiniach w tym wątku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 24 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 16:17  
Cytuj
Jednak wybrałam Akademie Nauki Jazdy i Pana Marka. Już prawo jazdy mam od kilku miesięcy. Testy zdałam za 1, a jazdę za 3umiech Pierwsze podejście było specjalnie oblane, a następne z mojej winy. Nie żałuję, że wybrałam ten OSK. Bardzo profesjonalne podejście. Dużo godz po Tarnobrzegu. Pełen spokój i opanowanie. POLECAM !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 18:46  
Cytuj
Prawda jest taka, że to podejście samego kursanta jest najważniejsze. To nie jest tak, że jak się wybierze daną szkołę nauki jazdy, to ma się większe szanse.

Każdy ma również inne podejście do kursu i ogólnie do życia. Jedni wolą jak im się "podpowiada", inni chcą jak się dookoła nich biega i mowi wszystko co mają robić.

Każda szkoła, która obecnie jeździ na najnowszych Yarisach, odpowiednio podchodzi do nauki teorii i jej nie olewa (chociaż obecnie tak czy siak, nauka teorii w szkole jazdy to niewielki procent wszystkiego - trzeba samemu też poświęcić sporo czasu na naukę teorii (książka) i rozwiązywaie testów) jest dobra.

Obecnie chyba wszystkie szkoły pozbyły się "gburów" jako instruktorów i tak jak powiedziałem, każdy woli co innego i inne podejście instruktora umiech

Duże znaczenie ma opanowanie stresu na egzaminie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 20:12  
Cytuj
No coż!
Jak zwykle nie ma to jak naganiać sobie kursantów poprzez odgrzewanie starych kotletów i wrzucania własnych opinii na swój temat.Bardzo jest to widoczne na rankingu ośrodków nauki jazdy ze St. Woli.U Akademii aż kipi od spreparowanych idealnych opinii, gdzie słowo "POLECAM" aż przytłacza zamiast zachęcać!!
Merytorycznie podchodząc do spraw, to faktycznie Akademia Nauki Jazdy nie ma innych kat. oprócz "AM", "A1" i "B".Pozostałe kat. to chyba może kiedyś.... Nie wiem skąd ta buta na ich stronie internetowej? Informacja została sprawdzona, w starostwie stalowowolskim.
Ty virus zanim zaczniesz dyskutować na ten temat i straszyć kogoś sądami to sam powinieneś sprawdzić jak jest rzeczywistość.Za opiniowanie nieprawdy też można siedzieć;)Zresztą wiele głupot gadasz w tym temacie i czas abyś zastanowił się nad tym co piszesz!
Kolejne indywidum, to jakiś leonzawodnik!
Kolego! jak wstawiasz statystyki.... to rób to przynajmniej wiarygodnie.Myślisz, że jak wkleisz dane z 25 lutego 2013 roku, to podajesz prawdę?
Nie znoszę trywialności i grania pod publiczkę.Możemy porozmawiać tylko o rzetelnych faktach.
I jeszcze jedne sprawa Panie leoniezawodowcu, chyba nie skłamię, pseudo instruktorze.Zarzucasz też jednej ze szkół, że aby jeżdzić na trolejach potrzebny jest instruktor techniki jazdy. Niestety nic mylnego.Żadna ustawa nic o tym nie wspomina.Tym bardziej, że szkoła nie wystawia zaświadczeń z ukończenia kursu techniki jazdy.
Więc nie dziwota, że nikt nie chce cię zatrudnić skoro wszędzędzie pokazujesz swoją ignorancję i braki w temacie.

Konkluzja! Dajcie już spokój ośrodkom,ich instruktorom i zdawalności.
Statystyki - to brak oleju we własnej głowie!
Pozdrawiam wszystkich, którzy faktycznie pracują w tej branży i życzę jak najlepszych wyników, bo w końcu to on - kursant jest najważniejszy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 23:18  
Cytuj
Teee staruch szczerze mowiac trafiles na moj zly dzien i je3ie mnie twoje merytoryczne podejscie czy jakiekolwiek inne pisaniny w tej czy innej sprawie...

CYTAT
Zresztą wiele głupot gadasz w tym temacie i czas abyś zastanowił się nad tym co piszesz!


Zastanawiam sie i dochodzę do wniosku, że jestes pieprz0nym instruktorkiem w tej małej mieścince, któremu żal dupe ściska kiedy nie ma zbytnio przychodu na koncie. W dupie mam kur//a jakies Twoje bazgraniny pod moim adresem. Jak masz problem to ogłoś go w radio, niewiem sztachecie czy napisz do ojca derektora. Kontynuując... Może pomożesz mi sie zastanowić i pójdziemy na herbatke rozmyślając o tym czy akademia ma kategorie, rotrans kurasntów, moto cross nowy motór czy co tam jeszcze stworzyło starostwo...
Nie bedę Cię bił, ani groził bo gdzie tu sens, gdzie tu logika ? Jestem zajebicie zmęczony, miałem zły dzień a ty na dodatek jeszcze mnie wkur**asz i każesz (wręcz nawołujesz!) do zastanawiania się. Weź chłopie idź sobie spuść z kija we Flamingo, a nie tu żale swoje będziesz wykrzykiwał.

Nie zesraj się przyokazji ze swojej nadzwyczajnej wiedzy umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 23:20  
Cytuj
O nie nie.
Poleciałeś !!!

CYTAT
U Akademii aż kipi od spreparowanych idealnych opinii, gdzie słowo "POLECAM" aż przytłacza zamiast zachęcać!!

Od tego są moderatorzy forum, którzy sprawdzają czy to nie jest ta sama osoba, a więc nie ma takiej możliwości.

CYTAT
Merytorycznie podchodząc do spraw, to faktycznie Akademia Nauki Jazdy nie ma innych kat. oprócz "AM", "A1" i "B".Pozostałe kat. to chyba może kiedyś.... Nie wiem skąd ta buta na ich stronie internetowej? Informacja została sprawdzona, w starostwie stalowowolskim.


KŁAMSTWO ! Robienie ludziom wody z mózgu to Twoja specjalność ? Właśnie się wykazałeś nie kompetencją.
Link do wykazu OSK w Stalowej Woli :
http://www.stalo(...)olskiego
Tak się składa że ta Akademia ma uprawnienia na kategorie :
"AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D" , co więcej, ma najwięcej kategorii w Stalowej Woli !

CYTAT
Ty virus zanim zaczniesz dyskutować na ten temat i straszyć kogoś sądami to sam powinieneś sprawdzić jak jest rzeczywistość.Za opiniowanie nieprawdy też można siedzieć;)Zresztą wiele głupot gadasz w tym temacie i czas abyś zastanowił się nad tym co piszesz!
ponownie nie masz racji i tu kłania się kodeks cywilny z tytułu zniesławienia ! Póki co kolega Virus stwierdzał fakty a ty wysysasz informacje z palca !

CYTAT
Kolejne indywidum, to jakiś leonzawodnik!
Kolego! jak wstawiasz statystyki.... to rób to przynajmniej wiarygodnie.Myślisz, że jak wkleisz dane z 25 lutego 2013 roku, to podajesz prawdę?

Przesadziłeś. Prawda w oczy kole ? Dlaczego kłamiesz jawnie na forum ? Zanim napiszesz takie brednie trzeba było sprawdzić jaki okres czasu sprawdzałem, a tak się składa że pod uwagę wziąłem cały rok 2013, ale tego Ci się już nie chciało sprawdzić !

CYTAT
Zarzucasz też jednej ze szkół, że aby jeżdzić na trolejach potrzebny jest instruktor techniki jazdy. Niestety nic mylnego.Żadna ustawa nic o tym nie wspomina.Tym bardziej, że szkoła nie wystawia zaświadczeń z ukończenia kursu techniki jazdy.
Kolego czytałeś w ogóle ustawę ? Tak się składa że oby prowadzić szkolenia z poślizgów to trzeba mieć zarejestrowany OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY oraz UPRAWNIENIA INSTRUKTORA DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY. Podobnie jak przy świadectwach kwalifikacji, o czym pewnie doskonale wiesz.
Mówimy tu dokładnie o Dziennik Ustaw z 2008 r. Nr 77 poz. 458 (Dz. U. z dnia 5 maja 2008 r.)

Nie miałem wcale zamiaru bronić Akademii, ale przesadziłeś obrażając moją osobę i podając fałszywe dane ! Powiedz szczerze z której szkoły jazdy jesteś?

CYTAT
Statystyki - to brak oleju we własnej głowie!
Wytłumacz co miałeś na myśli bo czytam i dalej nie rozumiem ?

Póki co swoim postem to TY wykazałeś OGROMNĄ ignorancję i braki w temacie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2014r. 23:35  
Cytuj
Amen.potluczony

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 12:43  
Cytuj
staruch pajacu smiech2 moze nie znam sie w temacie ale przyznasz ze leon ci pojechal po rajtach w taki sposób, że szlag CIe trafia a gówno możesz zrobic smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 12:50  
Cytuj
Przyziemne istoty same powiedziały co potrafią.Myślałem, że może jakaś konkretna retoryka albo fakty... ale cóż, nic dodać nic ująć.;)
Tylko klika wzajemnej adoracji i głupi chłoptasie, pseudo znawcy się odzywają..Wyzwiska to na szkolnym boisku virusie, co świadczy o twojej miernej świadomości i kulturze osobistej, której chyba zupełnie nie posiadasz...A ty leonzawodnik nadal z tą samą złą statystyką z zeszłego roku!I nic co przedstawiacie nie jest aktualne!
Najgorsze jest to, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem.Tym bardziej dziennków ustaw!
Nawet szkoda mi słowa na pożegnanie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 15:36  
Cytuj
virus... tylko przerażone dzieciaki, chowają się za plecami innych.Szkoda tylko, że tak samo ... głupich!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 15:44  
Cytuj
C+E na pewno bym w motosie nie robił. Widzieliście ich Ciągnik siodłowy z naczepą?? masakryczne jaja normalnie za sporą sumkęjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
virus... tylko przerażone dzieciaki, chowają się za plecami innych.Szkoda tylko, że tak samo ... głupich!


Jezeli chcesz sie spotkac na kawe z checia przyjde umiech I nie schowam sie za plecami nikogo... Ale nic baranku nowego nie wniosles tylko caly czas pieprzysz w kolko o jednym i tym samym jezyk
Myslisz ze masz nauke jazdy to jestes "kims" ?smiech2 Mylisz sie... a moja kultura osobista jest adekwatna do Twojego rozumku :*

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2014r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
No coż!
Jak zwykle nie ma to jak naganiać sobie kursantów poprzez odgrzewanie starych kotletów i wrzucania własnych opinii na swój temat.Bardzo jest to widoczne na rankingu ośrodków nauki jazdy ze St. Woli.U Akademii aż kipi od spreparowanych idealnych opinii, gdzie słowo "POLECAM" aż przytłacza zamiast zachęcać!!
Merytorycznie podchodząc do spraw, to faktycznie Akademia Nauki Jazdy nie ma innych kat. oprócz "AM", "A1" i "B".Pozostałe kat. to chyba może kiedyś.... Nie wiem skąd ta buta na ich stronie internetowej? Informacja została sprawdzona, w starostwie stalowowolskim.
Ty virus zanim zaczniesz dyskutować na ten temat i straszyć kogoś sądami to sam powinieneś sprawdzić jak jest rzeczywistość.Za opiniowanie nieprawdy też można siedzieć;)Zresztą wiele głupot gadasz w tym temacie i czas abyś zastanowił się nad tym co piszesz!
Kolejne indywidum, to jakiś leonzawodnik!
Kolego! jak wstawiasz statystyki.... to rób to przynajmniej wiarygodnie.Myślisz, że jak wkleisz dane z 25 lutego 2013 roku, to podajesz prawdę?
Nie znoszę trywialności i grania pod publiczkę.Możemy porozmawiać tylko o rzetelnych faktach.
I jeszcze jedne sprawa Panie leoniezawodowcu, chyba nie skłamię, pseudo instruktorze.Zarzucasz też jednej ze szkół, że aby jeżdzić na trolejach potrzebny jest instruktor techniki jazdy. Niestety nic mylnego.Żadna ustawa nic o tym nie wspomina.Tym bardziej, że szkoła nie wystawia zaświadczeń z ukończenia kursu techniki jazdy.
Więc nie dziwota, że nikt nie chce cię zatrudnić skoro wszędzędzie pokazujesz swoją ignorancję i braki w temacie.

Konkluzja! Dajcie już spokój ośrodkom,ich instruktorom i zdawalności.
Statystyki - to brak oleju we własnej głowie!
Pozdrawiam wszystkich, którzy faktycznie pracują w tej branży i życzę jak najlepszych wyników, bo w końcu to on - kursant jest najważniejszy!


Loll, ale komuś żal du*E ściska XD sama ostatnio z chłopakiem robiłam prawko w Akademii, chłopak zdał teorię za drugim razem, praktyke za pierwszym, ja teorię i praktykę za pierwszym, więc statystyki nie kłamią. A na rezultat składa się profesjonalne ale jednocześnie na luzie podejście do nauki jazdy kursantów plus profesjonalna wiedza i umiejętność jej przekazania. Na marginesie właściciel Akademi (Marek) to młody przedsiębiorczy i pracowity człowiek, niejeden stalowowolanin powinien brać z niego przykład, tyle odemnie, pozdrówka dla wszystkich co wiedzą o czym piszę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 21:30  
Cytuj
Ja robiłam kurs w motosie i nie żałuje! Wykłady super z Panem Heńkiem na luzie, super wszystko tłumaczy, bardzo sympatyczny Pan. Jazdy miałam również z nim i jestem bardzo zadowolona, zdałam i nie mam jakiś obaw żeby sama poruszać sie autem po mieście. Do TBG jeździłam jak często się dało. Przed egzaminem zawsze Pan Heniu bierze Cie na 1,5 do 2 h na tbg żeby przed egzaminem sobie pojeździć. 5 moich znajomych robiło tam prawko - wszyscy za pierwszym - wszyscy z Panem Heniem Seredyńskim. POLECAM jak najbardziej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Na marginesie właściciel Akademi (Marek) to młody przedsiębiorczy i pracowity człowiek, niejeden stalowowolanin powinien brać z niego przykład


A czy ty i twój chłopak wzięliście/bierzecie/weźmiecie przykład z pana Marka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »