NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Badania ciążowe w jakim laboratorium .,
Posty: 28
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2015r. 09:49  
Cytuj
Musisz się liczyć z kosztem ok 200zł prywatnie, mi w dilabie wyszło dokładnie 208 za podobny kpl badań, więc wolę robić badania w szpitalu lub przychodni a to 200zł przeznaczyć na zakupy dla dziecka lub usg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2015r. 09:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2015r. 19:45  
Cytuj
Dziewczyny powiedzcie mi czy jakoś szczególnie przygotowujecie się do badań. Wybieram się na swoje pierwsze i tak nie za bardzo wiem... Szukam w internecie informacji bo nie mam zbytnio kogo zapytań. Znalazłam taki artykuł http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/2015/z-czego-trzeba-zrezygnowac-przed-badaniami-w-ciazy.aspx i nie wiem czy wszystkie te rady brać do serca czy nie? Możecie mi coś podpowiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2015r. 20:13  
Cytuj
Tak jak wcześniej pisali - wszędzie zrobisz badania płatne - Dilab, Diagnostyka itp , itd - płacisz za nie , więc masz prawo wiedzieć ile to kosztuje. telefony ,lub cenniki masz na stronach internetowych tych firm. Jedna ważna uwaga z moczem !! - ma być dostarczony w miarę szybko do badania,( ok. godziny) - w każdym moczu jest flora bakteryjna fizjologiczna, która namnaża się z czasem i może zamazać prawidłowy obraz badania moczu !!
I druga uwaga odnośnie badania moczu - przynajmniej ZERO wytrysku plemników do pochwy przez 24 godziny !! Wychodzi w moczu białko umiech
smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »