NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Pro familia Rzeszów - poród,
Posty: 11
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 15:48  
Cytuj
Szpital i opieka na bardzo wysokim poziomie. sale dla rodzących z własną toaletą to bardzo duży komfort, nowoczesne łóżko dla rodzącej. Po porodzie przychodzi do sali Pani od laktacji tłumacząc o sposobach karmienia, diecie. do sali w której przebywasz z maluchem przychodzi psycholog, dietetyk.Sale jak pokoje hotelowe. Wieczorem zawsze pielęgniarka ze środkami przeciwbólowymi która pyta czy kogoś coś boli albo będzie boleć umiech Leżałam na sali z jedną Panią która po porodzie miała bóle kręgosłupa - przyszła pielęgniarka , która wykonała zabiegi masujące. Obiady zawsze z deserem umiech Szpital w zasadzie jak hotel - człowiek nie ma wrażenia że przebywa w szpitalu, z czystym sumieniem polecam. Możliwość skorzystania ze znieczulenia do porodu.
A w Stalowej Woli - owszem położnictwo odnowione, odmalowane, ale sala rodząca dla trzech kobiet oddzielone tylko parawanami. No i zapomniałabym o "słynnej sali do porodów w wannie" owszem jest taka ale nie można z niej skorzystać ponieważ personel nie jest do tego przeszkolony aby odebrać poród w wannie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 15:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Wieczorem zawsze pielęgniarka ze środkami przeciwbólowymi która pyta czy kogoś coś boli albo będzie boleć umiech


A skąd ja mam wiedzieć czy będzie mnie coś boleć?cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 19:03  
Cytuj
Przedostatni post to troche jak reklama. Konto założone w ten sam dzień. Ja proponuję zadać tej placówce kilka pytań.
Kiedy ostatnio była przeprowadzana sterylizacja? Ile takich było od momentu powstania placówki?
Ja polecam szpital na Lwowskiej. Tydzień temu moja partnerka rodziła. Wszystko na dobrym poziomie.
Pro familia - płacisz i jesteś dobrze traktowana. Szpital na Lwowskiej w Rzeszowie - bezpłatna opieka i też jesteś dobrze traktowana. Uważam, że tam gdzie jest mniej pieniędzy jest po prostu więcej miejsca na serce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
Przedostatni post to troche jak reklama. Konto założone w ten sam dzień. Ja proponuję zadać tej placówce kilka pytań.
Kiedy ostatnio była przeprowadzana sterylizacja? Ile takich było od momentu powstania placówki?
Ja polecam szpital na Lwowskiej. Tydzień temu moja partnerka rodziła. Wszystko na dobrym poziomie.
Pro familia - płacisz i jesteś dobrze traktowana. Szpital na Lwowskiej w Rzeszowie - bezpłatna opieka i też jesteś dobrze traktowana. Uważam, że tam gdzie jest mniej pieniędzy jest po prostu więcej miejsca na serce.


W profamilii płacisz tyle samo co na Lwowskiej i każdym innym szpitalu, który ma kontrakt z NFZ. Czyli nic. Sterylizacja? A Ty masz informacje kiedy taka była w szpitalu na ul. Lwowskiej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Przedostatni post to troche jak reklama. Konto założone w ten sam dzień. Ja proponuję zadać tej placówce kilka pytań.
Kiedy ostatnio była przeprowadzana sterylizacja? Ile takich było od momentu powstania placówki?
Ja polecam szpital na Lwowskiej. Tydzień temu moja partnerka rodziła. Wszystko na dobrym poziomie.
Pro familia - płacisz i jesteś dobrze traktowana. Szpital na Lwowskiej w Rzeszowie - bezpłatna opieka i też jesteś dobrze traktowana. Uważam, że tam gdzie jest mniej pieniędzy jest po prostu więcej miejsca na serce.


Za co niby płacisz przy porodzie w Pro Familii? Za nic jeśli jesteś ubezpieczony. Prywatny szpital nie oznacza, że jest płatny. Reklamy na forum stalowemiasto raczej nie potrzebują w przychodni zawsze w kolejce jest ktoś ze Stalowej bo ludzie polecają sobie placówkę nawzajem. Na chętnych raczej nie narzekają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »