NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Pro familia Rzeszów - poród,
Posty: 4
Dołączył: 1 Sty 2014r.
Skąd: Ropczyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 18:46  
Cytuj
a chodzisz do ktoregos lekarza z profamilii???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 21:03  
Cytuj
tak, do Cieślak

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 23:39  
Cytuj
Z tego co wiem, to nie wszystkie położne w PF świadczą taką usługę indywidualnej położnej. Te które się tym zajmują są wymienione na stronie www http://www.pro-f(...)znictwo/

A z mojego doświadczenia mogę jedynie zauważyć, iż jest to zupełnie niepotrzebny wydatek. Wszystkie położne są tam "do rany przyłóż" i jeśli będziesz wykonywać polecenia położnej to z całą pewnością dasz radę. I bez indywydualnej opieki każda potrzyma Cię za rękę i doda wiary w siebie - a to w trakcie porodu jest mega ważne chyba dla wszystkich kobiet. W trakcie mojego pobytu w szpitalu nie podobała mi się jedynie Pani Opalińska - kobieta z dość specyficznym poczuciem humoru, ale każdemu odpowiada coś innegoumiech

Jeśli chodzi o cesarkę na życzenie to w Polsce chyba nie ma czegoś takiego... ? Myślę, że konieczne jest jakieś wskazanie do operacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o cesarkę na życzenie to w Polsce chyba nie ma czegoś takiego... ?


Oczywiście, że jest. Trzeba tylko trochę głębiej do kieszeni sięgnąć smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeśli chodzi o cesarkę na życzenie to w Polsce chyba nie ma czegoś takiego... ?


Oczywiście, że jest. Trzeba tylko trochę głębiej do kieszeni sięgnąć smiech2



Dokładnie tak! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 19:14  
Cytuj
a jak głęboko? haha ciekawią mnie te stawki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2014r. 15:55  
Cytuj
rok temu cc na życzenia kosztowała 1500 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2014r. 20:29  
Cytuj
w profamilii cesarka kosztuje 4500 ale dostaje się paragon jezyk

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
A ktoś ma jakieś uwagi do porodu w Stalowej? Nie do końca to na temat, ale chciałem dodać coś od siebie bo gdzieś w poście widziałem, że ktoś narzeka na STW. Pod koniec roku żona tam rodziła i jesteśmy mega zadowoleni zarówno z obsługi jak i z warunków!
Jako lokalny patriota musiałem się udzielić w temacie umiech bo lekko mnie wkurzają teksty: "słyszałam że tam słabo/położne złe/ warunki złe" - ale piszą to osoby, które tam nie rodziły, tylko "słyszały tak" umiech i plota leci...
To ja dam fakt - warunki bardzo dobre (sale po remontach z łazienkami itp.), położne bardzo fajne (zdanie moje i żony - poród był w środku nocy a położne przywitały nas z uśmiechem na twarzy i super prowadziły poród).
ps
proszę darować sobie ewentualne teksty, że jestem pracownikiem szpitala czy coś takiego ;) jak ktoś ma inne zdanie to chętnie podyskutujęumiech


Rodziłam w Stalowej w grudniu i było naprawdę w porządku, położne bardzo miłe(na sześć z którymi miałam kontakt tylko jedna była niezbyt przyjemna). Co do opieki na noworodkach też nie mam zastrzeżeń, panie miłe i zawsze pomocne. Polecam Stalową Wolę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 12:40  
Cytuj
a co myślicie o porodzie w Nisku?
Będę wdzięczna za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Sty 2014r.
Skąd: Ropczyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 13:17  
Cytuj
w profamili cc kosztuje 1500 a dla nieubezpieczonych 4500

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2014r. 18:26  
Cytuj
Witam, mam pytanie do mam które rodziły w pro famili. Zbliża mi się termin porodu i wiadomo trzeba spakować torbę do szpitala. Podobno do pro famili dla dziecka trzeba wziąć tylko krem do pupy i mokre chusteczki. A dla mamy przybory toaletowe i 3 koszule bo resztę dają. I tu pytanie czy to prawda?

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2014r. 21:23  
Cytuj
Na stronie szpitala napisali co ze sobą zabrać

http://www.pro-f(...)-porodu/

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2014r. 21:48  
Cytuj
No to , to ja wiem umiech Generalnie chodzi mi o to jak to wygląda 'od kuchni' czy trzeba się prosić itp. Bo jeśli tak to wolę wziąć sobie swoje rzeczy i nie martwic się o nic.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 13 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2014r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Witam, mam pytanie do mam które rodziły w pro famili. Zbliża mi się termin porodu i wiadomo trzeba spakować torbę do szpitala. Podobno do pro famili dla dziecka trzeba wziąć tylko krem do pupy i mokre chusteczki. A dla mamy przybory toaletowe i 3 koszule bo resztę dają. I tu pytanie czy to prawda?


Prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2014r. 22:49  
Cytuj
Weź sobie tak:
- dla siebie podpaski poporodowe (bo mają ale mało. Potem trzeba wołać ale zanim doniosą, więc lepiej mieć swoje)
- jak chcesz to majtki poporodowe (te z siatki są fajne)
- jakieś tam kosmetyki np szare mydło plus jakiś żel pod prysznic
- koszule
A dla dziecka
- krem do pupy
- chusteczki nawilżone
- i możesz wziąć kilka swoich pampersów. Bo dają ale to zazwyczaj po 3-4 sztuki a potem tzreba ganiać do nich. Ja miałam swoje i spokójumiech
- brałam też dwie tetrówki bo dają jedną i moja strasznie szybko ją zalała;(
- akurat jak ja rodziłam to mieli jakieś zamieszanie z pralnią, więc brakowało ciuszków dla dzieci. Jak dziecko ulało to nie mieli w co przebrac:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2014r. 09:58  
Cytuj
no właśnie takiej opinii szukałam, krótko , zwięźle i na temat ;) dzięki wielkie umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2014r. 20:44  
Cytuj
Dla wielbicielek wynalazków typu profamilia ciekawy artykuł o tej lecznicy. http://super(...)l-wzrok/ . Co wy na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 00:37  
Cytuj
Każdy szpital ma swoje plusy i minusy. Nigdy nie będzie takiego jak w Na dobre i na złe. W każdym zdarzają się jakieś złe wypadki. Pro Familia jako porodówka super. Dla tych na miejscu polecam szpital w Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 11:35  
Cytuj
sprite a od kiedy to się oczami rodzi? ;) i naucz się czytac ze zrozumieniem bo pro familią pro familią ale oddział na którym stało się owe nieszczęście miało miejsce na ul podpromie a położnictwo i ginekologia to oddzielny budynek który mieści się na ul witolda.A w szpitalu w Stalowej nikt nigdy błędu nie popełnił? Pfff.. Od początku ciąży chodzę tam( pro familia) do lekarza i jakoś wszystko jest w porządku a z resztą mam prawo rodzic gdzie chce.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 16:52  
Cytuj
Do PeIHa . Bardzo proszę byś darował sobie takie prostackie teksty. Jesteś niestety źle poinformowany- na prodromiu nie ma sal operacyjnych, są poradnie. Cytat z artykułu http://www.nowin(...)40129752 " Najczęściej dzieje się to w sytuacji niezachowania odpowiedniego reżimu sanitarnego na sali: operowania po przypadkach ropnych, nadmiernego eksploatowania sal w tzw. klinikach jednodniowych, gdzie najpierw operuje ortopeda, po nim urolog, a na końcu okulista. W grę mógł wejść także pośpiech lub zmęczenie zbyt dużą liczbą operacji zaplanowanych na jeden dzień." W ogóle ciekawa rzecz, że szpital ginekologiczno- położniczy zajmuje się okulistyką, chwali się tym na stronie www. Jak się zaś zdarzy powikładnie to pacjent ląduje w publicznym szpitalu, a profamilia "tych operacji nie robiła tylko jakaś spółka". Ja rozumiem iż wynajmują sale operacyjne i na tym zarabiają. Ciekawa historia po prostu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Do PeIHa . Bardzo proszę byś darował sobie takie prostackie teksty. Jesteś niestety źle poinformowany- na prodromiu nie ma sal operacyjnych, są poradnie. Cytat z artykułu http://www.nowin(...)40129752 " Najczęściej dzieje się to w sytuacji niezachowania odpowiedniego reżimu sanitarnego na sali: operowania po przypadkach ropnych, nadmiernego eksploatowania sal w tzw. klinikach jednodniowych, gdzie najpierw operuje ortopeda, po nim urolog, a na końcu okulista. W grę mógł wejść także pośpiech lub zmęczenie zbyt dużą liczbą operacji zaplanowanych na jeden dzień." W ogóle ciekawa rzecz, że szpital ginekologiczno- położniczy zajmuje się okulistyką, chwali się tym na stronie www. Jak się zaś zdarzy powikładnie to pacjent ląduje w publicznym szpitalu, a profamilia "tych operacji nie robiła tylko jakaś spółka". Ja rozumiem iż wynajmują sale operacyjne i na tym zarabiają. Ciekawa historia po prostu.


Jestem źle poinforomowaNY? Człowieku a wiesz ,że to kobiety rodzą dzieci? Po co zaśmiecasz temat w którym jest mowa o porodzie? Sam spytałeś co My na to. To ci odpowiedziałam... I gdzie niby pisze ,że pro familia to szpital ginekologiczno-położniczy? Nigdzie.. Bo pro familia to specjalistyczny szpital. Ciekawą historią jest to ,że oczerniasz coś czego prawdopodobnie na oczy nie widziałeś. Dziękuję do widzenia.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 18:00  
Cytuj
Myślałam, że jesteś facetem. Ale masz problemy jak pisałaś z czytaniem. Najpierw przeczytaj, później napisz. I to na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 18:33  
Cytuj
sprite nie pogrążaj się w tym co piszesz bo to się w ogóle nie klei.. Bo
po 1. Piszesz coś na temat szpitala, ok ale co ma zaćma do porodu?
po 2. Sam/sama pytasz o opinie tekstem 'co wy na to' więc odpowiadam..
po 3. Najpierw naskakujesz na szpital nazywając go lecznicą i na nas pacjentki twierdząc ,że mamy wymysły chcąc tam rodzi a później piszesz ,że rozumiesz ,że takie rzeczy się zdarzają..
po 4. Nie czytasz ze zrozumieniem bo gdy ktoś piszę ,że jest pacjentką od początku tego szpitala i chce tam rodzić Ty odpowiadasz w formie męskiej..
po 5. Miej trochę własnego zdania, ponieważ 80% Twoich wypowiedzi to tylko cytaty z gotowych artykułów i to z różnych stron..
po 6. Wydaję mi się ,że piszesz tylko aby coś napisać niekoniecznie myśląc co..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 18:49  
Cytuj
Kończąc dyskusję - szpital profamilia w którym można rodzić jak i zoperowac zacme "posiada" bardzo groźna bakterie. Kwestia kiedy dojdzie do zakażenia po porodzie,a może już były takie przypadki -kto wie?! Artykuł dałam do informacji,każdy niech interpretuje przeczytany tekst jak mu się podoba...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »