NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Pro familia Rzeszów - poród,
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 08:35  
Cytuj
Proszę o opinie Panie, które rodziły w szpitalu pro familia w Rzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 10:05  
Cytuj

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 13 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 12:49  
Cytuj
Rodziłam w pro familii i z całego serca polecam ten szpital!
Fantastyczny personel, opieka po porodzie świetna, zarówno lekarze jak i położne traktują pacjentkę z szacunkiem, a nie jak kolejny numerek. Personel przyjazny, uśmiechnięty, pomocny.
Każdego dnia do położnicy przychodzi psycholog w razie gdyby były jakieś problemy, dietetyk, doradca laktacyjny. Często przychodzą położne pytać, czy coś potrzeba, jak idzie karmienie itp.
Warunki szpitala świetne, ale to można zobaczyć na zdjęciach na stronie szpitala.
Gdybym miała rodzić jeszcze jedno dziecko - to tylko w Pro Familii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 15:08  
Cytuj
Jak zawsze, różne są opinie na temat tego szpitala.

Ja zastanawiam się jeszcze, wybiorę Nisko albo Pro Familię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Rodziłam w pro familii i z całego serca polecam ten szpital!
Fantastyczny personel, opieka po porodzie świetna, zarówno lekarze jak i położne traktują pacjentkę z szacunkiem, a nie jak kolejny numerek. Personel przyjazny, uśmiechnięty, pomocny.
Każdego dnia do położnicy przychodzi psycholog w razie gdyby były jakieś problemy, dietetyk, doradca laktacyjny. Często przychodzą położne pytać, czy coś potrzeba, jak idzie karmienie itp.
Warunki szpitala świetne, ale to można zobaczyć na zdjęciach na stronie szpitala.
Gdybym miała rodzić jeszcze jedno dziecko - to tylko w Pro Familii.


U mnie poród tak gwałtownie postępował, że nie dojechałabym do Rzeszowa jezyk Rodziłam w Nisku i położne też są bardzo miłe i pomocne, wprawdzie nie ma dietetyków i doradców laktacyjnych, ale pomoc w karmieniu uzyskuje kazda pacjentka, pomagają w pierwszych problemach z karmieniem, doradzą co i jak. Co do diety to każdy lekarz informuje co i jak jeść, zreszta samemu mozna poczytać, bo różnie to bywa - dzieci mają skazy, kolki itp. Psycholog by się przydał, miałam na sali jedna laskę która potrafiła płakać non stop.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 15:40  
Cytuj
A jak z lekarzami w Nisku? Można być spokojnym o zdrowie dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 22:06  
Cytuj
Rodziłam w Pro Famili w listopadzie 2012 i jest ok. Nie narzekam, Oczywiście nie wszystko może jest idealne, ale drugi raz też bym tam rodziła. Nie wiem jakby się skończył mój poród jakbym rodziła w nisku :( Położne super, lekarze też. Aha jak byłam przyjmowana do porodu to jakąś kobietę odesłali do innego szpitala bo nie była pacjentką ich przychodni a miejsc mieli mało. Ja chodziłam tam do lekarza więc miałam zagwarantowane że mnie przyjmą good
Porodówka tylko dla ciebie możesz brać prysznic kiedy chcesz, nawet na golasa latać, bez obawy że obok kobieta rodzi z mężem umiech
Jedyny minus jak dla mnie to wypis. Starsznie wszystko na szybko, miałam tak że sama musiałam ubrać dziecko a salowe już szykowały łóżko dla innej pacjentki. I taki rozgardiasz się robił.
A i laktacyjna beznadziejna babka była, chodziła i wkółko powtarzała te same tksty zamiast pomóc przystawić dziecko mlotek
Ale polecam ten szpital z czystego serca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 14:11  
Cytuj
no jak mozna narzekac ze sie wydalo kase...? za cos co w bardzo przyzwoitych warunkach i za free ma sie w stw??? co wam maja napisac te ktore pojechaly tyle z grozba porodu w lesie po drodze, placac za te niby mega wypasione warunki i usmiech personelu? maja powiedziec ze to niewypal? zapewne beda zachwalac i wmawiac sobie ze bylo super ;D a wiemy doskonale ze tak super nie jest. znam wiele przeciwnych opinii...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 17:59  
Cytuj
Znajoma rodziła rok po roku.
Jeździła do pro familii i za pierwszym razem dojechali tylko do niska z Turbii, za drugim razem siedziała tydzień u siostry w Rzeszowie by rodzić tam gdzie chciała.
Podsumowanie jednak było takie że w Rzeszowie niedużo lepiej i chwaliła obydwa szpitale

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
no jak mozna narzekac ze sie wydalo kase...? za cos co w bardzo przyzwoitych warunkach i za free ma sie w stw??? co wam maja napisac te ktore pojechaly tyle z grozba porodu w lesie po drodze, placac za te niby mega wypasione warunki i usmiech personelu? maja powiedziec ze to niewypal? zapewne beda zachwalac i wmawiac sobie ze bylo super ;D a wiemy doskonale ze tak super nie jest. znam wiele przeciwnych opinii...


yyyy tzn na co wydałam kase??? Możesz mi napisać? Tam się nic nie płaci za poród:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 20:38  
Cytuj
CYTAT

yyyy tzn na co wydałam kase??? Możesz mi napisać? Tam się nic nie płaci za poród:szok:


Nie wiem na co wydałaś kasę, ale tutaj http://www.pro-f(...)-porodu/ i tutaj http://www.pro-familia.pl/cennik/ piszą, że dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ poród jest nieodpłatny. Jeżeli są wskazania do cesarskiego cięcia, a pacjentka życzy sobie zrobić je w wybranym przez siebie terminie to wtedy płaci za tzw. "konsultację anestezjologiczną" (kiedyś 800 zeta), jeżeli natomiast trafia do szpitala już w trakcie porodu to nie płaci ani za cesarkę ani za poród naturalny.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 21:01  
Cytuj
Teraz konsultacja anestezjologiczna jest za darmo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:11  
Cytuj
Szpital w Nisku ma coraz lepszą opinie brawo brawo , kiedy takie opinie będą na temat szpitala i personelu ze Stalowej Woli (((

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:12  
Cytuj
800zł kosztuje w proFamilii położna jeśli się chce mieć ją prywatnie dla siebie, ona jest przed, w trakcie i po porodzie do pomocy,a jest to zupełnie legalne, dostaje się paragon umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 18:49  
Cytuj
Jak ktoś nie pomyśli to płaci.. Sama obecnie jestem pacjentką Pro-familii w przychodni ginekologiczo-położniczej i od początku nie zapłaciłam tam ani złotówki(od wizyty u pani doktor, usg, badania prenatalne,po badania typu mocz, morfologia hiv itp.) I wiem też ,że za poród nic nie zapłacę chyba ,że wymyśle coś sobie z po za świadczeń na nfz co MOIM zdaniem jest bez sensu. A szpital i przychodnia dla mnie i znajomych jak najbardziej na TAK umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Sty 2014r.
Skąd: Ropczyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 11:51  
Cytuj
Mam prośbę do dziewczyn które rodziły, lub znają szpital PRO FAMILIA - jaką położną wybrać do indywidualnej opieki przy porodzie. Dostałam listę położnych z nazwiskami i telefonami, ale żadnej nie znam. Czy ktoś mi jakąś poleci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 16:11  
Cytuj
takowa na kiedy masz termin?

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 16:32  
Cytuj
Rodziłam w Pro-Familii w pazdzierniku 2013.Jestem bardzo zadowolona zarówno z pobytu w szpitalu jak i z opieki podczas porodu głównie za sprawą położnej jaka mi się trafiła. Była to coprawda młoda dziewczyna ale dzięki temu dobrze się nam współpracowało a to ważne podczas porodu. Odrazu złapałyśmy kontakt.Przychodziła do mnie co 15 min,informowała o postępie porodu,udzielała odp na pytania,stosowała techniki typu pilka,drabinki czy ćw pod prysznicem,opowiadala o swoim porodzie,dbala nawet o mojego męza będącego przy porodzie przypominając mu o jedzeniuuśmiech.Dzieki niej poród wspominam dobrze mimo że trwał 12h. Polecam ją z całego serca. Na imię ma napewno Justyna a na nazwisko prawdopodobnie Marut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2014r. 22:05  
Cytuj
Rodziłam w listopadzie 2012. Poród odbierała mi położna Bożena Kołcz. Wspaniała kobieta. Bardzo ale to bardzo mi pomogła, a poród miałam krótki ale ciężki niestety :(
Ja akurat nie wybierałam jej do opieki indywidualnej tylko miała dyżur jak rodziłam. Została nawet trochę dłużej po pracy żeby dokończyc odebrać poród a nie musiała przecież. A jak już leżałam na położnictwie to przychodziła do mnie zobaczyc jak się czujemy z córkąumiech
W 100% ją polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 00:49  
Cytuj
Polecam lekturę artykułów o "profesjonalizmie"
niżańskiej placówki OPIEKI ZDROWOTNEJ.

poniżej krótka bibligrafia:
-
http://www.echod(...)41996334
-
http://www.nowin(...)30229985
-
http://www.echod(...)57234028
-
http://www.odszk(...)/?p=1227
-
http://www.prawo(...)f989fc0a


Także może się zastanówcie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
Rodziłam w Pro-Familii w pazdzierniku 2013.Jestem bardzo zadowolona zarówno z pobytu w szpitalu jak i z opieki podczas porodu głównie za sprawą położnej jaka mi się trafiła. Była to coprawda młoda dziewczyna ale dzięki temu dobrze się nam współpracowało a to ważne podczas porodu. Odrazu złapałyśmy kontakt.Przychodziła do mnie co 15 min,informowała o postępie porodu,udzielała odp na pytania,stosowała techniki typu pilka,drabinki czy ćw pod prysznicem,opowiadala o swoim porodzie,dbala nawet o mojego męza będącego przy porodzie przypominając mu o jedzeniuuśmiech.Dzieki niej poród wspominam dobrze mimo że trwał 12h. Polecam ją z całego serca. Na imię ma napewno Justyna a na nazwisko prawdopodobnie Marut.


Ta Pani to Justyna Markul i jak poprzedniczka z całego serca polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Polecam lekturę artykułów o "profesjonalizmie"
niżańskiej placówki OPIEKI ZDROWOTNEJ.

poniżej krótka bibligrafia:
-
http://www.echod(...)41996334
-
http://www.nowin(...)30229985
-
http://www.echod(...)57234028
-
http://www.odszk(...)/?p=1227
-
http://www.prawo(...)f989fc0a


Także może się zastanówcie...



a co ma rzeszów do niska ?nie wiem

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 10:58  
Cytuj
A ktoś ma jakieś uwagi do porodu w Stalowej? Nie do końca to na temat, ale chciałem dodać coś od siebie bo gdzieś w poście widziałem, że ktoś narzeka na STW. Pod koniec roku żona tam rodziła i jesteśmy mega zadowoleni zarówno z obsługi jak i z warunków!
Jako lokalny patriota musiałem się udzielić w temacie umiech bo lekko mnie wkurzają teksty: "słyszałam że tam słabo/położne złe/ warunki złe" - ale piszą to osoby, które tam nie rodziły, tylko "słyszały tak" umiech i plota leci...
To ja dam fakt - warunki bardzo dobre (sale po remontach z łazienkami itp.), położne bardzo fajne (zdanie moje i żony - poród był w środku nocy a położne przywitały nas z uśmiechem na twarzy i super prowadziły poród).
ps
proszę darować sobie ewentualne teksty, że jestem pracownikiem szpitala czy coś takiego ;) jak ktoś ma inne zdanie to chętnie podyskutujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Sty 2014r.
Skąd: Ropczyce
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 18:25  
Cytuj
dziekuje dziewczyny za polecenie połoznej pewnie skorzystam z waszej propozycjiumiech termin porodu mam na 4 marca z okresu a na 28 lutego z usg. ciagle zastanawiam sie nad cesarka na zyczenie?? czy w takiej sytuacji połozna indywidualna bedzie mi potrzebna....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 18:37  
Cytuj
ja mam na 1 kwietnia wiec chyba sie nie spotkamy ;P

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »