NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pediatra Elżbieta Czerkieś,
Posty: 26
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 18:13  
Cytuj
Witam,

Zastanawiam się nad wyborem pediatry dla mojego maluszka. Polecano mi Panią Elżbietę Czerkieś. Prosze o opinie i w której przychodni przyjmuje. Dziękuję za odpowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 18:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 21:32  
Cytuj
Pani Elżbieta Drożdżak - Czerkies przyjmuje na NFZ w Poradni Neonatologicznej w Nisku, natomiast w Stalowej Woli w prywatnym gabinecie. Szczerze polecam - leczy moje dzieci od urodzenia do dziś - prawie 3 lata. Konkretna, rzeczowa, mądra, odpowiedzialna, nigdy nie odmawia pomocy, często oddzwania sama gdy nie może odebrać, pomagała nam niejednokrotnie w nocy i w święta. Dla nas Super Lekarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 23:25  
Cytuj
Wnuki Pani Doktor mają szczęście mając taką babcię-po prostu kobieta Anioł.Świetne podejście do Malucha,baaaardzo dokładne badanie (w przychodni gdzie jesteśmy zapisani do innej dr badanie trwa minutę w tym osłuchanie dziecka przez naciągnięcie body:szok:)Pani Czerkies nie odmówiła przyjęcia Synka nawet w okresie Świąt kiedy to większość lekarzy ma wyłaczone telefony. Jako matka z całego serca polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 07:39  
Cytuj
szkoda że ja nie znacie sprzed 10lat .... tego co przezyłam z dzieckiem nie zyczę najgorszemu wrogowi,słowa jakie po porodzie usłuszałam od niej pamiętam do dzisiaj (jakby to było wczoraj ) szkoda gadać... teraz juz wiem dlaczego wyleciała ze stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 07:39  
Cytuj
Dr Ela Czerkies, to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Zależy jej na swoich małych pacjentach, jak mało komu. Naszego syna prowadzi od urodzenia i nigdy się na niej nie zawiedliśmy. Co najważniejsze: jak sama czegoś nie wie, to nie udaje najmądrzejszej, tylko kieruje do specjalisty. Choć jej diagnozy praktycznie zawsze się potwierdzają - przynajmniej w naszym przypadku. Polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 08:43  
Cytuj
Gdzie prywatnie przyjmuje dr Czerkies? I prosiłabym o numer kontaktowy do Pani doktor. Potwierdzam to co mówią poprzednicy. Myśmy jeździli z synkiem do Niska do szpitala na wizyty.Szczerze polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 12:57  
Cytuj
Prywatny gabinet ul. Wojska Polskiego 4/14
37-450 Stalowa Wola Tel 602724118

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 13:15  
Cytuj
Pani doktor uratowała moja córke która urodziła sie w 8 miesiacu,szybkie,trafne decyzje,błyskawiczne badania i dziecko zyje.Jej podejscie do rodziców i dzieci jest takie jak marzy sie kazdemu z nas jakby chciał byc leczony i przyjety.Nie przeniesli Dr Czerkies do Niska tylko sama sie przeniosła jak wielu innych dobrych i kompetentnych lekarzy którzy tu w stalowej nie maja pleców np. dr Giebułtowicz,Szeląg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 22:13  
Cytuj
Chodziłam z dzieckiem do Pani Czerkies prywatnie i jak dla mnie super lekarka. No może na początku zostałam zbombardowana pytaniami dlaczego rodziłam w Rzeszowie, że mamusie paniusie nie chcą rodzić w nisku, a jak dziecko karmione mm to uuu itp... Ale kobieta naprawdę super pomogła nam, delikatna w stosunku do dziecka, dokładnie zbada, zmierzy. rewelacja
Ale podobno na oddziale i w poradni nie jest tak kolorowo z nią. Piszę "podobno" bo tak słyszłam od jednej mamusi jak stałąm w kolejce nie wiem
Ale w Nisku w przychodni gdzie zapisałam dziecko też są fajne lekarki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 22:26  
Cytuj
CYTAT

Ale podobno na oddziale i w poradni nie jest tak kolorowo z nią.


A ja znam Panią Czerkies właśnie z oddziału. Nie leczyłam u niej dziecka, nie chodziłam prywatnie, pierwszy raz zetknęłam się z nią w Nisku w szpitalu bo tam rodziłam i muszę powiedzieć, że byłam pod wrażeniem. Bardzo dokładnie badała maluszki codziennie, o wszystko można było zapytać i otrzymać dokładną odpowiedź "bez łaski", bardzo miła i przyjemna pani doktor. Widziałam też jak po trudnym porodzie biegła korytarzem z dzieciaczkiem na rękach, żeby szybciej zbadać, podłaczyć do aparatury itp, pielęgniarka mało za nią nóg nie pogubiłaumiech W porównaniu z neonatologami ze Stalowej Woli, gdzie rodziłam pierwsze dziecko, to niebo a ziemia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 07:49  
Cytuj
Powyższe komentarze o czymś świadczą umiech Najlepsza pani doktor jaką mogliśmy spotkać. Do Niska jeździliśmy z córką do przychodni, a w razie "W" ZAWSZE na panią doktor możemy liczyć. Takiego podejścia do dziecka życzę wszystkim innym lekarzom umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 09:31  
Cytuj
bardzo dobry lekarz, ja chodze do niej do szpitala w nisku z drugim juz dzieckiem jest sympatyczna i profesjonalna, good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 10:04  
Cytuj
Babka jest naprawdę świetnym lekarzem. Też szczeerze polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 15:06  
Cytuj
Pani CZERKIES jest wspaniałą kobietą. Mój synek leżał w szpitalu w Stalowej w lipcu i nie poznali się na chorobie tylko go czymś tam nafaszerowali i takiego wypuścili do domu po dwóch tyg. A w domu po paru dniach jego meczarni wkoncu dostał silnych drgawek i z placzem szybko udalismy sie do pani Czerkies. Podejrzenia były straszne bo najprawdopodobniej sepsa i zaraz wysłała nas na Rzeszów. Tam też ciężko było im postawić od razu diagnozę bo Stalowa go złe leczyla. Wkoncu po całej nocy badań okazało się że to choroba Kawasaki. I gdyby nie Czerkies to by już go z nami nie było. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 22:23  
Cytuj
A ile kosztuje wizyta prywatna? Wiecie też może w jakie dni przyjmuje? Szukam kogoś naprawdę dobrego, kto porządnie zdiagnozuje mi czteroletnią córkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 22:35  
Cytuj
Do wszystkich pozytywnych opini mogę dodać jeszcze że wizyta u niej w gabinecie w szpitalu w Nisku trwa co najmniej 45 minut. Naprawdę rzetelnie bada dziecko. Nam nawet szczegółowo podawała jadłospis bo córka jest strasznym niejadkiem. Złego słowa bym nie powiedził na Panią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:45  
Cytuj
CYTAT
A ile kosztuje wizyta prywatna u pani doktor? Wiecie też może w jakie dni przyjmuje? Szukam kogoś naprawdę dobrego, kto porządnie zdiagnozuje mi czteroletnią córkę.



Jakiś rok temu płaciłam 50 zł. Ale chyba dalej tyle kosztuje. A w jakie dni przyjmuje? Ja dzwoniłam do niej i mnie umawiała na konkretny dzień i godz. Zwykle jakoś dwa dni czekałam na wizyte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 06:41  
Cytuj
Ja byłam w kwietniu tego roku. Wizyta trwała godzinę, badała bardzo dokładnie. Po badaniu zaczęło się moje 100 pytań do.. i oczywiście wszystko mi zostało konkretnie wyjaśnione. Zapłaciłam 80 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 10:25  
Cytuj
I ja polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 15:54  
Cytuj
No to może ktoś by wstuknął od razu nr telefonu do pani doktor. Choć wizyta nie należy do najtańszych, to może warto spróbować....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 16:38  
Cytuj
Byliśmy z dzieckiem jakieś dwa tygodnie temu i zapłaciliśmy 70 zł. Nr tel. do Pani doktor 602 724 118.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 15:40  
Cytuj
a gdzie pani doktor przyjmuje na nfz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 16:13  
Cytuj
chyba tylko w Nisku:

http://www.inter(...)-08,1816

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 14:35  
Cytuj
Z niemowlakiem to do niej można, ale już odrośnięte dzieci to nie polecam. Byłam kilka razy u niej prywatnie, za każdym razem zła diagnoza. Bardzo mnie nastraszyła, że dziecku grozi śmierć(!). Za pierwszym razem twierdziła, że dziecko ma rotawirusa, okazało się, że to była skaza białkowa, po kilku dniach inny lekarz tak stwierdził i rzeczywiście po zmianie mleka na nutramigen, wszystkie objawy minęły. Innym razem twierdziła zapalenie krtani, a jak pojechaliśmy do szpitala (na jej polecenie) to okazało się, że angina i całkowicie inne leczenie. Na noworodkach i niemowlakach się zna, ale mam wrażenie, że dzieci po roku to już nie jej temat.

Jedni lubią pomarańcze, a inni jak im śmierdzą nogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 11:20  
Cytuj
Odrośnięte dzieci też dobrze leczy, mnie leczy od urodzenia, czyli już prawie 21 lat umiech i wciaz zyje, kazdemu zdarzaja sie pomylki, nawet najlepszym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »