NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co o tym myslicie?,
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 20:38  
Cytuj
Calkiem normalne ogloszenie: http://stalo(...)d=191158
zastanowil mnie jednak dosc dziwny i malosluzbowy mail, wrzucam w google i co znaduje?
http://stalo(...)d=185572

Tylko wolac o pomste do niebacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 20:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 20:59  
Cytuj
Chłopak szuka sekretarki do biura pod biurko.

A tak na poważnie na rozmowach kwalifikacyjnych koleżanki mówiły, że pracodawcy pytają się o to czy potrafią się wyluzować, czy pojadą z nim w delgację, na ile są wierne partnerom itd. Pracodawca nie powie wprost czy "idziesz do łóżka, czy trzeba z tobą chodzić ?", ale pokrętnie próbują wypytać. Powiem tak "kurewskie czasy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 20:59  
Cytuj
misio desperat!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 21:02  
Cytuj
jeśli w ogłoszeniu podany jest wiek, zwłaszcza młody i "miła aparycja" to to nie jest normalne ogłoszenie.

Damian, ciekawa jestem bardzo gdzie te koleżanki aplikowały. bo żaden poważny człowiek o to nie zapyta na rozmowie kwalifikacyjnej, nawet jeśli o tym myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 21:09  
Cytuj
tylko Ci się wydaje,albo nie mieści Ci się to w głowie,nawet w państwowych instytucjach sugerują ...przy rozmowie o pracę to i owo.
żenua.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
Calkiem normalne ogloszenie: http://stalo(...)d=191158
zastanowil mnie jednak dosc dziwny i malosluzbowy mail, wrzucam w google i co znaduje?
http://stalo(...)d=185572

Tylko wolac o pomste do niebacool girl

Oba ogłoszenia usunięte, następnym razem pisz też na PW od razu takiego będziemy blokować. Bo takie ogłoszenia łamią regulamin, a w dodatku wyciąga dane, (CV+zdjęcie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
jeśli w ogłoszeniu podany jest wiek, zwłaszcza młody i "miła aparycja" to to nie jest normalne ogłoszenie.

.

Tak więc,aby ogłoszenie było normalne,nie seksistowskie,powinno brzmieć:
"Zatrudnię kobietę o aparycji Anny Grodzkiej,może mieć czarne, kręcone zęby,nogi prostowane na beczce,aseksualną z zezem rozbieżnym, potrafiącej obserwować dwa monitory równocześnie".chytry

Zwykle jest tak,że do sekretariatu,gdzie jest największy kontakt z klientami,zatrudnia się kobietę młodą,ładną,ale oprócz robienia kawy,odbierania telefonów,ładnego uśmiechania się,cycków XXL,ubierania miniówek,nic innego nie potrafi.sciana

Do konkretnej,czarnej roboty zatrudnia natomiast panią,która potrafi wszystko,jednak nie ma odpowiedniej urody,a i wiek spory.
Pracuje w takim pomieszczeniu,gdzie nikt obcy jej nie widzi. ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 07:43  
Cytuj
Witam. A co myślicie o tym:

Poniedziałek, 29 lipca 2013 r. godz. 19:15
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pracownik biurowy - sekretarka Powstaje nowa działalność - firma.Szukam osoby do prowadzenia biura.Działalność praktyczna od początku pażdziernika. Wymagania: dyspozycyjność, jeśli rozumiesz to zagadnienie to już świetnie,zaangażowanie - niekoniecznie z wiedzą już nabytą,pomysłowość w realizacji celów firmy - gdzie dla mnie stanowi to najważniejsze zalożenie,wszechstronność i znowu ogólnkowa zajawka - dla mnie uczciwe poruszanie się w materii pracy i doskonałość tworzenia jej nie tylko wg. wytycznych,wiedza na temat środowiska lokalnego,ogromna kreatywność o tym by długo rozmawiać,doskonała znajomość środowiska internetu, Ms Office. Motto.." bo za zakrętem jest zawsze prosta!" Zainteresowanych zapraszam do skladania CV na adres Chciałem zaznaczyć, że nie jest to firma finansowa.I dysponuję tylko jednym miejscem pracy;)
tel. kom.: 609 511 927
e-mail: class.1_(at)_o2.pl

hm, jakieś wymyslne wymagania do niewiadomo jakiej pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »