NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Betonowe stoly do tenisa stołowego, RZESZÓW
Posty: 3
Dołączył: 29 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 14:28  
Cytuj
Witam

Poszukuje miejsc takich jak place zabaw itp, gdzie mozna znalezc stale zamocowane stoly ping-pongowe do gry.

Dziekuje za pomoc

POzdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 14:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 14:49  
Cytuj
Znaczy chodzi Ci o takie stoły jakie są w Rzeszowie-czy są w Stalówce, czy miejsca z takimi stołami w Rzeszowie?

U nas na 99,9% takiego czegoś nie ma- jeśli się myle to mnie poprawcie. W Rzeszowie widziałęm takie coś na tym osiedlu na przeciwko tej Galerii Rzeszów (w strone Dworca autobusowego)

Fajnie jakby w stalowej taki coś było, wiem żę z takich rzeczy to mamy jedynie stolik do gry w szachy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 14:53  
Cytuj
Chodzi mi o miejsce , gdzie taki stol jest, mozna sobie przyjsc i pograc na terenie Rzeszowa. Slyszalem, ze na miasteczku politechniki rzeszowskiej sa 2 stoly, jakby ktos znal jeszcze dodatkowe miejsca, prosze o podanie adresow


EDIT:

Tak w ogole to zmylila mnie domena miastorzeszow.pl, dopiero teraz zauwazylem, ze napisalem na forum stalowej woli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 16:41  
Cytuj
Po 1 to nie słyszałem jeszcze o "stołach do tenisa ziemnego", jeśli nie jestem na bieżąco z nowinkami to mnie poprawcie potluczony

Po 2 jakieś dwa lata temu jak byłem na odkrytym basenie Mosir-u to widziałem dwa takie stoły, nie wiem czy nadal tam są.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Po 1 to nie słyszałem jeszcze o "stołach do tenisa ziemnego", jeśli nie jestem na bieżąco z nowinkami to mnie poprawcie potluczony

Po 2 jakieś dwa lata temu jak byłem na odkrytym basenie Mosir-u to widziałem dwa takie stoły, nie wiem czy nadal tam są.

Pozdrawiam


stoły do ziemnego już poprawiłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 16:59  
Cytuj
Ludzie, w temacie jest napisane do tenisa STOŁOWEGO, a później powtarzane jest jako stół do ping-ponga, chyba mowi to samo za siebie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, w temacie jest napisane do tenisa STOŁOWEGO, a później powtarzane jest jako stół do ping-ponga, chyba mowi to samo za siebie...


Zgadza się, bo zostało to poprawione. Wcześniej było napisane tylko "stoły do tenisa ziemnego". Mądry Polak po korekcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 23:04  
Cytuj
[Po 2 jakieś dwa lata temu jak byłem na odkrytym basenie Mosir-u to widziałem dwa takie stoły, nie wiem czy nadal tam są.
Byłam, widziałam - JESZCZE SĄ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Po 1 to nie słyszałem jeszcze o "stołach do tenisa ziemnego", jeśli nie jestem na bieżąco z nowinkami to mnie poprawcie potluczony

Po 2 jakieś dwa lata temu jak byłem na odkrytym basenie Mosir-u to widziałem dwa takie stoły, nie wiem czy nadal tam są.

Pozdrawiam

Byłam, widziałam - JESZCZE SĄ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »