NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
dlaczego usunięto temat ZAMĘŻNEJ,
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:21  
Cytuj
Jak jest coś fajnego na tym forum to komuś zaraz musi ****** przeszkadzać, a mnie tak interesowało czy ZAMĘŻNA poradzi sobie z tym problemem w jaki sposób wydać kultowe 150 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:23  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:30  
Cytuj
zubrstw a była taka fajna zabawa, spieprzyłeś wszystko, odblokuj ten temat bo ja wierzę w ZAMĘŻNĄ że jeszcze nie jednym nas zaskoczy, przecież pustaczek się rozwijał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:30  
Cytuj
Chodzi o to że temat został zamknięty a wiele osób śledziło go z wypiekami na twarzy. Był poprostu bardzo interesujący ale uniemożliwiono dalszą dyskusję.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:35  
Cytuj
cool girl Jak widać taka była decyzja moderatora,której nie zamierzam podważać cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:37  
Cytuj
przyłączam się do protestuumiech przeczytanie kolejnego posta w temacie "para, która dała 150zł na wesele" było czymś bezcennym w przerwie w pracy. Obserwowałem to z takimi wypiekami na twarzy jak kiedyś rodzice Dynastię ....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:43  
Cytuj
CASH i HERMAS DZIKUS macie w 100% rację, dawno nie było takiego fajnego tematu, chyba ostatnio głupkowaty temat RST-RNI , ciekawe skąd jest ZAMĘŻNA, pewnie z Harasiuk bo tam robią pustaki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
przyłączam się do protestuumiech przeczytanie kolejnego posta w temacie "para, która dała 150zł na wesele" było czymś bezcennym w przerwie w pracy. Obserwowałem to z takimi wypiekami na twarzy jak kiedyś rodzice Dynastię ....umiech

Osoba ktora ma 10 postow i wszystkie w swoim temacie w ktorym pisze bzdury nie moze byc osoba powazna i takich tematow nie mozna traktowac powaznie, trzeba wykazac sie wieksza inteligencja niz autorka tamtego tematu i nie dawac jej powodow do tego ze ,,bawi" sie z forumowiczami i z nich kpi, wypowiedzi tej osoby razaco zanizaly poziom, nie bylo sensu kontynuowac tamtego watku. Prosze forumowiczow o rozsadek i wykazanie sie jak pisalem wczesniej wieksza inteligencja, temat pozostaje zamkniety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:45  
Cytuj
HERNAN DZIKUS sorki za czeski błąd w Twojej nazwie. Nie no przegiąłeś to wszyscy bawili się z tego pustaka a Ty tą zabawę przerwałeś, zabrałeś nam zabawę jak małemu dziecku zabawkę, o jakiej inteligencji mówisz? przecież tu chodziło żeby się z niej pozbijać a nie o merytoryczną dyskusje, przecież ZAMĘŻNA spaliła się w blokach po pierwszej wypowiedzi a potem się pogrążała umiech a mnie tak interesowało ile jej mąż zapłacił za noc poślubną, spieprzyłeś wszystko zubrstw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
HERNAN DZIKUS sorki za czeski błąd w Twojej nazwie. Nie no przegiąłeś to wszyscy bawili się z tego pustaka a Ty tą zabawę przerwałeś, zabrałeś nam zabawę jak małemu dziecku zabawkę, o jakiej inteligencji mówisz? przecież tu chodziło żeby się z niej pozbijać a nie o merytoryczną dyskusje, przecież ZAMĘŻNA spaliła się w blokach po pierwszej wypowiedzi a potem się pogrążała umiech a mnie tak interesowało ile jej mąż zapłacił za noc poślubną, spieprzyłeś wszystko zubrstw.

Jesli chcesz wiedziec ile jej maz zaplacil za noc poslubna to spytaj ile osob bylo na weselu i pomnoz x200, lub spytaj jej na pw ile jej dal. Forum to nie zabawka,. Mowie o inteligencji ktora trzeba sie wykazac zeby nie znizac sie do poziomu autorki postow. Pozbijac mozesz sie z niej na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 10:59  
Cytuj

Zubr zgodze sie z Toba w 100%, jednak forum sledze nie od dzisiaj. Musze przyznac ze na SM byly watki, ktore bardziej zanizaly poziom tego forum a nikt nie zareagowal. Wiec dziwi mnie troche zamkniecie tego tematu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 11:02  
Cytuj
Niestety nie zawsze siedze na sm i nie mam mozliwosci sledzenia kazdego tematu, jesli sa watki ktore zanizaja poziom nalezy zglaszac je moderatorowi na pw lub email, mozna zglaszac mi lub dowolnemu moderatorowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 11:16  
Cytuj
no to tylko wszyscy mogą żałować że "siadłeś" na ms , jeśli chcesz zrobić z SM portal na poziomie chociażby ONETU to proszę Cię przestań używać słowa INTELIGENCJA, szkoda że jeden człowiek spieprzył zabawę wielu którzy dobrze się bawili , może się nad tym zastanów jak potraktowałeś ludzi którzy jednak postanowili dać Ci zarobić i weszli na SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 11:18  
Cytuj
Został zamknięty bo łamał zapisy regulaminu. Ten również łamie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
no to tylko wszyscy mogą żałować że "siadłeś" na ms , jeśli chcesz zrobić z SM portal na poziomie chociażby ONETU to proszę Cię przestań używać słowa INTELIGENCJA, szkoda że jeden człowiek spieprzył zabawę wielu którzy dobrze się bawili , może się nad tym zastanów jak potraktowałeś ludzi którzy jednak postanowili dać Ci zarobić i weszli na SM.

Zarabiam to w pracy a nie na sm, na sm spedzam czas harytatywnie, a jak chcesz sie pobawic to idz do piaskownicy przed blokiem albo na chrzciny do zameznej tylko nie zapomnij o odpowiedniej kwocie w kopercie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »