NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Co z tym Filipem Pedofilem???, Mam nadzieje ze sprawa idzie w stronę odsiadki i kolesi którzy się nim zajmą!!
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 17:17  
Cytuj
pięknie przedstawiony materiał!!!!! nie urwali "łba". Hmmm powinniśmy się zebrać Stalowolanie i może jakieś referendum za odwołaniem pani radnej gdyż ja jako Stalowolanin nie chcę żeby ta osoba reprezentowała moje "interesy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 17:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 17:35  
Cytuj
Obejrzałem i nie podoba się mi zachowanie prezydenta, tzn. próbował bagatelizować problem. A po drugie prezydent pokazał siebie w roli, którą lubi najbardziej czyli "wali mnie to", wsadził łapy w kieszenie i zachowywał się jak w czasie posiedzeń rady kiedy to zachowuje się jak furman.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 17:41  
Cytuj
hmmm kolegastwo więc czego oczekiwać - obronna ręka. Pani radna nie widzi nic w poczynaniach syna hmmm a prowadzona jest przez nią prywatna działalność poradnia psychologiczno - logopedyczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 17:54  
Cytuj
jakby ktos mial linka do wydania online to poprosze :]
nie wszyscy maja tv ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
jakby ktos mial linka do wydania online to poprosze :]
nie wszyscy maja tv ;p


http://ttv.pl/archiwum/96629,syn-radnej-pedofilem,0.html

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jakby ktos mial linka do wydania online to poprosze :]
nie wszyscy maja tv ;p


http://ttv.pl/archiwum/96629,syn-radnej-pedofilem,0.html


dzieki :]

CYTAT
Obejrzałem i nie podoba się mi zachowanie prezydenta, tzn. próbował bagatelizować problem. A po drugie prezydent pokazał siebie w roli, którą lubi najbardziej czyli "wali mnie to", wsadził łapy w kieszenie i zachowywał się jak w czasie posiedzeń rady kiedy to zachowuje się jak furman.


pociej - nie to bym bronil szlezaka, ale mial racje :] dziennikarz przyszedl i chcial utwierdzic wszystkich w przekonaniu ze miasto daje kase pedalowi, nawet nie probowal byc obietywny :] bardzo dobrze ze tak z nim rozmawial

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 20:06  
Cytuj
aż dziw bierze ze nikt go dotąd nie dojachal. mam nadzieje ze wrodzi do STW i będzie przechadzał się pozna pora po mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 20:23  
Cytuj
Oczywiście, że Szlęzak miał rację. Pytanie w jakiej sprawie spotkał się z nim reporter? W sprawie przyznania dotacji, która to miała być załatwiona przez matkę-radną? Czy w sprawie tego, że w jego mieście mieszka(ł) pedofil. Przecież to są dwie różne sprawy. Oczywiście materiał godny TVNu. Tytuł? Oczywiście nic w stylu "Trener szkółki piłkarskiej pedofilem" albo "Osoba blisko współpracująca z dziećmi pedofilem". "Syn radnej pedofilem" - o to chodzi. Nie chodzi o dzieci, o krzywdę, o tragedię etc. Jeżeli już mowa o Filipie K. to tytułuje się go "syn radnej". Jeżeli mowa o szkółce, to nie dlatego, że bywały tam dzieci, nawet nie wiem czy wspomniano o wieku tych maluchów, tylko od razu temat kasy, dotacji, konszachtów etc. Jak dla mnie durne szukanie sensacji, niestety nie dowiadujemy się z tego reportażu nic. Kompletnie nic. A jeśli chodzi o tą straszliwą konkluzję, że szkółka piłkarska nadal działa. Cóż, kościół katolicki też ma się dobrze, a gwałcicieli w nim pod dostatkiem. A pan o ciemnej twarzy, który cieszy się, że sprawa nie ucichała dzięki TVNowi obawiam się zbyt wcześniej się raduje, bo sprawa owszem, stała się głośna, ale na 9 minut. Pogadają o niej w TV, a jak będzie miała łeb ukręcony, to się jej ukręci. Za miesiąc. Nie chcę tu bronić nikogo, po prostu uważam, że reportaż jest bardzo kiepski i tak naprawdę ja osobiście nie wiem jaki był jego główny temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 20:52  
Cytuj
szopen pomijajac epizod ze szlezakiem, tytul, z dupy rezyserie i dubbing, to jest tu kilka istotnych informacji, jest zastepca prokuratora, jest "stenogram" gg, ktory co nietorym powinien w glowie rozjasnic, mnie sie kurwa rzygac chcialo.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 21:15  
Cytuj
No tak ifeelgood, dobrze, że słowo stenogram ująłeś w cudzysłów. Kilka zdań, dwukrotnie powtórzonych w reportażu, co świadczyć może o tym, że panowie z TVN naprawdę niewiele się postarali, wystarczyło raz. Owszem, jest to drastyczne, ale szczerze i obiektywnie powiem Ci, że świadczy tylko i wyłącznie o tym, że taka rozmowa się odbyła i nie wskazuje, jakby tego chciał pan redaktor, że takie sceny miałyby się wydarzyć. Doskonale wiadomym jest, że internet jest specyficzną formą kontaktu między ludźmi. Jest np. i na tym forum masa cwaniaków (jak uważają niektórzy i ja się do nich zaliczam, pozdr. SG umiech ) którzy jakoby na forum są tacy mądrzy i odważni, a w realu zgoła inaczej. Jest masa ludzi, dla których podniecającym jest (to oczywiście też jest chore) sama dyskusja na taki temat i to im wystarcza. Mało tego, nigdy nie odważyliby się spotkać z nikim w realu, dlatego też upodobali sobie internet i ich zachowania w sieci są dość ekscentryczne. W ŻADNYM WYPADKU NIE SĄDZĘ, ŻE TAK BYŁO W SPRAWIE FILIPA K.! - nie mam na ten temat żadnej tajemnej wiedzy. Jednak pan redaktor usilnie chciał udowodnić, że skoro pedofil proponuje dziecku spotkanie i opowiada co by na nim z nim robił, to do takiego spotkania musiałoby dojść. A ja jestem zdania, że niekoniecznie. Pan redaktor w gruncie rzeczy zapewne żałuje, że do takiego spotkania nie doszło. Byłaby afera, że hoho. Zaznaczam jednak, że ten "stenogram", jak i cały reportaż jedyne co może uczynić, to wywołać odruchy wymiotne co u niektórych. I tyle jest jego wartości merytorycznej. Jak ktoś lubi, to takich przykładów rozmów pedofili z dziećmi możemy w sieci znaleźć mnóstwo. Poczytać. Poczuć się zdruzgotanymi. Zapłakać nad ich losem. Choć jestem pewien, że w wielu przypadkach, kiedy to na czacie tematycznym rozmawia czternastolatek z trzynastolatką, w rzeczywistości gadają ze sobą dwaj pięćdziesięcioletni faceci umiech Kolejną bzdurą był fragment, w którym stwierdzono, że "po ukazaniu się informacji o Filipie K. rozpoczęła się zmasowana nagonka na te dzieci". Co za debilizm? Owszem, były niepochlebne komentarze dot. dzieci, ale chyba 95% komentarzy dotyczyło linczu i samego Filipa K. więc durnoty piszą i wybrali bodaj jeden komentarz z konkurencyjnego portalu, spośród dziesiątków innych o zgoła odmiennej wymowie.

Z góry, albo już teraz z dołu uprzedzam, że do tego dziadostwa z TVNu jestem uprzedzony, gdyż wiem, jak wiele osób starało się poruszyć u nich temat chociażby niżańskiej wody "pitnej". Tematu ważnego, tematu, w którym ich interwencja mogłaby faktycznie wpłynąć na szybkie załatwienie sprawy i uratowanie wielu ludziom zdrowia i portfeli. Osobiście pisałem do nich dwu lub trzykrotnie - bez odpowiedzi. Są teraz. Byli, gdy syn zabił matkę, gdy ojciec wypchnął syna z balkonu. To są sprawy szokujące, ale nie wymagające de facto interwencji. A programy typu Uwaga (fakt, reportaż nie jest Uwagi, ale coś a'la Uwaga), są określane mianem interwencyjnych. Zbyt często mija się to z prawdą. Szukają tylko taniej sensacji, wkładając minimum zaangażowania. Nie pochwalam tego. Pozdrawiam umiech

ps. moryc
CYTAT
Czy naprawde nie macie co robić i tylko to Was bawi?

Mam co robić to raz, a dwa, czy ja się śmieję? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 22:13  
Cytuj
Szopen nie mam zamiaru rozpisywac sie o tym czy reportaz byl na poziomie czy nie i nie mam go zamiaru rozbierac go na czesci pierwsze.
Dalej to juz czytac sie nie da, Twoj tekst w wersji dla mnie:
to tylko rozmowa, nie bylo rzniecia, cwaniak w necie pizda w swiecie, sama rozmowa jest chora ale ekscentrycy ktorzy sobie tylko rozmawiaja nie sa wcale tacy zli, bo "nigdy nie odważyliby się spotkać z nikim w realu" :]

no kurwa
bicz pliz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 22:45  
Cytuj
To widać nie zrozumiałeś o czym pisałem. A może dlatego, że jak napisałeś, miałeś problem z przeczytaniem, bo się "nie dało". W skrócie dla leni: gdyby TVN chciał nakręcić reportaż o każdym, kto pisał w sieci z kimś kto podaje się za małolata, o każdym kto pisał, że z przyjemnością zabiłby wszystkich czarnuchów, pedałów etc., z każdym, kto pisał, że lubi torturować małe zwierzątka, to musiałby stworzyć kanały TVN1, TVN2, TVN3, żeby temat ogarnąć. Został poruszony temat reportażu, to opisałem swoje odczucia. Jak dla mnie, nie mieli o czym mówić, więc szukali dziury w dupie. Trochę o matce radnej, trochę o dofinansowaniu szkółki, trochę o rozmowach na GG, a tak naprawdę, to ch..a można z tego reportażu wyłuskać. Ot, tylko tyle. Ja nie pisałem, że to tylko rozmowa i nic więcej nie było, bo nie wiem jak było. Ale jak się robi reportaż, w którym się opowiada, że być może, ktoś w przyszłości zrobiłby, a raczej na pewno by zrobił, no musiał by zrobić, no jeszcze może i nie zrobił, no ale opowiedzmy o tym, co by były gdyby zrobił... do cholery, takich reportaży można stworzyć tuzin dziennie. I nie przesadzaj, jeśli nie widzisz różnicy między samą rozmową o seksie z trzynastolatką, a uprawianiem z nią seksu, to tak jakbyś zaproponował w podstawówce zamiast lekcji teoretycznej o seksualności, płci i masturbacji, wspólne walenie konia na biologii. Różnica jest i to ewidentna. Zgadzamy się zwykle, że dzieci trzynastoletnie powinny się dowiedzieć czym jest seks, czym jest płeć, jak się "robi dzieci", i zgadzamy się, że nie powinny tego próbować (m.in. po to się im to tłumaczy teoretycznie, żeby nie próbowały same). I taka jest właśnie różnica między gadaniem o dupczeniu, a dupczeniem się. Ja wiem, że nie wszyscy to ogarną, ale takie jest moje zdanie. Uważam, że kara za seks z jedenastolatką powinna być dużo surowsza niż rozmowa z nią o cyckach i o tym, czy jej już rosną czy nie. A panowie z TVN za wszelką cenę chcieli zrobić z tego "syna radnej" ostatniego kryminalistę, ale stety czy niestety, nie mieli ku temu podstaw. I cisnęli na siłę i nakręcili gniota. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 22:51  
Cytuj
Również uważam, że Szlęzak się dobrze zachował. Jako człowiek inteligentny nie dał się sprowokować marnemu dziennikarzynie, który próbował wmówić mu jakieś niestworzone rzeczy. Należy tu oddzielić od siebie 2 sprawy: sprawę Filipa K. i sprawę dotacji. W tej pierwszej prezydent przecież go nie broni, bo to nie jego sprawa zresztą. W tej drugie ma racje: są różne organizacje, fundacje dotowane z UM. Skoro miał papiery, które mu pozwalały ubiegać się o dotację to ją dostał. Poza tym z tego co widać to problem nie leży w molestowaniu dzieci w szkółce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 23:01  
Cytuj
I Irkuck tu idealnie sprawę wyjaśnił. W reportażu jest poruszonych naprawdę wiele wątków, żeby tylko wypchać 9 minut (9minut!) materiału. Na siłę. I Szlęzak w swoim nieco chamskim zapytaniu rzekł słusznie. Czy miał zadzwonić przed przyznaniem dotacji do Filipa K. i zapytać: "Panie Filipie, czy pan aby nie jest pedofilem?" Przecież to banał jakich mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 23:41  
Cytuj
jeszcze raz powtorze - do gazu pedofilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 23:43  
Cytuj
Szopen nie napisalem ze nie przeczytalem tylko ze pierdolisz glupoty ;-) Temat jest jeden. A Ty tak po trochu zrobiles to samo co ten dziennikarzyna, popisales troche o kozakach przed kompem, o ekscentrykach zagadujacych do dzieci, o niekompetencji dziennikarza, o tym czego redaktor zaluje, o linczu, o tym ze tvn juz kiedys byl - przyjechal jak ktos z balkonu wypadl itd.

Nie chce mi sie pisac o tym co wyzej bo to nie jest istotne. Z tym gniocie jest kilka istotnych rzeczy.
Wczesniej pojawialo sie sporo obroncow - pisali ze nie wiadomo co tam bylo pisane itd. teraz jest czarno na bialym, malo tego tam zdaje sie byl moment rozmowy z matka, ktora w pewnym momencie, powiedziala cos w desen ze ten dziennikarz nie powinienmiec tych materialow, wiec potwierdzila ich autentycznosc. Wreszcie zostalo cos powiedziane, mamy twarz z prokuratury, a nie jakies cytaty - dla mnie to istotne.

a zbaczajac z tematu i odpowiadajac na Twoje pytanie - tak widze roznice miedzy gadaniem, a rznieciem. Ale piszesz to tak delikatnie ze rzeczywiscie ktos moglby pomyslec ze to kurwa ekscentryk. Zycze Ci by do Twojej 10 letniej corce/siostrzenicy/kuzynce nikt nie proponowal 100 kieszonkowego(mozesz sie nie dowiedziec bo to tajemnica), albo zeby nikt nie pytal czy jej cos pod bluzeczka rosnie.
edit:
Szopen jaka powinna byc wedlug Ciebie kara za rozmowe z dziesieciolatka, o tym jak male i zarazem jak interesujace moga byc jej piersi i co mozna z nimi zrobic, a jaka za jej dupczenie?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 06:42  
Cytuj
Oj przesadzasz umiech Moze pisalem o wielu watkach, ale kazdy mial zwiazek z tym konkretnym reportazem, dotyczyl jego tresci + bonus w postaci podsumowania, ze tvn i jemu podobne leca tam gdzie jest sensacja, a niekoniecznie tam gdzie sa potrzebni. Natomiast pan dziennikarz nie wiedzial czy mowi w koncu o aferze pdofilskiej, ktora nadal uwazam nie ma tak powaznych elementow, by zrobic wrazenie na fanach pamietnikow z wakacji i w11. Czy opowiada o kumoterstwie przy finansowaniu szkolki, co tez nie kazdego zbulwersuje, bo w koncu kasa poszla na dzieciaki, a nie prywatne wakacje. Takze skrobal pan redaktor i naskrobal. Spodziewalem sie duzo ciekawszego programu. Owszem kilka nowych szczegolow sie pojawilo, ale nie wiele. Co do ostatniego Twojego pytania... nie wiem, nie jestem prawnikiem. Uwazam, ze za nagabywanie przez siec powinna byc kara. Za kontakty fizyczne - o wiele ciezsza kara. Po prostu. Co do jej wysokosci... sam jestem ojcem wiec obawiam sie, ze moja propozycja bylaby bardzo drastyczna. I na koniec rowniez ja zycze Tobie i kazdemu innemu, aby nigdy nikogo z Waszych dzieci zaden tego typu osobnik nie spotkal. Nawet na GG. Sadze, ze chyba wyczerpalismy temat reportazu. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 07:18  
Cytuj
Z tych zapisów wynika jakby ktoś miał na niego ochotę, tylko wstydzi się przyznać.No bo to temat wstydliwy.Wystarczyło by już dyskusji na ten temat.Jak ktoś ma ochotę na tego rodzaju przyjemności niech zgłosi się do ich punktu zbornego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 08:17  
Cytuj
Szopen ale piszesz o wielu malo istotnych watkach odwracajac uwage od sedna :] nawet w tej chwili dalej taki lejek i potok slow z ktorych nie ma nic konretnego odnosnie tematu tylko jakies czepianie sie watkow pobocznych.
nawet na pytanie nie odpowiadasz tylko plywasz :]
moze pomoge

za nagabywanie lisc wychowawczy od matki, a za je..banie strzal z piesci od ojca?

badz konkretny i napisz ja czlowiek - ojciec ktory ma uczucia :]

przepraszam za wulgarnosc w niektorych miejscach ale pisze to w taki sposob by nie dalo sie tego bagatelizowac i pisac o ekscentrykach

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 09:22  
Cytuj
ifg, nie przesadzaj proszę po raz kolejny umiech Oczywiście, że piszę o odpowiedzialności karnej, a nie laniu pasem za kontakty z nieletnimi. Nie sprowadzajmy dyskusji do absurdu. I nie czepiam się wątków pobocznych, tylko podważam wagę informacji zawartych w materiale. Nawet ten cały "stenogram" to tylko i wyłącznie fragment i to jestem przekonany, że ten, w którym to już rodzice dziecka pisali z F.K. Wnioskuję po zadawanych pytaniach o to kim on jest i gdzie mieszka. Być może całość rozmowy była dużo bardziej wstrząsająca. Jak już pisałem, nie ma sensu się przekomarzać, bo i po co. Każdy ma swoją subiektywną ocenę tego reportażu, każdy ją przedstawił. Wcale nie mam zamiaru ani potrzeby przeciągać Cię na swoją stronę umiech Pozdrawiam, trzymaj się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 11:07  
Cytuj
Nie, wlasnie o informacjach na temat zawartych w materiale nie napisales nic, zwrociles tylko uwage na nic nie znaczace smieci na ktore szkoda klawiatury. Skupiles sie na jakosci reportazu, a core calkowicie zbagatelizowales i wciaz to robisz.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
W ŻADNYM WYPADKU NIE SĄDZĘ, ŻE TAK BYŁO W SPRAWIE FILIPA K.! - nie mam na ten temat żadnej tajemnej wiedzy. Jednak pan redaktor usilnie chciał udowodnić, że skoro pedofil proponuje dziecku spotkanie i opowiada co by na nim z nim robił, to do takiego spotkania musiałoby dojść. A ja jestem zdania, że niekoniecznie.


Zastanów się trochę nad swoją "mądrą" retoryką.
Jak położe na drodzę minę to do wybuchu przejeżdzającego samochodu też "niekoniecznie" mogłoby dojść - pytanie tylko do kiedy i ile razy by się to udało?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 12:20  
Cytuj
Nie toleruję pedofilii i powinna być rzetelnie udowodniona i surowo ukarana nawet 20 letnią odsiadką.
Sprawa ta jednak ma i drugie oblicze.
Warto dwiedzić stalowowolskie place zabaw a na nich dziewczynki 8-10 czy 12 letnie wymalowane jak lalki Barbie. W weekendy wieczorami podążają grupami dziewczynki 12-13 letnie na dyskoteki i choć mają mało lat to są tak pomalowane, że sprawiają wrażenie 19-tek.
Wystarczy pójść do szkół podstawowych gdzie piąto i szóstoklasistki są wysokie i rozwinięte bardziej niż na swój wiek.
Chodzą, zaczepiają chłopaków a potem zdziwienie.
Kilka razy bedąc z mężem i dziećmi na spacerze na scate parku za szpitalem widziałam jak dziewczynki z okolicznej PSP3 robiły sobie fotki w seksownych pozach, zapewne by potem je umieścić na FB, przechadzające się w bucikach na obcasiku, kokietując dorosłych chłopaków jeżdżących na deskorolkach i rolkach.
Uważam, że rodzice bardziej powinni zwracać uwagę na to jak wyglądają i jak zachowują się ich tylko 9-10 letnie córki na placach zabaw. Powinni wiedzieć gdzie się oddalają od domu gdy nie ma ich w pobliżu.
Dziś dziewczynki wcześnie dojrzewają, rosną i nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie zalotne zachowanie za sobą niesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 13:30  
Cytuj
szopen sa tylko 2 rozwiazania na temat twojej obrony pedofila. pierwsza z nich-sam jestes pedofilem, druga-jestes filipa k. starym
tyle w temacie a pedofila do gazu!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 14:01  
Cytuj
Rena6908 tak masz rację co do wymalowanych i skąpo ubranych dziewczynek oraz do braku kontroli rodziców nad nimi ale pamiętaj, że każdy pedofil to dorosły człowiek, który właśnie żeruje na głupocie i niewinności takich dziewczynek.

Moim zdaniem, każdy kto ma rozum powinien dwa razy się zastanowić zanim zrobi coś złego innej osobie. Uważam, że nie powinno się usprawiedliwiać pedofilów tym, że to osoby tzw. "chore".

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »