NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Rowery używane: gdzie oprócz giełdy w Sandomierzu?,
Posty: 23
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 09:15  
Cytuj
Jak w temacie: czy w naszym 'mieście rowerów' jest jakieś miejsce gdzie można sobie używany rowerek sprawić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 09:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
Jak w temacie: czy w naszym \'mieście rowerów\' jest jakieś miejsce gdzie można sobie używany rowerek sprawić?


Szukaj ogłoszeń na tablica.pl albo lokalnych portalach. Punkty sprzedaży używek przeważnie mają sprzęty w wygórowanych cenach lub ich stan pozostawia wiele do życzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 11:44  
Cytuj
Słyszałem, że ktoś w Żabnie sprowadza rowery z Niemiec, jeśli ktoś wie coś na ten temat, może napisać mi na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 11:53  
Cytuj
żeby Wam tych rowerków z giełdy z Sandomierza czy sprowadzanych z 'niemiec' milicja podczas pierwszej kontroli nie odebrała i nie oddala prawowitemu właścicielowi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Jak w temacie: czy w naszym \'mieście rowerów\' jest jakieś miejsce gdzie można sobie używany rowerek sprawić?


Jest handlarz w Lipie, przed mostkiem po prawej stronie, 100 m od głównej drogi (kilka bików jest przeważnie wystawionych przy głównej, gość stoi też w Sandomierzu - generalnie rowery ma drogie, a do tego cwaniak). Poza tym w Pysznicy, naprzeciwko delikatesów Centrum był kiedyś gość handlujący rowerami, nie wiem czy aktualne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Jest handlarz w Lipie, przed mostkiem po prawej stronie, 100 m od głównej drogi (kilka bików jest przeważnie wystawionych przy głównej, gość stoi też w Sandomierzu - generalnie rowery ma drogie, a do tego cwaniak). Poza tym w Pysznicy, naprzeciwko delikatesów Centrum był kiedyś gość handlujący rowerami, nie wiem czy aktualne.


Właśnie o takich handlarzach pisałem. Lepiej poszukać sobie sprzętu od prywatnego użytkownika ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »