NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
opłaty pecu, umożenie
Posty: 1
Dołączył: 10 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:35  
Cytuj
witam wszytkich niewiem czy pisze w dobrym dziale ale chodzi o PEC pewnei wszystkim przyszło jednym dopłaty drugim niedopłaty mi przyszlo około 600zł dopłaty chociaz miałem w domu zimno i zgłaszałem do spódzielni ale nic oni niemoga zrobic w domu temperatura powinna byc przynajmniej 18stopni a u mnie ledwie było 14 a czasami 15 i za co mam ja wkoncu dopłacic za zimno które miałem i mieszkancy czy jest mozliwosc napisania o umozenie dowiedziałem sie ze cos tsakiego istnieje ja mieszkam w okolicy JUBILATU i naprawde kazdemu przyszła dopłata i co z tym zrobic pomocy doradzcie moze mieszkancy wszyscy napiszmy jakies pismo o umozenie przeciez my mamy dopłacic za zimno pomózcie co z tym zrobic pozdrawiam mieszkaniec STWA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:48  
Cytuj
Daj spokój mi wymieniali licznik na zimną i ciepłą wodę i jak zobaczyłam rachunek to się przeraziłam. Nie ma mnie i męża praktycznie w domu a zużycie zimnej przyszło nam takie jakbyśmy napełnili basen. Próbują wszędzie naciąć człowieka

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »