NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Poszukuje dobrego pediatry dla dziecka,
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 09:43  
Cytuj
a ja polecam panią Wrońska przyjmuje na Okulickiego36 w Medyku 6 sama zapisałam moje córeczki i jestem bardzo zadowolona .Pani Wrońska ma podejscie do dzieci i nie przepisuje antyboityków chyba że w koniecznosci .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 09:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 09:43  
Cytuj
a ja polecam panią Wrońska przyjmuje na Okulickiego36 w Medyku 6 sama zapisałam moje córeczki i jestem bardzo zadowolona .Pani Wrońska ma podejscie do dzieci i nie przepisuje antyboityków chyba że w koniecznosci .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 11:13  
Cytuj
A ja mogę z czystym sumieniem polecić lek. Barbarę Samek. Przyjmuje w przychodni obok szpitala, na Staszica 4. Zawsze trafna diagnoza, nie trzeba zmieniać leków. Stara się przepisać tanie lekarstwa, a skuteczne. Antybiotyk, to tylko konieczność. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 15:42  
Cytuj
To nie jest takie proste z lekarzami, większość będzie chwalic pediatrę swoich dzieci, choć nie wszystkim dany lekarz będzie w stanie pomóc. Zapisujemy również dzieci do przychodni, które znajdują się blisko miejsca zamieszkania, aby nie chodzić zbyt daleko w zimie np. z małymi dziećmi. I to powinno być ok, ale często jest tak, że zdajemy sobie sprawę, iż leczenie przestaje być skuteczne. Ja też miałam różne przypadki, doszło do tego że jeżdżę z dziećmi do Niska, do doktor Zając. A wypróbowałam w st. kilku lekarzy. Nie polecam Chmielewskiego z edukacji, ani lekarek ze staszica. A jeśli chodzi o prywatną wizytę, to Wołcz z pysznicy jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Z Giebułtowicz się ciężko umówić bo ma tylu pacjentów.ja się jeszcze nie zawiodłam.Polecam też Ignarską ,jedyny pediatra który odebrał telefon w niedziele


Pani Ignarska wiecznie przepisuje antybiotyki nawet wtedy kiedy nie jest to konieczne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:20  
Cytuj
Pani Wrońska b.dobry lekarz. Jesteśmy zapisani do Niej całą rodziną, przepisuje antybiotyki tylko wtedy kiedy to konieczne, ma dobre podejście do dzieci. Jeśli poprosi się o prywatny nr telefonu to kiedy jest to konieczne przyjedzie na wizyte do domu lub udzieli porady przez telefon. Nigdy się na Niej nie zawiodłam i z czystym sumieniem prowadzę do Pani Wrońskiej swoje dziecko bo wiem, że rozsądnie podejdzie do danego leczenia...
Kiedy chcę zrobić jakieś badania bez problemu przepisuje ...a wiem, że inni lekarze mają z tym problem... Zawsze doradzi, podpowie...czasem się 'wydrze' za niezrobienie jakiegoś badania które przepisała...smiech2zarumieniony Dba o swoich małych jak i dużych pacjentówsmiech2jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
I uchowaj Boże przed przychodnia w Rozwadowie!


A czemu wystrzegać się przychodni w Rozwadowie? Właśnie zapisałam tam swoje dzieci... Proszę o rozwinięcie tego wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 14:52  
Cytuj
Podbijam temat. Jakie są aktualne opinie o Tej lekarce ?




CYTAT
Pani Wrońska b.dobry lekarz. Jesteśmy zapisani do Niej całą rodziną, przepisuje antybiotyki tylko wtedy kiedy to konieczne, ma dobre podejście do dzieci. Jeśli poprosi się o prywatny nr telefonu to kiedy jest to konieczne przyjedzie na wizyte do domu lub udzieli porady przez telefon. Nigdy się na Niej nie zawiodłam i z czystym sumieniem prowadzę do Pani Wrońskiej swoje dziecko bo wiem, że rozsądnie podejdzie do danego leczenia...
Kiedy chcę zrobić jakieś badania bez problemu przepisuje ...a wiem, że inni lekarze mają z tym problem... Zawsze doradzi, podpowie...czasem się 'wydrze' za niezrobienie jakiegoś badania które przepisała...smiech2zarumieniony Dba o swoich małych jak i dużych pacjentówsmiech2jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »