NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dobrej jakości garnitury!, Gdzie kupić?
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 12:45  
Cytuj
Witam. Mam pytanie: gdzie można zakupić dobrej jakości garnitur męski na ślub/wesele? Interesują mnie naprawdę fajne, żeby materiał nie byl wygnieciony itp. Jakie są sklepy w Stalowej Woli, okolicach... może Rzeszów? Jak tak, to gdzie szukać? Proszę o opinie.
Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 12:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 13:45  
Cytuj
Najlepszy będzie szyty na miarę. Polecam zakłąd w nowej dębie Nicole czy jakos tak.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 16:38  
Cytuj
Witaj

Ja od kilku lat jestem wierny garniturom firmy BYTOM. Najbliższy sklep firmowy w Rzeszowie lub Lublinie. W city parku jest parę ich starych garniturów z poprzednich kolekcji.

http://bytom.com.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 17:26  
Cytuj
Nicol to wyrób garnituro-podobny .w stalowej nie kupisz dobrego garnituru .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 17:30  
Cytuj
art przejedź się do dęby a zobaczysz dobrej jakości materiały, problem w tym że w sklepach ich nie ma ze względu na ceny

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 17:43  
Cytuj
Byłem jakieś 7 lat temu .jak dla mnie to po prostu kiszka. Ale mogło się zmienić na lepsze ale ja dziękuję nie skorzystam i nie polecam .mój po 5 imprezach poszedł dla mniej wymagających

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 19:50  
Cytuj
Gentelman, obok Ziólka na bialych...super fason, cena dostosowana do jakosci. Poleceam, bez porownania z Sunsetem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 22:17  
Cytuj
Garnitury z Gorzyc, ul. Sienkiewicza 9. Telefon 644 58 13.
Widziałam ich garnitury na ryneczku w sobotę i zaskoczyłam się bardzo pozytywnie jakość i cena powala na kolana! Wziełam wizytówkę, na tygodniu wybieramy się właśnie po garnitur ślubny i myślę, że coś wybierzemy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 13:31  
Cytuj
Proponuje poska Wistule styl jakos i cena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 11:23  
Cytuj
Kolego napewno wybieraj gajer z bawelną wysokiej jakosci typu 120's 130's ewentualnie z domieszka "bawelna/jedwab" wtedy garnitur jest z delikatnym polyskiem no i niesamowicie miekki delikatny material.

W stalowej woli ciezko cos fajnego no i nie czarujmy sie za 600-800 PLN nie kupisz fajnego gajerku.

Vistula Bytom dobre firmy ale tez jest duza rozbierznosc w jakosci no i ciezko znalesc jakis ciekawy kroj.

Druga sprawa garnitur musi byc dobrze dopasowany do sylwetki osoba lekko otyla z brzuchem nie moze kupic gajerku typu slim fit z drugiej strony kots wysoki i szczyplu musi dobra taki garnitur ktory go delikatnie "skroci".

w stalowej woli zobacz w city parku lub na bialych domach jak nie to juz lepiej sie wybrac do wiekszego miasta rzeszow ewentualnie KRK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 11:26  
Cytuj
sunset suit jest sklep w stw

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 12:37  
Cytuj
Tylko Massimo Dutti, galeria Rzeszów, droższe, ale najlepsze z tych które sa wymieniane w tym temacie. Kupiłem 2 tygodnie temu 1300zł nigdy nie nosiłem nic lepszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 12:42  
Cytuj
Bardzo dobre garnitury - Ermenegildo Zegna, na pewno w Krakowie lub Warszawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 17:31  
Cytuj
Sam szukałem kiedyś dobrego sklepuz garniturami i polecono mi sklep w Cmolasie. ok 40KM od Stalowej Woli
http://www.odi.p(...),nydykz/
Zaskoczony byłem dużym wyborem i profesjonalna obsługą starszej pani , która zna sie na rzeczy nie to co młode "psity" ,które nie wiedzą nawet jak dobrac dobry garnitur do figury.
Nicol w Nowej Debie to strata czasu poniewaz mają w ofercie kiepskie garnitury tzw. budzetówki. Szkoda czasu i paliwa na sklep Nicol ,jak chcesz cos dobrego kupic i dobrej klasy.

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 12:46  
Cytuj
Witam

Odświeżam kotleta, gdyż minął rok od ostatniego wpisu i chciałem wiedzieć, czy coś się zmieniło w temacie. Potrzebuje kupić garnitur ślubny ale bez udziwnień i fanaberii. Interesuje mnie bardziej tradycyjny krój lub smoking. Jaki sklep polecacie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 12:51  
Cytuj
Polecam sklep w którym są garnitury Vistula i Bytom bodajże, w City Parku w Stalowej. Obie marki dobre i cenione

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 12:53  
Cytuj
Vistula rzeszow. Wszystkie gajerki kupowalem tam i nie mam zadnych zastrzezen. Mozesz jeszcze zerknac w city parku. W sklepie na parterze kupowalem kiedys kilka koszul pierre c. i tam chyba tez mozna bylo zanabyc gajerki tej marki i inne podobnej jakosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 14:09  
Cytuj
sunset suit umiech mój mąż tam kupował swój garnitur umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2014r. 16:53  
Cytuj
polecam sklep "Romich - Moda Męska i Damska" na ul. Staszica 13, Stalowa Wola (prawie na przeciwko kina Ballada). Duży wybór rozmiarów, cen oraz kolorów. Profesjonalna obsługa.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 11:57  
Cytuj
A ja w najbliższych miesiącach mam zamiar przejechać się do Łodzi po garnitur i jeszcze kilka innych ciuchów. Jak się chce kupić coś dobrego to naprawdę się opłaca. Ceny są nawet 50% niższe. Im lepsze ciuchy chce się kupić tym lepiej się opłaca podróż - najlepiej całą ekipą umiech, żeby rozbiły się koszty paliwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 12:48  
Cytuj
ja natomiast nie polecam sklepu New Man na okulickiego kolo hali w tej szeregowce kolo wiaduktu. bylam tam z mezem wybierac garnitur ale jakas wytapetowana blondzia łaske nam robila ze w ogule nas obslugiwala. caly czas nafochowana i oderwana od rzeczywistosci. my ja o cos pytamy a ta bawi sie komorka, sprawiala wrazenie jakbysmy jej przeszkadzali swoja obecnoscia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 13:32  
Cytuj
Z czystym sumieniem moge polecić firmę z Rzeszowa http://www.el-zbik.ipr.pl/. Szukałem w wielu sklepach ładnego garnituru na swój ślub i nic, dopiero na targach ślubnych w Rzeszowie spdobały mi się garnitury tej firmy. Jest tam bardzo duży wybór i dopasowanie w cenie garnituru, zapłaciłem 799 zł
materiał bardzo dobry gantunkowo i elegancki krój.Czasami nie warto przepłacać tylko dlatego, że na metce jest znana na rynku nazwa firmy.Ja kupiłem na ul. Rejtana 53 (parter)wejście z tyłu budynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 14:32  
Cytuj
Wczoraj chodziłem po STW za tym gajerkiem. Byłem w sunset suits, ale na drzwiach karteczka z nr tel. To chyba żart, żeby dzwonić do kogoś żeby sklep otworzyli... Potem ruszyłem do Gentleman, obsługa rewelka, miła, pomocna i znająca się na rzeczy, garniturek też ładny i dobrze leżał więc jeden typ już mam. Następnie City Park i tam tragedia!!!!!!!!!! Pierwsze co wchodząc, Pani wielce zbulwersowana, że musi odłożyć jabłko. Po kilku minutach jak już jej się to udało padło pytanie "Pomóc w czymś?". Jak powiedziałem o co mi chodzi to usłyszałem "to niech pan się rozgląda"!!! ręce mi opadły kultura i podejściem do klienta ale trudno. Pokazała dwa za duże(mógłbym drugą osobę zmieścić w marynarce) ale dla Pani wszystko było jak należy... Potem trzy ale kolor, który powiedziałem, że nie chcę to usłyszałem: "Bo czarny powinien pan kupić a nie inny". Ręce całkiem mi już opadły więc powiedziałem swojej, że wieje chamstwem i wychodzimy... a na koniec poszedłem do Racman (czy jakoś tak) w Tesco i tam również miło i przyjemnie a gajerek całkiem fajny. W New Man słyszałem, że kicha więc nawet nie wybieram się.

Czy oprócz wymienionych sklepów moich i wcześniej coś jeszcze w STW jest?? Słyszałem coś o Janowie Lubelskim, że warto się wybrać ale czy miał ktoś do czynienia z nimi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 14:34  
Cytuj
Witam, również polecam Cmolas. Można kupić tam również same spodnie od garnitury lub samą marynarkę. Ogromny wybór fasonów i kolorów. Mają w sprzedazy również koszule wizytowe, krawaty, spinki do mankietów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 17:17  
Cytuj
ja odsprzedam raz użyty marki HUGO BOSS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »