NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
salon fryzjerski w galeri Prima,
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 07:51  
Cytuj
Tak jak w temacie jakie macie opinie na temat salonu PrimaDonna w galeri Prima? (farbowanie, strzyżenie, ceny itd)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 07:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 08:02  
Cytuj
Polecam jak najbardziej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 11:08  
Cytuj
kogoś konkretnego? (w sensie fryzjera)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 08:33  
Cytuj
polecam, tanio i przyjemnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 09:13  
Cytuj
polecam bardzo fajnie i przyjemnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 21:53  
Cytuj
Chcę sobie zrobić ombre, polecicie ten salon czy może jeszcze jakiś inny? Cena też jest ważna dla mnie i priorytet żeby ładnie wyszło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 22:40  
Cytuj
W Primie dziewczyny się non stop zmieniają więc trudno polecić żeby tam iść chyba że z powodu produktów na jakich pracują fryzjerki, Ja korzystam z usług w salonie Cameleon i jestem zadowolona z tego typu usług bo farby których używają nie wypłukują się tylko ewentualny odrost. Włosy rozjaśnne przez ombre nie są szorstkie i suche jak to zazwyczaj bywa, tylko są mieciutkie i gładkie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2014r. 18:33  
Cytuj
Nigdy w życiu nie byłam u takiej fryzjerki. Poszlam zrobić odrosty, robiłam je awaryjnie, z powodu nagłego wyjazdu. W tych lepszych salonach niestety nie było miejsca. Mam pasemka i rRobilane fryzjerki robiły od nowa balejage i nie bylo Widać odrostow. W Primie Pani się uparla, ze tak nie wyjdzie. Nigdy na wlosach rozjasniacza nie mialam z powodu slabych wlosow. A ona rozjasnila mi cale wlosy po to by zrobic balejage. Zrobila jasne pasemka a potem pomiędzy nakladala brazowa farbe jak by na przemian ze zlotkami nie mogla robic. Tak się guzdrala z ta farba brazowa , ze z blond musiala sciagac zlotka, a farbe sciagala ręcznikiem wyrywajac mi pol włosów. W rezultacie odrosty wyszly jaśniejsze niz reszta wlosow, od tych odwinietych zlotek farba blinf gdzie niegdzie zafarbowala brazowe , ala kolka na głowie. Przy trzecim myciu wlosow farba brazowa schodzi przez to jej rozjasnianie wlosy robia się rude, a po umyciu i nałożeniu odzywki takie szorstkie i pomieszane ze rozczesac się nie da. Za 3 dni wracam do Stalowej i mam zamiar zrobić aferę za " trwaly efekt" . Poszlam zrobic odrosty , siedzialam 5 godzin i zaplacilam 180zl za gówna. W porównaniu z innymi 2h i od 80 do 100zl. Wiec uwazajcie na fryzjerke w blond włosach na boba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2014r. 20:18  
Cytuj
to ja dorzucę kilka groszy ...nietety tez krytyki
strzyżenie ok,byłam bardzo zadowolona
ale pasemka i farbowanie,tak jak pani powyzej trwało to z tysiąc lat,kosztowało słono,a efekt koszmarny,obawiałam się,że łysa zostanę,farba w ogóle się nie trzymała na włosach,a ratowanie odżywkami kosztowało krocie,i tylko dlatego,że nie jestem konflikowa,nie zrobiłam "hajugi" ,ale być może był to błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2014r. 11:09  
Cytuj
hmmm... a wiecie może jak w tym studio urody cenowo wyglada wybielanie zebow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 22:53  
Cytuj
Tak samo jak u D.L. efekt koszmarny, włosy długie do pasa zniszczone, siedziałam z 5 godzin, zapłaciłam 180 zł. Włosy zamiast średni popielaty blond wyszły rude, jaśniejsze przy głowie, tragedia. Moje dziecko do dzisiaj się śmieje i pyta kiedy pójdę do fryzjera do primy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 08:43  
Cytuj
Masakra! Jestem załamana! Poszłam z długimi włosami żeby podciąć końcówki, a wyszłam z krótkimi pocieniowanymi włosami chociaż mówiłam "bez cieniowania"!!! Fryzjerka kompletnie nie słucha co się do niej mówi. Gówno się zna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 12:41  
Cytuj
Dobrze wiedzieć. Mam długie włosy i chciałam podciąć końcówki. Zastanawiałam się właśnie nad tym salonem ale czytając to co się tam dzieje to szukam dalej. Może kogoś polecicie? Szkoda mi dużo ścinać bo są prawie po tyłek a zapuszczam od krótkich na zapałkę smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 13:03  
Cytuj
Panią Asie z salonu Joanna na Okulickiego.. umiech fajna atmosfera, bez głupiego pi..**lenia jak w innych salonach fryzjerskich - ploty, obgadywanie ludzi itp... eh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Nigdy w życiu nie byłam u takiej fryzjerki. Poszlam zrobić odrosty, robiłam je awaryjnie, z powodu nagłego wyjazdu. W tych lepszych salonach niestety nie było miejsca. Mam pasemka i rRobilane fryzjerki robiły od nowa balejage i nie bylo Widać odrostow. W Primie Pani się uparla, ze tak nie wyjdzie. Nigdy na wlosach rozjasniacza nie mialam z powodu slabych wlosow. A ona rozjasnila mi cale wlosy po to by zrobic balejage. Zrobila jasne pasemka a potem pomiędzy nakladala brazowa farbe jak by na przemian ze zlotkami nie mogla robic. Tak się guzdrala z ta farba brazowa , ze z blond musiala sciagac zlotka, a farbe sciagala ręcznikiem wyrywajac mi pol włosów. W rezultacie odrosty wyszly jaśniejsze niz reszta wlosow, od tych odwinietych zlotek farba blinf gdzie niegdzie zafarbowala brazowe , ala kolka na głowie. Przy trzecim myciu wlosow farba brazowa schodzi przez to jej rozjasnianie wlosy robia się rude, a po umyciu i nałożeniu odzywki takie szorstkie i pomieszane ze rozczesac się nie da. Za 3 dni wracam do Stalowej i mam zamiar zrobić aferę za " trwaly efekt" . Poszlam zrobic odrosty , siedzialam 5 godzin i zaplacilam 180zl za gówna. W porównaniu z innymi 2h i od 80 do 100zl. Wiec uwazajcie na fryzjerke w blond włosach na boba.
ja bym nigdy za takie meczarnie nie zaplacila zreszta placic nie musisz jezeli nie jestes zadowolona z uslugi masakra wspolczuje ci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 16:55  
Cytuj
CAMELEON umiech w 100 %

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 22:55  
Cytuj
Jaki szef taki salon, jaka płaca taka praca.Tak to jest jak się bazuje na pracownikach z dofinansowania i szkoda prawdziwym fachowcom zapłacić więcej.Tak Panie szefie długo nie pociągniemy, chyba ze w Czechach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »