NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Coraz więcej rowerzystów zimą!,
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 23:17  
Cytuj
moyra3, zgadza się i dlatego zawsze można zastosować zasadę
k-bix-a
CYTAT
Sam za kierownicą staram się myśleć za innych i ułatwiać życie słabszym ok Nic mnie to nie kosztuje gdy przepuszczę pieszych na przejściu, czy przepuszczę rowerzystę.

Mniej stresu, ludzie się uśmiechają i dziękują, ogólnie sielanka i luzik smiech2 Wszystkim polecam takie zachowanie a świat będzie piękniejszy umiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 23:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 10:09  
Cytuj
CYTAT (jusek)
Rocznie przejeżdżam kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i z doświadczenia wiem co potrafią wymyślić rowerzyści.


Rocznie przejeżdżam kilkanaście tysięcy kilometrów i z doświadczenia wiem co potrafią wymyślić blachosmrodziarze.
Wielu z nich uważa się za uprzywilejowana grupę, która ma same prawa.
Po prostu święte krowy.
Powiedz szczerze ilu blachosmrodziarzy zna rzeczywiście zasady ruchu drogowego?
Ilu z nich jest odpowiednio przygotowanych do jazdy?
Sprawdź który blachosmrodziarz zatrzyma się przed przejściem dla pieszych na: Poniatowskiego, Czarnieckiego, Popiełuszki, ... itp. można by większość ulic wypisać, pieszy czy rowerzysta może stać i czekać w nieskończoność bo Państwo w smrodach JEDZIE!

Przeczytaj jeszcze raz co napisał dedek:

CYTAT
Znowu to samo, a ilu kierowców jest odpowiednio...
Rowerzyści hobbyści tak jak my tutaj w większości wydajemy sporo na sprzęt. Zimą zawsze włączam światłą, gdy jest tylko szaro- nie czekam na całkowity zmierzch.
A lampeczkę mam nie najgorszą i polecam każdemu rowerowemu maniakowi- bocialarka

Błędem jest myśleć, że jak ktoś jedzie sobie rowerem to nie stać go na samochód. Jak widzisz wędkarza to kpisz z niego, że nie stać go na fileta w rybnym? Czasem rower to hobby i styl życia.
Po tym, co piszesz podejrzewam, że mieszkasz na wsi i rower kojarzy ci się z jakimś facetem, który jedzie ukrainą bez świateł w nocy na nieoświetlonej drodze.
To takie proste w temacie o rowerach wypisywać, że ma się samochód. Naprawdę myślisz, że my nie mamy samochodów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 10:31  
Cytuj
jak dla mnie rower to świeta sprawa na relaxsmiech2 ale prawda jest taka, że paliwo coraz drozsze i wiecej ludzi chce zaoszczedzic jezdzac rowerem. Ot to moje zdanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 16 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 10:58  
Cytuj
Haj.
Każdy z powyższych wpisów ma trochę racji, więc nie rozumiem antagonizmów i obraźliwych określeń na kierowców aut i rowerzystów(nie kolarzy). Sam dojeżdżam do pracy rowerem, czasem jak mi się nie chce to autem, choć do Huty mam blisko, ale jedno mnie zastanawia. JAK można jechać rowerem trzymając parasol, a drugą sygnalizując zamiar skrętu?? Ta jazda bez trzymanki to brak instynktu samozachowawczego.
Pozdrowienia dla dwukołowych zapaleńców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 11:55  
Cytuj
Parasol? To jeszcze mnie nie dziwi. Ale zawsze zadumę łapię, jak widzę rowerzystę z dopalaniem. Papieros w usta i gazu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Haj.
Każdy z powyższych wpisów ma trochę racji, więc nie rozumiem antagonizmów i obraźliwych określeń na kierowców aut i rowerzystów(nie kolarzy). Sam dojeżdżam do pracy rowerem, czasem jak mi się nie chce to autem, choć do Huty mam blisko, ale jedno mnie zastanawia. JAK można jechać rowerem trzymając parasol, a drugą sygnalizując zamiar skrętu?? Ta jazda bez trzymanki to brak instynktu samozachowawczego.
Pozdrowienia dla dwukołowych zapaleńców.


Spokojnie można, jeśli się jeździ na czymś takim jak pacjent którego regularnie mijałem na obwodnicy :

Obrazek

potluczony

Jeśli to czytasz, to POZDRO wariacie goodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Parasol? To jeszcze mnie nie dziwi. Ale zawsze zadumę łapię, jak widzę rowerzystę z dopalaniem. Papieros w usta i gazu.


Tzw paRoweroWóz potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Co do juska to chyba nalezy go poprostu ingnorowac na całym SM gdzy to rasowy przykład trola internetowego a swoja ynteligencię przez wielkie Y juz nie raz wykazał .

@Mariusz77
Każdy kto nie podziela Twojego zdania zasługuje na miano trolla.
Typowy przykład tolerancji.
To czy słowo opisujące moją inteligencję pisze sie przez "y" czy "Y"nie ma znaczenia.Tak jak Twoja opinia o mnie.
Wisi mi to miękkim kalafiorem.jezyk

Najlepiej moje podejście do rowerzystów(tej gorszej części)opisał @Niezalogowany.ok

Przykro mi,że zawiodłem Ciebie @k-bix.
Myślę, że pielgrzymka do Mekki wszystkie grzechy zmyje.potluczony

@Mariusz77-przyznaję Ci rację-Z koniem kopał się nie będę.sciana
Jednocześnie jestem pod wrażeniem Twojej tolerancji połączonej z fanatyzmem.zaklopotany

To raczej tyle w tym temacie z mojej strony.chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
Przykro mi,że zawiodłem Ciebie @k-bix.
Myślę, że pielgrzymka do Mekki wszystkie grzechy zmyje.potluczony



Zmyje ok ale tylko, jeśli będzie to pielgrzymka rowerowa potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »