NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Ćwiczenia z Ewą Chodakowską, Czy ktoś ćwiczył z Ewą Chodakowską?
Posty: 28
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 23:22  
Cytuj
Zaczełam z nią ćwiczyć 1 stycznia i juz po dwóch tygodniach czułam sie świetnie,do tej pory schudłam 7 kilogramów i cały czas chudne.Jestem zachwycona swoją kondycją i samopoczuciem.Polecam! Ćwiczenia super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 23:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 23:48  
Cytuj
też z nią ćwiczę ale jeszcze efektów nie widzę,ale wycisk daje niezłyumiech a stosujesz jakąś dietę???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 00:00  
Cytuj
Diety jako takiej nie stosuje ,ale unikam słodyczy ,tłustych smażonych potraw.Jem 5 posiłków dziennie a ostatni conajmniej 3 godziny przed snem.
Jak długo ćwiczysz? który tening?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 03:32  
Cytuj
CYTAT
Zaczełam z nią ćwiczyć 1 stycznia i juz po dwóch tygodniach czułam sie świetnie,do tej pory schudłam 7 kilogramów i cały czas chudne.Jestem zachwycona swoją kondycją i samopoczuciem.Polecam! Ćwiczenia super.

Fajnie.
Przed Tobą efekt jo-jo i będzie jak dawniej(plus jakieś 2-3 kg).ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 06:43  
Cytuj
efektu jojo się nie obawiaj !! zastosuj dobrą dietkę, tzn jedz mało a często dużo owoców, nie podjadaj przed snem, będziesz miała stoper tzn waga stanie i będzie stać aż organizm twój się przyzwyczai do nowej niższej wagi potem znów zaczniesz tracić na wadze o ile będzie z czego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 11:44  
Cytuj
Ja ćwiczę SKALPEL I - dziś będzie dopiero 5 dzień, ale do tego już prawie 3 tydzień A6W umiech od 1 marca schudłam 3 kilo, do tego dieta albo może nawet nie dieta a ograniczanie się: nie jem słodyczy, tłustych rzeczy, fast foodów, jem więcej owoców umiech

a Wy co ćwiczycie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 12:15  
Cytuj
Przez pierwszy miesiąc ćwiczyłam skalpel a teraz na zmiane skalpel, kiler,turbo,i trening z gwiazdami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
Diety jako takiej nie stosuje ,ale unikam słodyczy ,tłustych smażonych potraw.Jem 5 posiłków dziennie a ostatni conajmniej 3 godziny przed snem.
Jak długo ćwiczysz? który tening?



Ja ćwiczę od 3 tygodni co drugi dzień skalpel II do tego ćwiczę na orbiterku. JAk narazie schudłam tylko kilogramchytry ograniczylam slodycze i tłuste potrawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 21:19  
Cytuj
A ma ktoś SZOK TRENING ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 11:25  
Cytuj
A co powiecie o ABS ? ja ćwicze już miesiac ,przed abs'em ćwiczylam A6W 9 dni bo tylko do tego dnia wytrzymalam . Efekty są nijakie :( Nie jestem gruba tylko poprostu chciałam wyrzeźbić brzuch

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 15:36  
Cytuj
ćwiczeniami bez obciążenia według mnie nie da się wyrzeźbić brzucha, jedynie można spowodować by troszku był płaski, 2 sprawa te ćwiczenia niewyizolowane są niedobre dla krzyża kręgosłupa. Dla chcących poprawić brzuch polecam rowerek tylko ten prawdziwy, ewentualnie siłownie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 17:09  
Cytuj
prawdziwy tzn jaki? w sensie normalny rower a nie np. stacjonarny czy jaki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 17:39  
Cytuj
Fankore, jakie ćwiczenia z obciążeniem proponujesz? Jest możliwość wykonywania tych ćwiczeń w domu?

Natomiast z Chodakowską ćwiczyłam, efekty były, ale wystarczył miesiąc bez jej treningu, by mimo codziennej jazdy rowerem, brzuch wrócił do poprzedniego stanu. Dodam, że schudnąć nie chcę,tylko wyrzeźbić brzuch, a treningi Ewy są nastawione na maksymalnie spalanie i odchudzanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 14:11  
Cytuj
Ja ćwiczyłam - do czasu, aż mnie oświecono, że ta pani nie ma ŻADNEGO merytorycznego przygotowania z zakresu fitnesu i tym podobnych, a co za tym idzie - nie gwarantuje bezpieczeństwa. Podobno Skalpel mocno obciąża kręgosłup, a jeżeli ktoś na dodatek nieumiejętnie wykonuje te ćwiczenia, to może sobie zrobić krzywdę.

Polecam zestwy Mel B - zwłaszcza ten na brzuch i pupe. Rezultaty widziałam już po 2 tygodniach, a ćwiczenia trwają tylko 20 min, więc nawet największy leń znajdzie czas jezyk No i Mel jakoś tak fajnie to prowadzi, Chodakowska po jakimś czasie zaczęła mnie irytować tym "jestem z ciebie dumna" itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 19:58  
Cytuj
rower ten by po ulicy pojeżdzić, w tym co macie go w domu nie pracują wszystkie mięśnie, pod góre nie wjedziecie - ćwiczenia te z obciążeniem wykonuje się najbezpieczniej na atlasie, najszybszy efekt, dosłownie 4 serie po 30 ruchów i zakwas murowany!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 21:57  
Cytuj
Ćwiczyłam z Ewcią ale teraz "przesiadłam" się na Mel B.
Dużo bardziej mi odpowiada. Wszystko jest na luzie, człowiek ćwiczy a do tego sie pośmieje i przyjemnie spędzi czas. Zwariowana kobieta, mogę ćwiczyć i ćwiczyć w jej towarzystwieumiech Ewcia jak najbardziej pozytywnie będzie oceniana przez moją osobę aczkolwiek kiedy z nią ćwiczyłam skupiałam się tylko na ćwiczeniach, myślałam ile już ćwiczę, ile zostało do końca przez to ze ona sama o tym mówiła. Zero odskoczni pomagającej zapomnieć o tym jak to jest ciężko;P Skromna kobieta, a Mel B zwariowana-polubiłam jąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 00:50  
Cytuj
Nadal ćwiczę z Ewą i jeszcze mi się nie znudziło, efekty są i dlatego się nie poddaje.Dołączyłam jeszcze A6W dla lepszego efektu.Nie chudne juz tak bardzo jak na początku ,ale moje ciało nabiera kształtów, widoczne są mięśnie których nigdy nie miałam a co najważniejsze wreszcie czuję się dobrze w swoim ciele.
Zielonazaba- jak długo ćwiczysz? napisz coś o efektach.Może wypróbuje treningi Mel B dla odmiany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 13:38  
Cytuj
Czy ktos cos slyszal o nowym fitnesie w galeri stal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 21:33  
Cytuj
Co robię?

Zaczęłam z Ewcią. Po miesiącu "przesiadłam się" na Mel B. Wykonuję trening brzucha, pośladków, abs oraz trening nóg. Ćwiczę od poniedziałku do piątku, dziennie poświęcam na to 30, 40minut w zależności od dnia, nastroju, sił... Trzy, cztery razy w tygodniu odwiedzam siłownie gdzie ćwiczę zestaw ćwiczeń uprzednio zaplanowany przez trenera osobistego. Zmodyfikowałam odrobię cały program ale dalej skupiam się na pobudzeniu i uaktywnieniu wszystkich partii ciała;) Dosadnie katuje jednak brzuch i nogi;) Dlaczego? Latooo idzie a "kreska" na nodze to moja obsesja;P

Efekty?
Ojj nasłuchałam się jak to wychudłam, daje to kopniaka na dalsze działanie trzeba przyznaćsmiech2 Miło jest słyszeć z boku opinie osób które widzą moją przemianę a właściwie jej początki. Narzeczony też widzi i komplementuje i zazdrości;P Teraz razem pomykamy an siłkę a czasem razem poćwiczymy wspólnie z Mel B;) Słodkie prawa?

Czy ja widzę? Taaaak! Ciesze się, fantastyczne uczucie . Teraz nawet widze swoje stopy;P

Prześmiewcze ale prawdziweumiech Gdyby nie to że widzę efekty pewnie dawno bym się poddała ale teraz wypartuję jeszcze większych do lata tuż, tuż...

Organizm? Pobudziłam swoja przemianę materii, codzienne ćwiczenia sprawiły że mój odwieczny problem znikł jak bańka mydlana na wietrze. Przepraszam Was za dosadność ale muszę to powiedzieć a właściwie napisać, codziennie siedzę na kibelku a czasem nawet dwa, trzy razy na dzień. Nie jest to stosowne, przepraszam. Ale moja uciecha jest ogromna gdyż spadł mi dzięki temu kamień z serca.

Więc warto, naprawdę warto!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 09:19  
Cytuj
Powiem szczerze, że nie wiem które ćwiczenia bardziej wolę. Jeśli chodzi o Ewę to na początku się zraziłam i ćwiczyłam sporo Mel B (lubię bardzo jej tempo i większość zestawów), ale potem wróciłam do Ewy (najpierw do Skalpelu) i zaczęłam bardziej świadomie wykonywać te ćwiczenia, skupiając się na ich poprawnych wykonywaniu, na mięśniach brzucha, o których Ewa tak dużo mówi. Teraz ogarniam killera i podoba mi się!
Ogólnie ćwiczę teraz ćwiczenia Ewy, bo tak sobie założyłam, ale kiedy dodaję trening w ciągu tygodnia - wybieram Mel B: rozgrzewka,10 min trening brzucha albo ABS i 10 min. trening pośladków, który bardzo lubięumiech

Podsumowując - uważam, że po Mel B szybko widoczne są rezultaty, jeśli rzeczywiście skupiamy się na danej partii ciała. Co do Ewy? Czuję że całe ciało się ujędrnia równomiernie i znacznie poprawia się kondycjaumiech

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 10:08  
Cytuj
prawde mówiąc nie wiem na czym polega ten fenomen chodakowskiej, ale ja za bardzo nie mam miejsca ani warunków, zeby ćwiczyć w domu, więc nawet się tego nie podejmę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 10:18  
Cytuj
Ja również ćwiczę już ponad miesiąc z Ewąumiech Dodatkowo 2 razy w tygodniu chodzę na bieżnię Vacu Line [reklama], świetne efekty, moja skóra jest widocznie ujędrniona, brzuch bardziej płaski, pośladki uniesione w góręumiechOczywiście ograniczyłam trochę jedzenie, lecz się nie głodzę, po prostu jem częściej i mniej, nie objadam się na nocgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 4 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 09:38  
Cytuj
tez jakoś wolę Mel. Jej ćwiczenia są super. i zwykle ćwiczy z tą grupą ludzi i też mnie to jakoś motywuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »