NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Magia Stanika,
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 20:09  
Cytuj
witam, był ktoś w "Magi Stanika" chodzi mi czy profesjonalnie dobiorę biustonosz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 20:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 21:21  
Cytuj
Polecam!Naprawdę warto!Za jeden biustonosz dałam 150 zł ale naprawdę warto..Teraz wiem jaki mam roziar umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 21:23  
Cytuj
Byłam. Obsługa jest bardzo profesjonalna. Brafitterka wie, o czym mówi, zna swój towar i potrafi naprawdę nieźle wstrzelić się w gust. A do tego jest bardzo sympatyczna. Przekonała moją mamę - kobietę dobrze po pięćdziesiątce, do odpowiednio dobranego stanika, no i mama sobie chwali. ;)

A zmiany, widoczne gołym okiem. Biust inaczej się układa, jest w odpowiednim miejscu i odpowiednio zaokrąglony.

Nikt w metki nie zagląda, ale świadomość posiadania miseczki rozmiaru nieco większej niż 'bazarkowe b/c' skłania do uśmiechu. ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 22:36  
Cytuj
A gdzie ten sklep ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 22:47  
Cytuj
Jak najbardziej POLECAM! w idealnie dobranym staniku biust inaczej sie układa-piersi są na "swoim" miejscu a plecy od razu sie prostuja umiech przekonałam sie sama umiech Tyle lat nosimy źle dobrane rozmiary staników a jedna wizyta w Magii Stanika wszystko zmienia! umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 22:58  
Cytuj
https://www.facebook.com/MagiaStanika
sklep znajduje sie z tyłu budynku Rzemieślnika. Na rogu jest złotnik,później sklepik z koszulami nastepnie jakas księgarnia "religijna",jakiś jeszcze jeden sklepik bodajże i następuje koniec wędrówki do Magii Stanika-oto jestes na miejscu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 14:04  
Cytuj
Zdejmiesz taki stanik, a "wtedy prysły zmysły"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 22:53  
Cytuj
O właśnie gulgul. Na co komu te magiczne staniki, cyc to cyc, jak dobry i w formie to sterczy, jak zaniedbany to wisi. Co to za przyjemność jak materiał ściska i cyc wyłazki, a po zdjęciu "łup" o podłogę, aż fugi od płytek odskakują.
Zamiast wydawać po 2 stówy na cyckonosz kobity drogie, pomyślcie o pielęgnacji swoich "bimbałów" kiedy jeszcze są w formie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 22:57  
Cytuj
Zajmij sie irkuck swoimi bimbalami bo cos czuje ze juz dawno wyszly z formy. Widze, że kolega jest lekko niedoinformowany. Wyobraź sobie, że aby "cyc" był w formie najpierw musi mieszkać w odowiednim staniku-to jest najlepsza pielegnacja. I tu Twoje bledne koło sie zamyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
O właśnie gulgul. Na co komu te magiczne staniki, cyc to cyc, jak dobry i w formie to sterczy, jak zaniedbany to wisi. Co to za przyjemność jak materiał ściska i cyc wyłazki, a po zdjęciu \"łup\" o podłogę, aż fugi od płytek odskakują.
Zamiast wydawać po 2 stówy na cyckonosz kobity drogie, pomyślcie o pielęgnacji swoich \"bimbałów\" kiedy jeszcze są w formie...


No właśnie.Im większe cycki w młodości,tym dłuższe na starość.potluczony

Odpowiednio dobrane "nosidełko"to podstawa.
Czasem widać panie z fajnymi dekoltami,ale zdaje się że cycki jakie są w ich biustonoszach ,żyją własnym życiem.jezyk
Bujają się i zdawać się może iż kilo waty można w nich jeszcze upchnąć.Po prostu źle dopasowane staniki.
Najgorsze są "puszapy"...po zdjęciu wychodzi że w środku jest rozmiar"zerówka".Wklęsła...placze
@Yeti ma rację.
O to co będzie w biustonoszu też trzeba zadbać.Kremiki,hartowanie pod prysznicem,masaże...zarumieniony

Potem tyle zachodu aby wsadzić to w opakowanie dobre dla Chinek...sciana

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2013r. 21:34  
Cytuj
odpowiedni masaż i dobre kosmetyki to podstawa!!!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 00:11  
Cytuj
Byłam, rad posłuchałam, a potem uzbrojona w wiedzę kupiłam idealny stanik za pół ceny w innym miejscu good Radzę innym tak samo, za poradę nie płacisz... cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 09:37  
Cytuj
polaczki, polaczki wszędzie. Często obnosisz się z tym, że jesteś zwykłą oszustką? ;)

Tylko nie płacz później jak ci drut wyjdzie, kolor się spierze czy nagle ogarniesz, że to jednak nie ten rozmiar umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 10:26  
Cytuj
Chmurka, popieram!!
Wszędzie pełno dziadostwa, ale trzeba mieć troszkę wiedzy i dobry gust, aby odstawać od innych (pozytywnie oczywiście odstawaćumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 13:20  
Cytuj
Czemu od razu -oszustko- o niej piszecie. Faktem jest że staniki w Magii Stanika do najtańszych nie należą i nie każdego stać. Bo przecież nie kupuje się jednego stanika na rok. Ja też byłam w ww miejscu, kupiłam jeden, skorzystałam z rady, ale tak to kupuję na hali targowej, w sprawdzonej budce, staniki polskich producentów, napewno tańsze. I druty nie wychodzą, ani nie farbują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:43  
Cytuj
Sprawdźcie po roku prania w pralce jak wygląda polski tańszy biustonosz, a jak ten droższy z takiego sklepu jak Magia Stanika lub innego sprzedającego angielskie biustonosze.
Zdziwicie się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:57  
Cytuj
Kocham to forum, faceci wypowiadają się jak pielęgnować i dbać o cyckiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 20:09  
Cytuj
chyba niektórych trochę poniosło z tą oszustką. też tam byłam, ale nie wybrałam żadnego stanika, bo z tych, które mi się spodobały, nie było rozmiaru. pani, która tam pracuje (bardzo miła zresztą) sama powiedziała mi, jakiego dokładnie rozmiaru powinnam szukac chcąc kupic gdzie indziej.
zresztą to co ona mówi, to żadna tajemna wiedza. w internecie można znaleźc mnóstwo filmików, na których brafitterki mówią i pokazują dokładnie to samo, co ta "nasza" stalowowolska. chyba się te wielce oburzone panie za bardzo podnieciły tym niesamowitym spotkaniem ...

a tak a propo to moje staniki za ok. 60zł (bo w takim przedziale cenowym kupuję) znoszą pranie w pralce dużo lepiej niż stanik za 200zł (niestety nie pamiętam firmy), który po pierwszym praniu nadawał się tylko do kosza i tam też zresztą wylądował. także nie straszcie tymi wychodzącymi drutami i zmianą koloru, bo to śmieszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
polaczki, polaczki wszędzie. Często obnosisz się z tym, że jesteś zwykłą oszustką? ;)

Tylko nie płacz później jak ci drut wyjdzie, kolor się spierze czy nagle ogarniesz, że to jednak nie ten rozmiar umiech


cool girl No bardzo to inteligentnie opisałaś, twoja erudycja jest powalająca... Nawet mi się tego komentować nie chce pustaku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 21:38  
Cytuj
Dziewczyny spokojnie umiech Odbiegłyście od tematu, moim zdaniem sklep jest fajny, wybór duży, a Pani zna się na rzeczy. To,czy kogoś stać to już sam musi ocenić. Ja tam się cieszę, że w naszym mieście pojawił się sklep, gdzie nikt nie robi wielkich oczu słysząc pytanie o rozmiar 65F.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
polaczki, polaczki wszędzie. Często obnosisz się z tym, że jesteś zwykłą oszustką? ;)

Tylko nie płacz później jak ci drut wyjdzie, kolor się spierze czy nagle ogarniesz, że to jednak nie ten rozmiar umiech


Zdajesz sobie dziewczę sprawę ze nazywanie koolokwiek oszustem jest karane... chyba nie do konca. O ile osoba wypowiadajaca sie nie ma wyroku sadu potweirdzajacego jakiekolwiek oszustwo sama zlamalas prawo i mozesz za to niemle klopoty... typowe "polaczki" no nie ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Kocham to forum, faceci wypowiadają się jak pielęgnować i dbać o cyckiumiech

Bo cycki są nasze,a kobiety tylko je noszą.good
Wypowiadamy się tym temacie,gdyż sporo wiemy o praktycznym zastosowaniu dobrego stanika.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 09:13  
Cytuj
Obrazek



potluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 20:49  
Cytuj
Esotiq umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
Kocham to forum, faceci wypowiadają się jak pielęgnować i dbać o cyckiumiech


No, czasem nawet wiedzą lepiej niż kobiety.

Ja się nie znam oczywiście, ale się wypowiem. Bo to z reguły chodzi o to z tymi stanikami, szczególnie u tych bardziej obdarzonych, żeby to tak ułożyć, żeby plecy nie bolały i się wygodnie nosiło, a że to przy okazji lepiej wygląda - bonus.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »