NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Magia Stanika,
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Sprawdźcie po roku prania w pralce jak wygląda polski tańszy biustonosz, a jak ten droższy z takiego sklepu jak Magia Stanika lub innego sprzedającego angielskie biustonosze.
Zdziwicie się umiech

Rozumiem że Twoja noga nigdy nie stanęła w marketach typu tesco, kaufland, biedronka czy lidl gdzie sprzedaje się tanie g...?
Jadasz tylko szynki po 80 zł/kg, pijesz mleko po 7 zł/litr, ser żółty 120 zł/kg, itp. itd.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 14:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Sprawdźcie po roku prania w pralce jak wygląda polski tańszy biustonosz, a jak ten droższy z takiego sklepu jak Magia Stanika lub innego sprzedającego angielskie biustonosze.
Zdziwicie się umiech


CYTAT
[cytat]Rozumiem że Twoja noga nigdy nie stanęła w marketach typu tesco, kaufland, biedronka czy lidl gdzie sprzedaje się tanie g...?
Jadasz tylko szynki po 80 zł/kg, pijesz mleko po 7 zł/litr, ser żółty 120 zł/kg, itp. itd.?


Gupi jesteś stalowiek jak but.

Czasem warto zapłacić wiecej i mieć coś dłużej, niż po kilku praniach szmatkę. Warto po prostu porównać.
Chociaż coraz więcej polskich firm robi porządne biustonosze.
Polecam Triumfa potestować - też drogi - wiele kobie uważa tę markę za 8 cud świata - po kilku praniach i kilku miesiącach obwód + 5 cm za duzy się robi (sprawdziłam)

A co do żywności to tak, nie jem gówna, bo "jesteś tym co jesz"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 17:42  
Cytuj
Tylko nie Triumph- cena nie zawsze idzie w parze z jakością- napewno nie tutaj. Nacięłam się dwa razy, więcej nie zamierzam.
Halohalo- nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka, i mówić, że biustonosze polskich producentów są gorsze od zagranicznych. Sprawdziłam na sobie, od kilku lat kupuję biustonosze polskiej firmy Kinga i nic złego się z nimi nie dzieje, ani obwód się nie zmienił, ani kolor nie wyblakł, a kosztowały w granicy 60-80 zł.
W Magii Stanika też są fajne, ten jeden który mam dobrze się pierze i jestem zadowolona, ale na dłuższą metę nie na moją kieszeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
Sprawdźcie po roku prania w pralce jak wygląda polski tańszy biustonosz, a jak ten droższy z takiego sklepu jak Magia Stanika lub innego sprzedającego angielskie biustonosze.
Zdziwicie się umiech


CYTAT
Gupi jesteś stalowiek jak but.

Czasem warto zapłacić wiecej i mieć coś dłużej, niż po kilku praniach szmatkę. Warto po prostu porównać.


Dziękuję za komplement i merytoryczną odpowiedź.
Wiem że narażę się na kolejne epitety, ale mam pytanie: przetestowałaś wszystkie polskie, tańsze biustonosze że upoważnia Cię to do uogólniania i twierdzenia że wszystkie polskie, tańsze biustonosze to szajs?
Czy tylko stwierdzasz to na podstawie tego że są tańsze i polskie, bo na pewno jak coś jest droższe albo pochodzi z Magi Stanika czy z Anglii będzie lepsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 18:34  
Cytuj
Dana - czytaj dokładnie mój post, cytuję " Chociaż coraz więcej polskich firm robi porządne biustonosze."

Stalowiak - piszę z doświadzczenia 25 lat noszenia biustonoszy, zadowolonyś ? I tak, jeszcze raz napiszę - angielskie są lepsze !!

A Ty nic nie wiesz na ten temat i się nie wymądrzaj, bo w tym przypadku niekoniecznie sprawdza się "dobre bo polskie".

Poza tym jest forum Lobby Biuściastych, dzięki tym dziewczynom nasze polskie firmy odkryły obwód 70 i 65 pod biustem i miseczkę większą od D niewierzysz ? Zapraszam do lektury :

http://forum(...)CH_.html

Jak przeczytasz, to podyskutujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 16:37  
Cytuj
Polecam gorąco. Przemiła pani, Widać zna się na rzeczy. Podejdzie z uśmiechem, naprawde doradzi, wytłumaczy... Super . Napewno tam teraz będę kupować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:31  
Cytuj
Powiem tak byłam,kupiłam jestem bardzo zadowolona.
Jeśli w Stalowej byłoby więcej takich sklepów z tak zainteresowaną obsługą to wtedy byłoby dobrze.Pozdrowienia dla Pani ekspedientki.Dziękuję bardzo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:45  
Cytuj
Dana ja kupiłam 6 biustonoszy w Magi Stanika wydałam noo ładną sumę ale to zakup na dłuższy czas bo ja nigdy nie kupuje biustonoszy co miesiąc.

Stalowiak tańsze biustonosze gdzie rozmiarówka zaczyna się od 75B a kończy maksymalnie na 95DD to biustonosze które maltretują biust i kręgosłup bo piersi nie są uszytwnione i nie są na swoim miejscu.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 17:49  
Cytuj
DanaLim- i napewno będziesz z nich zadowolona, ja z mojego jestem. Ty nie kupujesz stanika co miesiąc, a ja mam bzika na punkcie bielizny, i kupuję. W czasie ciąży musiałam wymieniać średnio co dwa miesiące rozmiar na wiekszy, teraz znowu mniejszać, dlatego nie kupuję w Magii Stanika, bo jest tam dla mnie za drogo, a w połowie pewnie już nie pochodzę.
Ale jak już pisałam Pani jest miła, umie doradzić, i towar też ma fajny. Brakowało takiego sklepu w Stalowej z profesjonalnym doradztwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 22:16  
Cytuj
A jak to mierzy ta brafiterka jaki stanik będzie odpowiedni? Najpierw pod biustem a potem w biuście? Oczywiście bez koszulki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
A jak to mierzy ta brafiterka jaki stanik będzie odpowiedni? Najpierw pod biustem a potem w biuście? Oczywiście bez koszulki?


Można raczej w koszulce, ale potem jak się przymierza biustonosz to dobrze by było, żeby ona zobaczyła jak biustonosz się układa, bo może inny model dobrać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 10:05  
Cytuj
oim zdaniem główny problem polskich kobiet jest taki, ze kupują staniki na czuja, a nie mierzą faktycznie obwodu pod biutem i w biuście, potem wychodza z tego takie historie, ze biust albo sam chce wyjśc zestanika, bo ten ejst za mały, albo wręcz piersi tracą się z zbyt wielkim "namiocie", trzeba zmierzyć się i według standardowej tablei, kupic stanik na miarę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
oim zdaniem główny problem polskich kobiet jest taki, ze kupują staniki na czuja, a nie mierzą faktycznie obwodu pod biutem i w biuście, potem wychodza z tego takie historie, ze biust albo sam chce wyjśc zestanika, bo ten ejst za mały, albo wręcz piersi tracą się z zbyt wielkim \"namiocie\", trzeba zmierzyć się i według standardowej tablei, kupic stanik na miarę


Na czuja, na oko, bo tak było kilka lat temu, bo koleżanka taki rozmiar ma, bo ja na pewno nie mam C, a D to wogóle nie, no bo to biust gigant. A E - to takiego rozmiaru nie ma.
A obwód się mierzy pod biustem i zaniża o ok 5 cm - bo i majtek nie kupuje się na obwód taki jaki się ma w pasie bo by spadły.
I jedna ważna rzecz - biustu nie trzymają ramiączka !! - to mit !!

http://stani(...)ade.html

i jeszcze jedna ciekawa rzecz:

http://stani(...)5GG.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 15:21  
Cytuj
Nie polecam tego sklepu! Kupujac tam biustonosz za 200 zl myslalam ze bedzie mega wygodny, no i ze dluzej mi posluzy niz taki z rynku czy sklepu za 30 zl.. Przeliczylam sie. Zakladajac go w dniu slubu pod suknie bylam ciekawa jak sie sprawdzi. I co? Juz jadac na sale weselna myslalam o tym zeby go jak najszybciej zdjac. Kiedy po weselu wrocilam do domu, zdjelam go i poczulam ogromna ulge, nie liczac tego ze skora byla delikatnie otartaneutralny myslalam ze jest to wina nie tylko stanika a jeszcze sukienki. Zalozylam go jeszcze ze dwa razy ale pianka jaka w nim byla popekala i moje piersi sie w nim "rozlazily". Ostatnim razem kiedy mialam go na sobie, te nieszczesne plastiki ktore byly tam zamiast drutu zdarly mi naskorek az zrobila sie rana. Niegdy wiecej!!! Jedyne co jest super w tym sklepie to obsluga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 16:03  
Cytuj
Wydaje mi się, że sklep stracił ''na jakości''. Bardzo cieszyłam się kiedy Magia się otwierała. Odwiedzałam bardzo często - jak nie miałam kasy to nawet tylko popatrzeć.

Teraz... wydaje mi się, że właścicielka odjechała z cenami. BARDZO.
Oczywiście wiem, że staniki swoje kosztują, bo ich jakość jest miliony razy lepsza niż tych z rynku, ale ten sam model stanika w Lublinie kosztuje 60 złotych taniej niż w Magii.

Myślę,że to brak konkurencji i chciwość właścicielki ma wpływ na te ceny, ale słyszałam, że w Primie ma otwierać się podobny sklep. O ile to nie plotki to będę bardzo szczęśliwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »