NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
jak tam na oddziale ginekologiczny??,
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 14:58  
Cytuj
Hej, była któraś z Was dziś/wczoraj na patologii ciąży? dużo dziewczyn leży teraz ??
zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 14:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 11:20  
Cytuj
Cześć. Mnie też interesuje oddział ginekologiczny w Stalowej Woli. Czy opieka lekarska na nim jest taka "wspaniała" jak na oddziale chirurgii ogólnej, notabene chyba najgorszym ze wszystkich oddziałów stalowowolskiego szpitala. Radzę Wam go omijać, jeżeli nie chcecie się za wcześnie przenieść na tamten świat.
Drugie pytanie moje jest takie. Czy w ramach remontu porodówki odnowiono również oddział ginekologiczny, bo jak byłam na nim jako odwiedzająca, kilka lat temu widok drzwi sali operacyjnej dosłownie mnie zaszokował. Były niesamowicie brudne, już nie mówiąc o tym, że kto to widział, żeby sala operacyjna mieściła się w jednej z sal, która mogłaby służyć do użytku jako sala chorych !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 14:32  
Cytuj
Ja leżałam na ginekologii w lutym tego roku, oddział nie jest odnowiony tak jak porodówka, ale nie jest źle.. noo.. łazienki nie są zbyt ładne, takie stare jak za Gierka jak to mówią;) ale da się przeżyćumiech wiadomo zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasować to czy tamto, ja przyjmuje wszystko takie jakie jest i już. Co do lekarzy i pielęgniarek(położnych?) ogólnie tez spoko. Lekarze jak to lekarze widzi się ich w zasadzie podczas wizyt porannych i wieczornych a pielęgniarki bardzo sympatyczne, przychodzą zawsze coś zagadają.. ogólnie jest w porządku, takie są przynajmniej moje wrażenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 17:37  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłaś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 19:51  
Cytuj
porodówka po remoncie w każdej sali łazienkę z prysznicem sale max 3 osoby ściany ładnie pomalowane na ginekologi mieli wymieniać lazienki ale czy już zrobili to niewiem:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »