NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Nasze talenty, wspieramy nasz region promując taką twórczość
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 20:26  
Cytuj
Wszystkich zapraszam do wysłuchania https://sound(...)ight-sun

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 20:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 20:44  
Cytuj

ok

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:04  
Cytuj
Dokładnie Bartomix , jak sprytnie jest to ziksowane , co prawda troche trwa ale miłosników tego gatunku to jest super a twórcy są z naszego miasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:05  
Cytuj
I co w tym takiego niesamowitego? Dzisiaj każdy głupi potrafi zmiksować w FL kawałki najbardziej znancyh i OKLEPANYCH artystów. Sztuką jest aby to zrobić z mało znanych kawałków nie mówiąc juz o tworzeniu muzyki. Fajnie, że wybrałeś "trance" napisałem w cudzysłowiu bo to juz trance nie przypomina to już pod pop podchodzi a czym się wiąże komercja. Także chłopcze zejdz na ziemie zajmij sie sprawami przydomowymi. Idź pozamiataj piach spod domu to ci się móżg dotleni ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:16  
Cytuj
Tak po pierwsze to maślaku chłopca to poszukaj sobie w swojej rodzinie ,napewno masz ich na pęczki stary ramolu , i z tymi swoimi mądrasciami dziel sie w swoim gronie jebomózgów , nie potrzebuje tutaj ekspertów od muzyki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:27  
Cytuj
Słuchaj jajnik, post kugera może miły nie jest, ale po jakiego zawszonego grzyba wklejasz ten utwór skoro nie potrzebujesz tutaj ekspertów od muzyki? Liczysz na same ochy i achy? To gratuluję, w dzisiejszym świecie trzeba mieć twardą d..ę, żeby coś osiągnąć. Krytyka jest potrzebna, żeby nie popaść w samozachwyt.

Co do samego kawałka, no cóż, lekkie i nieprzeszkazające, tyłka nie urywa, na przeciętną "potańcówkę" czy do rmfmaxxx wystarczy ;) Ale warto bawić się dalej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:32  
Cytuj
Wypraszam sobie obrażanie mnie. Prawda w oczy kole?! To dodam jeszcze, że nic nowego w tym secie nie zamieściłeś same stare i oklepane częśc kawałków jest nawet starsza niż dinozaury więc wyluzuj ziom. Forum jest od tego by dzielić się poglądami na różne tematy i nistety a może stety moje grono :jebomózgów: ma lepsze zainteresowania a nieżeli miksowanie odgrzewanych kotletów.
Na pewno piszę się na pewno osobno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:38  
Cytuj
irkuck , wiem , po prostu wkleiłem ten kawałek , nie jest to jakas wielka wirtuozeria zgadzam się ale po prostu fajnie zmiksowane ,da się słuchać , a cieszy mnie to że zmiksowala to para z naszego miasta ,a taki kruger zamienił się od razu w znawcę tematu , troche luzu ,spokojnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:48  
Cytuj
kruger , popełniłem błąd ,jesteś nie tylko znawcą muzyki ale i ortografi a ty trzep dalej ka...na przed swoim komputerem ze swoimi mądrościami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 23:48  
Cytuj
po pierwsze to nie kawałek tylko set
po drugie co z tego że ktoś gra "oklepane" kawałki...
po 3 w FLu sie miksuje ? hmm co drugi dom to DJ teraz ale z tego co wiem to twórca stworzył to za pomocą konsoli.

ale pewnie, lepiej miksować lejdi gage i majkela telo bo to na czasie..

ludzie, nie hejtujcie, wykażcie się chociaż raz jakaś konstruktywną argumentacją, bo poświęcić 5 minut na ponad godzinnego seta to żenada.

przyjmę każdą krytykę umiech chociaż mało kto tu inteligencją błyszczy.
fajnie, że ktoś potrafi docenić prace innych, i że się to komuś podoba.

Pozdrawiam
Filoo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 00:09  
Cytuj
Szacunek dla takiej twórczości ,nuta lekka i miła dla ucha na te ciężkie czasy , prawdziwa cnota krytyk sie nie boi , czekam na dalszy ciąg , a takimi lamusami jak kruger nie ma co sobie zawracać głowy , to taki zakpomleksiony typ człowieka który nic w życiu nie osiągnął i stara sie zabłysnąć na forum swoją marną wiedzą ,pewnie teraz siedzi na starej wersalce i pisze takie pierdoły dla poprawienienia swojego ego heh żal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »