NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Artykuły na Stalowym Mieście, ,
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 07:06  
Cytuj
Ponawiam temat ponieważ wcześniejszy został zamknięty bez udzielenia jakiego kolwiek wyjaśnienia,a posty usunięte i został tylko mój.Szanujące swoich czytelników portale tak nie postępują.
Mam pytanie do szanownego zarządu,dlaczego artykuły na Waszym portalu są anonimowe?Dlaczego brakuje pod lub nad nimi podpisu lub inicjałów autora tak jak ma to miejsce na szanujacych się portalach?
Dlaczego post Stecyka został usunięty,a temat zamknięty?
Wydaje mi się,ze mamy prawo wiedzieć kto pisze artykuł,a usuwanie postów przez Was traktuje jako tchórzostwo i unikanie prawdomówności.
Spodziewam się rzetelnej odpowiedzi ze strony Zarządu i nie zamykanie tematu przed czasem.
Pozdrawiam ekipe StalowegoMiasta i oczekuję odpowiedzi.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 07:06  
Cytuj

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 07:14  
Cytuj
Dokladnie jak ktos w temacie obraza kogos innego to jest git, ale jak sie pisze niewygodna prawde to usuwaja posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 08:05  
Cytuj
Standart na tym portalu że ktoś coś pisze a jak się nie spodoba adminom to usuną.

Ja szukałem chętnych na kurs wózka widłowego to kasowali moje posty.... bez informacji dlaczego

potem się jednak okazało że według admina szukanie grupy ludzi na forum to REKLAMA.
A ja poprostu chciałem znalezc osoby zainteresowane na ten kurs.
ale na innych forach admini uznali to jako zwykły post.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 10:29  
Cytuj
Będziemy dążyć od podpisywania tekstów. Póki co informację o autorze można otrzymać mailowo. Zachęcam do kontaktu. stalowe_(at)_stalowemiasto.pl

CYTAT
potem się jednak okazało że według admina szukanie grupy ludzi na forum to REKLAMA.
A ja poprostu chciałem znalezc osoby zainteresowane na ten kurs.


Wybrałem 3 ogłoszenia z pierwszych 10 na liście:
- odkupię łóżeczko
- oddam pieski
- szukam od. do dojazdów

W każdym z tych przypadków ktoś TYLKO szuka. Szuka łóżeczka, szuka nowego właściciela, szuka os. dojeżdzającej. Po to jest dział ogłoszenia, by takie poszukiwania tam prowadzić.

Nie był by potrzebny dział ogłoszenia. Wszytsko można by dawać na forum. A dlaczego - bo jest wysoko. Jeśli zamienić by ogłoszenia z forum - okazało by się, że jednak ogłoszenia pewnie wystarczą dla ZNALEZIENIA chętnych ok
Dlatego jestem pewien, że nie chodzi tutaj, że to forum, ogłoszenia, dział mógł by się nazywać na 10 innych sposobów. Ważne, że można samemu pisać - i jest wysoko i widoczne. A to nie tędy droga ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Będziemy dążyć od podpisywania tekstów. Póki co informację o autorze można otrzymać mailowo. Zachęcam do kontaktu. stalowe_(at)_stalowemiasto.pl


A co stoi na przeszkodzie aby robić to od teraz/dzisiaj ?
Informacja o autorze tekstu na prośbę na maila - heh, no nieźle.
Jesteście jakimś konspiracyjnym portalem, czy staracie się dążyć do normalności ?
Możemy dostać rozwinięcie,co stoi na przeszkodzie aby od razu podpisywać teksty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 12:10  
Cytuj
Tak z ciekawosci kilka linków:
http://www.echod(...)30209616 autor "pok"
http://www.echod(...)30209686 autor "saba"
http://www.echod(...)30209954 autor "sin"

Czytam artykul i do szczescia nie potrzeba mi aby wiedziec kim jet pok, saba, sin... a Wam po co to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Tak z ciekawosci kilka linków:
http://www.echod(...)30209616 autor \"pok\"
http://www.echod(...)30209686 autor \"saba\"
http://www.echod(...)30209954 autor \"sin\"

Czytam artykul i do szczescia nie potrzeba mi aby wiedziec kim jet pok, saba, sin... a Wam po co to?


A chociażby po to żeby wiedzieć,że ten konkretny autor nie wstydzi się tego co napisał,albo żeby mozna było zidentyfikować kłamce lub ewentualnie złozyć doniesienie do organów ścigania na zniesławienie lub obraze.
Mysia czy jak Ci tam ogólnie wiadomo,że zakładacie konta zeby się bronić jako forumowicze,ale jak to napisał stalowem"nie tędy droga",a tak naprawde jak nie wiesz to po to aby oceniać wiarygodność pisania artykułów przez konkretnego autora.Do każdego jak piszesz "pok","saba"itd.u wydawcy jest przypisane konkretne imię i nazwisko,które nie zmienia się.
P.S.
Dziekuje Szanownemu Zarządowi za odpowiedź,choć dalej nie rozumię co stoi na przeszkodzie żeby autorzy podpisywali się pod artykułami,no chyba tylko to,że boją się odpowiedzialności za to co piszą.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:22  
Cytuj
Nic nie stoi na przeszkodzie. Autorzy będą się podpisywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 13:31  
Cytuj
I tak trzymać, stalowem. Podpisywanie się przez autora służy jeszcze temu, iż wśród twórców są tacy grafomani, że mózg i oczy bolą, gdy czyta się ich wypociny. Spojrzawszy na sygnaturę mogę sobie darować czytanie całości, bo i tak wiem, że po zapoznaniu się z treścią nic nie zrozumiem. A zatem, ewidentna oszczędność czasu, a wszak czas to pieniądz.
Pozdrawiam umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »