NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomoc, Szukam pomocy
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 16:11  
Cytuj
Witam szukam osób zktórymi mogłabym porozmawiać natemat stalowej kogoś kto orjętuje się ile życie tam kosztuje ja planuje się tam przeprowadzić tylko jestem troche nietypowej sytułacji chciałabym porozmawiać z kimś kto myśli otym wszystkim niemam zkim pogadać otym piszcie na mojego meila martaaa.1989_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 16:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 16:47  
Cytuj
Na dzien dobry to RST nie lubi RNI i innychuśmiech

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 17:07  
Cytuj
Pierwsze to kiepski dałaś tytuł tematu. Mało z niego wynika i wiele osób może tu nie wejść i dowiesz się mniej.

Drugie to zależy, na jakim poziomie chcesz żyć.

CYTAT
mogłabym porozmawiać natemat stalowej kogoś kto orjętuje się ile życie tam kosztuje

Dla mnie za ogólnie pytasz. Zależy czy kupisz mieszkanie, wynajmiesz.

Jedna uwaga, co do stalowej woli ode mnie- miasto mało ja żyje praktycznie bez używania samochodu, na co dzień. Tak lubię i na paliwo nie wydaje. Moja żona natomiast jeździ często i wydaje około 250zł na paliwo. I jeździ prawie w te same miejsca, co ja bywam. Także widzisz jak ktoś się uprze może tu zaoszczędzić na paliwie. Może to też kwestia, że mieszkam praktycznie w środku miasta i wszędzie mam tylko kawałek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 18:08  
Cytuj
Będę musiała żyć skromnie w wynajętym mieszkaniu dlatego że jest nas 3 mąż i dziecko małe żyjemy teraz tylko z jego renty nieciekawie jest żyć za 850zł miesięcznie będę musiała szybko prace znaleźć teraz mieszkamy u teściów ale wiecie jak to jest nie dogadujemy się a ile jest przeciętny koszt opłacenia rachunków tzn czynsz prąd woda gaz ogrzewanie?

Jak myślicie może jakoś się nam udać bendziemy musieli sie starać o dodatek mieszkaniowy

Moderowano przez: sm
2. Zabrania się publikowania: 2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Zdanie zaczynamy wielką literą, kończymy kropką. Po drodze stawiamy znaki interpunkcyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 18:30  
Cytuj
Ja mam koszty wysokie. 3 pokoje 700zł to sam czynsz z wodą, i inne rachunki. Wynajmy są raczej wysokie, każą sobie płacić czynsz i odstępne. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Ja chyba poczekał bym na pracę i dopiero poszedł na swoje wynajmowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 19:51  
Cytuj
obawiam sie Marta ze troche za malo zeby sie utrzymac wynajmujac mieszkanie..niestety.Skad jestes ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 13:37  
Cytuj
Z Janowa Lubelskiego na tym zadupiu nic niema ani mieszkań ani pracy tu jest największe bezrobocie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 14:13  
Cytuj
Dziewczyno to przeprowadz sie do Mielca.

Tu predzej znajdziesz prace w STREFIE EKONOMICZNEJ.

Ostatnio moja szwagierka sie dostala do do jakiegos zakladu w strefie ekonomicznej i na dzen dobry dostala 1600zl. a czy to brutto czy netto to niewiem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 14:13  
Cytuj
hej.ja tez jestem z janowa i powiem ci,ze nie widze roznicy w bezrobociu miedzy janowem a stalowa.a jesli sa jakies propozycje pracy to daja smieciowe umowy.spotkałam sie nawet z opinia ,ze majac 30 lat byłam za stara do pracy w sklepie.na szczescie znalazłam prace w miejscowosci w ktorej mieszkam(niedaleko stalowej).wiem,ze w janowie maja budowac tesco i jeszcze jedna biedronke wiec komus poszczesci sie z praca.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 22:50  
Cytuj
CYTAT

Jedna uwaga, co do stalowej woli ode mnie- miasto mało ja żyje praktycznie bez używania samochodu, na co dzień. Tak lubię i na paliwo nie wydaje. Moja żona natomiast jeździ często i wydaje około 250zł na paliwo. I jeździ prawie w te same miejsca, co ja bywam.

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować że twoja żona ma samochód niestety ty nie i jak już gdzieś jedzie to bieże cię na doczepkę i dlatego ona wydaje na paliwo a ty nie. No i skoro ty nie wydajesz to można wnioskować dalej że macie osobne konta, i że twoja żona zarabia więcej skoro ma samochód i leje do niego paliwo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 01:05  
Cytuj
Nie wiem za bardzo o co chodzi. Z wypowiedzi nie trzeba prawie nic wnioskować, poza tym co sam podałem jako wniosek. Że jeżeli się mieszka w małym mieście i ma się wszędzie blisko to na co dzień można się obyć bez samochodu.
Sklepy, banki, poczta, fryzjer, wszystko, że tak powiem na jednym osiedlu, oddalone kilkaset metrów. I ja mam odśnieżać aby podjechać pod sklep po kilka rzeczy, jak idę kilka minut.
Inaczej by było gdybym mieszkał na jakimś końcu miasta i do pewnych miejsc miałbym daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 12:03  
Cytuj
Martaa. aby dostać dodatek mieszkaniowy musisz posiadać tytuł prawny do lokalu. Tu możesz sobie o tym poczytać:
http://www.stalo(...)ego.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 12:37  
Cytuj
Syreno możesz nie chcieć, ale prawo jest prawem. Jeżeli spełniałaby kryteria otrzymania dodatku do mieszkania to, czego miałaby się o niego nie starać?
A tak na marginesie, na co byś z chęcią i zadowoleniem przeznaczyła te NASZE pieniądze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 12:37  
Cytuj
Życzę powodzenia w Stalowej Woli i spotykania na swojej drodze samych życzliwych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 12:50  
Cytuj
Syreno nie wazne,napisałaś dwa wpisy i zaden nie na temat tylko obrażające autora postu.Przez takich własnie jak Ty mamy w Polsce to co mamy.Wracajac do tematu za te pieniadze to utrzymac się nie da nie tylko w Stalowej Woli.Na samo jedzenie trzeba wydać dzisiaj parę zlotych,a na opłaty jeszcze wiecej,niestety takie mamy realia w naszym kraju.

P.S.
Syreno nigdy nie wiadomo jak sie komuś w życiu poszczęści.Zacznie od zasiku,a za pare lat może być pracodawcą.Bluźnisz to Ty i wprowadzasz na forum złą amosfere.Dziwne,że moderatorzy w tym wszechwiedzący Jacek na to pozwalają.Podziwiam dziewczynę za odwagę podjęcia życia na własny rachunek z taką sumą pieniędzy jaka podała.Polemiki z Tobą nie podejmuje,bo za mało wiesz o życiu i gdyby nie rodzice mogłabyś być w sytuacji tej dziewczyny.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
To są nasze pieniądze. Więc niech zostaną w kieszeniach tych, którzy je zarobili - niech każdy sam zdecyduje na co je przeznaczy.

Tak się nie da. Chyba wiesz o tym.

Jeżeli prawo dżungli- np. napadli Cię i doszczętnie okradli- właśnie ci silniejsi. Tracisz pracę itp itd i co kolejeczka po zasiłek i do MOPS-u. "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 17:20  
Cytuj
Brawo Adam1 .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 13:51  
Cytuj
osobiście drugi raz bym się tu nie przeprowadził. Proponuję omijać tą dużą wieś !!! Ale nie będę się wypowiadać DLACZEGO !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »