NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
placówki społem,
~~tajemniczy klie
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 19:44  
Cytuj
ostatnio słyszałem ,że w
społem grasuje tajemniczy klient i ja też się zabawiłem w tajemniczego klienta i objechałem wszystkie placówki, dlatego że społem jest mi bliskie sercu i stwierdziłem bardzo duże zmiany na lepsze widać że kierowniczi z pracownicami zmieniły wizerunek placówek sklepy dobrze zaopatrzone towary ładnie wyeksponowane warzywa świeże wędliny też [no wędliny tylko nie podobały mi się w sklepie na siedlanowskiego ],co do obsługi też nie man zastrzeżen[wyjąjek w sklepie lux na poniatowskiego troche takie nie poradne]dziewczyny miłe witają -dziękuja zaprzszają z uśmiechem az miło wejść do takich placówek TRZYMAJCIE TAK DALEJwykrzyknik

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 19:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~ydy
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 20:36  
Cytuj
a ja powiem, że od kąd widze reklame na SM to tam chodze.
Wierze, że jak SM "przejęło" patronad nad czymś - to to musi być dobre jezyk

oby tak dalej !ok

 
 
 
 
~~HEHE
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
O widze ,że pracownicy Społem założyli nowy wątek na forum ,który to będzie teraz chwalił jakie to sklepy są super czyściutki ,pracownice miłe a towar najtańszy w mieście .Heeeeheh dobre sobie....ok

 
 
 
 
~~piotrek
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 21:17  
Cytuj
Ja jestem stalym klientem Luxa i nie wiem co miales na mysli
"tajemniczy klie,ze w Luxie sa nieporadne dziewczyny wedlug mnie sa Ok.goodmlotek

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
ostatnio słyszałem ,że w
społem grasuje tajemniczy klient i ja też się zabawiłem w tajemniczego klienta i objechałem wszystkie placówki, dlatego że społem jest mi bliskie sercu i stwierdziłem bardzo duże zmiany na lepsze widać że kierowniczi z pracownicami zmieniły wizerunek placówek sklepy dobrze zaopatrzone towary ładnie wyeksponowane warzywa świeże wędliny też [no wędliny tylko nie podobały mi się w sklepie na siedlanowskiego ],co do obsługi też nie man zastrzeżen[wyjąjek w sklepie lux na poniatowskiego troche takie nie poradne]dziewczyny miłe witają -dziękuja zaprzszają z uśmiechem az miło wejść do takich placówek TRZYMAJCIE TAK DALEJwykrzyknik


Szczególnie duże zmiany widać w sklepach Społem na osiedlu Śródmieście jezyk

Teraz nieuprzejme panie mogą już bez przeszkód wśród towarów o zawyżonych cenach sciana podjadać wędliny, dłubać w nosie a nawet w karty grać good
Obsługą klientów zajmą się fajne dziewczyny ze delikatesów Frac na Narutowicza jezyk

Jeśli ktoś mieszka w okolicy ulicy Staszica w 100% potwierdzi moje słowa cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bis
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 11:29  
Cytuj
Zgadzam się w 100% że DELIKATESY FRAC biją SPOŁEM na głowę!!! Obok mnie jest jeden z większych sklepów społem ,ale ja tam raczej nie zaglądam wolę pojechać do Fraca na ul.Niezłomnych .Czysto miło ,świeże pieczywo i wędliny ,miła obsługa.Zresztą wystarczy przejść się tam w piątek wieczorem albo w sobotę do południa i zobaczyć jakie kolejki się am ustawiają .A to o czymś świadczy.....

 
 
 
 
~~ALA
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 16:42  
Cytuj
[cytat]Zgadzam się w 100% że DELIKATESY FRAC biją SPOŁEM na głowę!!! Obok mnie jest jeden z większych sklepów społem ,ale ja tam raczej nie zaglądam wolę pojechać do Fraca na ul.Niezłomnych .Czysto miło ,świeże pieczywo i wędliny ,miła obsługa.Zresztą wystarczy przejść się tam w piątek wieczorem albo w sobotę do południa i zobaczyć jakie kolejki się am ustawiają .A to o czymś świadczy.....[/cytat bis nie wiesz co tracisz nie robiąc zakupów w SPOLEMwykrzyknik

 
 
 
 
~~~``kinia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
ostatnio słyszałem ,że w
społem grasuje tajemniczy klient i ja też się zabawiłem w tajemniczego klienta i objechałem wszystkie placówki, dlatego że społem jest mi bliskie sercu i stwierdziłem bardzo duże zmiany na lepsze widać że kierowniczi z pracownicami zmieniły wizerunek placówek sklepy dobrze zaopatrzone towary ładnie wyeksponowane warzywa świeże wędliny też [no wędliny tylko nie podobały mi się w sklepie na siedlanowskiego ],co do obsługi też nie man zastrzeżen[wyjąjek w sklepie lux na poniatowskiego troche takie nie poradne]dziewczyny miłe witają -dziękuja zaprzszają z uśmiechem az miło wejść do takich placówek TRZYMAJCIE TAK DALEJwykrzyknik


Ja również robię zakupy w sklepach Społem i bardzo lubię sklep Lux na poniatowskiego, jest on dobrze zaopatrzony /duży wybór wędlin i nie tylko/,ceny są porównywalne, a i dziewczyny miłe. To prawda wygląd sklepów Społem ostatnio bardzo się zmienił- pozytywniegood, robi się w nich zakupy z przyjemnością i mam tę świadomość, że wybierając sklepy Społem, a nie tesco czy lidl pieniądze zostają w mieście wykrzykniki to jest ważne,
należy wspierać rodzime firmy ok
OBY TAK DALEJgood

 
 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:41  
Cytuj
Ja tez wole robic zakupy w spolem.We fracu tez jest towar drogi,a w spolem robiac zakupy mam mam rabat z krta klienta.Tez jestem za tym zeby dac zarobic naszym a nie obcokrajowcom co wyworza pieniadze za granice.Wspierac swoje a nie obceuśmiech

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
W Społem było by całkiem fajnie, gdyby zmienić personel, niektóre ekspedientki są bardzo niemiłe. Dosłownie zachowują się jak za dawnych czasów socjalistycznych, kiedy to były bardzo ważne panie.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:52  
Cytuj
A Frac ma najwyższe ceny w mieście, z kolei w Tesco strach kupować artykuły spożywcze.

 
 
 
 
~~zosia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:58  
Cytuj
ja słyszę o tym tajemniczym kliencie i współczuje dziewczynkom szczególnie na poniatowskiego na pewno się stresują, wystarczy że muszą się użerać z nieprzyjemnymi klientami to kontrole na około!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~agunia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
A czego Ci Kasiu przeszkadzaja te panie ja robie zakupy w spolem i nie narzekam na te paniegood

 
 
 
 
~~justynka ;-)
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:04  
Cytuj
dziękujemy naszym klientom za pozytywne komentarze, a tym którzy piszą anty mamy nadzieję że się do nas przekonają, piszcie jak mamy to zrobić a postaramy się spełnić wasze wymogi

SKLEP NR 1 Justynkauśmiech

 
 
 
 
~~Jan
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:06  
Cytuj
karta klienta- fajna sprawa (korzystam) i można ją dostać za darmo jeśli robi się zakupy w Społem umiech

 
 
 
 
~~eva
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:19  
Cytuj
społem jest w miarę ok, potwierdzam, że we Fracu drogo, a dziewczyny w nowootwartym Fracu na Narutowicza to młody narybek i niestety fatalny - wymalowane, bez ikry bożej i bez cienia życzliwości wobec klientów, brrrr - w Społem kobitki doświadczone, rzutkie, dość sympatyczne umiech

 
 
 
 
~~dziewczynki z p
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:31  
Cytuj
[cytat]ja słyszę o tym tajemniczym kliencie i współczuje dziewczynkom szczególnie na poniatowskiego na pewno się stresują, wystarczy że muszą się użerać z nieprzyjemnymi klientami to kontrole na około!!!!!!!!!!![/cytat/]


uwierz Zosiu, że nie do końca tak jest, gdyż takie kontrole, czy choćby nawet komentarze na forum pozwalają nam wyeliminować nieprawidłowości i wyjść klientom naprzeciw,
tak jak każdy z nas i nasi klienci mają swoje humory, "służyć" ludziom to jest nasz praca i nie podchodzimy do tego w ten sposób, że musimy się z nimi "użerać", lubimy swoją pracę, gdyby było inaczej to na pewno w handlu byśmy nie pracowały

POZDRAWIAMY NASZYCH WSZYSTKICH KLIENTÓW

 
 
 
 
~~zosia
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 09:03  
Cytuj
kiedy bym nie przyszła do sklepu lux to kierowniczka wiecznie komuś coś tłumaczy (chyba wyższej kadrze) non stop tylko panowie w krawatach coś oglądają, nie wiem do czego mogą się przyczepić bo dla mnie to najlepszy sklep, jak coś nie wiem zawsze dziewczyny podpowiedzą, czy czegoś nie ma to zamówią, dla mnie super;-)good

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
społem jest w miarę ok, potwierdzam, że we Fracu drogo, a dziewczyny w nowootwartym Fracu na Narutowicza to młody narybek i niestety fatalny - wymalowane, bez ikry bożej i bez cienia życzliwości wobec klientów, brrrr - w Społem kobitki doświadczone, rzutkie, dość sympatyczne umiech


[b]Dziewczyny ze Społem uśmiech to prezes kazał wam się tak uaktywnić tutaj czy jak ? chytry

Każdy robi zakupy gdzie chce jego sprawa ok ja opisałem tylko jak to widzę good ale z tymi cenami we fracu to już nie walcie ściemy mlotek

Duże soki w kartonach w społem są o ok. 40% droższe niż w innych sklepach zaklopotany a to tylko jeden z przykładów "taniochy" jaka jest w tych sklepach sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krysia
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 10:32  
Cytuj
Zosiu,a w ktorym luxie jest tak super??????????????????????????zaklopotany

 
 
 
 
~~``DH``
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 11:35  
Cytuj
To prawda każdy robi zakupy tam gdzie chce to jego sprawa i każdy ma prawo do swojego zdania.
Dlatego też nikt z nas nie twierdzi, że w Społem jest najtaniej, bo wtedy oszukiwalibyśmy sami siebie, ale każdy klient jeśli posiada kartę klienta może dostać rabat. Myślę, że nie do końca tak jest, że we Fracu, czy w Tesco jest najtaniej, bo to nie prawda też odwiedzam te sklepy choćby po to, aby móc porównać ich ceny z naszymi i co mają tanio, to mają. U nas też są produkty w dobrych cenach wykrzyknik. Każdy widzi to co chce zobaczyć, bądźcie obiektywni i zauważcie to jak zmieniamy się dla WAS-Klientów
Nie ma ideałów na świecie
pozdrawiamy pracowników z Tesco i Fraca- miłej pracy

 
 
 
 
~~`placówki społe
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 11:44  
Cytuj
to nie prezes,a my same cool girl
gdyż nie jesteśmy takie złe ok

 
 
 
 
~~zosia
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 11:50  
Cytuj
zgadzam się z niektórymi wypowiedziami, każdy robi zakupy tam gdzie chce, ja robię w luxie bo mi się podoba

 
 
 
 
~~bis
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 12:14  
Cytuj
Uhuuu Prezes chyba obiecał premie dla pracowników za wpisy na forum .To jakaś nowa strategia marketingowa? każdy robi zakupy tam gdzie chce i lubi i myślę że nikt nie będzie się sugerował wpisami negatywnymi czy pozytywnymi .jakie są sklepy każdy widzi ......no a społem nie wypada jednak najlepiej w rankingu...

 
 
 
 
~~~~LUX~
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 13:08  
Cytuj
Dziękujemy i zapraszamy do naszych placówekuśmiech

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »