NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
placówki społem,
~~MKA
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:27  
Cytuj
Ceny w SPOŁEM odstraszaja klientów, a Panie przy kasie ciągle szukające kodów na "świstkach" lub kartkach w zeszycie to porażka systemu samoobsługowego z czynną jedną kasą.
Jedynie pieczywo ma dobrą cenę i stabilną jakość, tzn. wiem co kupuję i jaki ma smak. A dlaczego woda mineralna znanej marki w SPOŁEM ok 2zł do 2.30 za butelkę a u konkurencji od 1.65 do 1.79 i tak jest z wieloma artykułami. SPOŁEM ma sieć sklepów, ma magazyny na miejscu i inne zaplecze a nie potrafi przyciągnąć klientów, np. przez dobre ceny i organizację sprzedaży.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:27  
Cytuj

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 11:49  
Cytuj
Robię zakupy w różnych sklepach, również w tesco.I nie ma tu znaczenia czy jestem wieśniakiem ze wsi, wieśniakiem ze Stalowej,czy wiśniakiem z Tarnobrzega.Robię tam zakupy,bo wiele rzeczy jest tańszych.Może ktoś pomysli zanim się opisze głupot,że ludzie moga mieć kasy tyle ile mają-czyli niewiele a rodzinę trzeba nakarmić.Na kabanosy w cenie 25-27 zł.Chyba nie ma znaczenia gdzie sie kupuje i nie to świadczy o człowieku.A gamonie,którzy są na garnuszku mamusi i nic poza wypisywaniem pierdoł i piciem piwa ich nie interesuje, niech zamilkną.

 
 
 
 
~~Krysia
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 17:35  
Cytuj
Może ktoś powie a co słychać nowego w naszej piekarni

 
 
 
 
~~miastowy RTA
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Robię zakupy w różnych sklepach, również w tesco.I nie ma tu znaczenia czy jestem wieśniakiem ze wsi, wieśniakiem ze Stalowej,czy wiśniakiem z Tarnobrzega.


nie pokazuj się w Tarnobrzegu boks

 
 
 
 
~~kupujący
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Ceny w SPOŁEM odstraszaja klientów, a Panie przy kasie ciągle szukające kodów na \"świstkach\" lub kartkach w zeszycie to porażka systemu samoobsługowego z czynną jedną kasą.


hahaha, idź do Carrefoura, Fraca, Stokrotki - w każdym z tych sklepów mają niektóre kody na kartkach smiech2

 
 
 
 
~~wieśniak STW
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Najwięcej do powiedzenia mają ci \"nowocześni\". On w Społem nie kupi bo to obciach, bo to polskie, bo przecież on musi po chlebek z plasteliny jechać do Tesco i stać godzinę w kolejce. Taka to \"nowoczesna\" jest nasza społeczność. Brać wszystko co zachodnie nie patrząc na jakość czy cenę...


taaa, sama prawda. idzie do Tesco aby poczuć się jak prawdziwy miastowy z np. Krakowa czy Warszawy sciana
weekend najlepiej też wzorem wielkomiejskim spędzić w Tesco zamiast pojechać rowerem do lasu, przejść się nad rzekę, pójść popuszczać latawca czy na sanki nie wiem

 
 
 
 
~~spolem
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 19:55  
Cytuj
jak takie tanie wszystko w tesco to idz kup sobie kawe tchibo familly 0,5kg za 9,99lub 250g za
4,99 która się nie nadaje do picia to wole dać 1,00zł drożair kissej i kupić w społem .ta kawa to chyba była zmiatana z podłogi te same resztki,bez smaku ,bez żadnego zapachu a w ogóle nie nadaje się do picia.kupiłam bo miałam bony św.więcej razy tej kawy w tesco nie kupie.zapraszam na zakupy do sklepów społem umiech

 
 
 
 
~~ser spodlaski
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 13:37  
Cytuj
a ja kupiłem sobie dzisiaj w Społem na JPII przepyszny, ale to naprawdę przepyszny żółty ser - masa seropodobna z Tesco to chyba koło sera żółtego leżała potluczony

 
 
 
 
~~ANIA
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 17:32  
Cytuj
A CO Z TAJEMNICZYM KLIENTEM DALEJ ATAKUJE HAHAHAjezyk

 
 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 16:23  
Cytuj
Sklep Lux na ul Okulickiego to najgorszy sklep w mieście obsługa rodem z filmu Barei z lat 80 -siątych ! Panie ekspedientki nieuprzejme ! Stoisko mięsne to jakaś tragedia np 4 panie na stoisku, trzech klientów przede mną czas oczekiwania na obsługę to 25 minut !!! Rozmowy z panią kierowoniczką Małgorzatą nie polecam szkoda nerwów ! Nigdy nie będę już tam kupował ! Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem ! Ps: tak byłem w krawacie i nie awanturowałem się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 17:00  
Cytuj
Tu mamy wzorcowy przykład dla sklepu Lux w Stalowej Woli czas się zatrzymał !

https://www.youtu(...)PlcDJhso

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »