NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Diabetolog,
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:38  
Cytuj
chce zapytac o dobrego diabetologa? jest jakis w naszych okolicach? czy trzeba wybrać się do jakiegoś większego miasta? jesli tak to gdzie i do kogo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:49  
Cytuj
Barbara Suduł , przyjmuje , Al jana Pawła II centralnie po przeciwnej stonie ulicy centrum 4 odok biedronki , taki niski niebiesko żołty budynek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:52  
Cytuj
http://lekarze.mamzdrowie.pl/diabetolog/stalowa-wola/ link do lekarzy diabetologów w Stalowej Woli (adresy, nr telefonu w tym również do B.Suduł)

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 15:04  
Cytuj
NIe chodzi mi o pierwszego lepszego....nie znam tych lekarze jesli moge prosic o jakąkolwiek opinie to bede wdzieczny..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 16:02  
Cytuj
Nie ma dobrego diabeteloga w stalowej... JEdna pani doktor to mi nawet prawie ojca zabiła bo w środe mówiła że tato zdrowy, a w czwartek ojca w szpitalu ratowali przez złe leki. Napewno doktor mączka w nisku w szpitalu pomoże w razie operacji spowodowanej cukrzycą. W lublinie jest szpital / klinika tylko dla cukrzyków poszukam w niedziele u ojca namiarów. I rada dla każdego cukrzyka - w krakowie jst klinika na nfz gdzie sprawdzają drożność żył - naprawdę warto. Rodzinnie walczymy z tą chorobą od dawna i ojciec prawie 2 razy umarł

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 17:21  
Cytuj

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 18:25  
Cytuj
Ten tego nie polecam... Aczkolwiek są gorsi od niej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Napewno doktor mączka w nisku w szpitalu pomoże w razie operacji spowodowanej cukrzycą.


Jacek, cukrzyca nie powoduje operacji tylko choroby spowodowane i będące powikłaniami cukrzycy. Nie ma lekarzy od operacji cukrzycy! Tych chorób jest tyle, że można każdą specjalizację pod to podpiąć. P.S. Diabetolodzy (potocznie) bo cukrzycą zajmują się endokrynolodzy - nie wykonują operacji. Jak chcesz pomóc swojemu ojcu to poza hejtowaniem postów i lekarzy, dowiedz się o tym na co choruje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 21:53  
Cytuj
Uprościłem zabardzo.
Diabetolog ma tak dobierać diete i leki by człowiek żył jak zdrowy.
Diabetolodzy stalowowlscy doprowadzili do stanu takiego że ojciec musiał przechodzić operację, nie widziała nic złego w chorobie bo pewnie ojciec jest przeziębiony a on miał powikłania cukrzycowe.
Ale ok była operacja, odjęli co trzeba, rok rehabilitacji i było ok. Od diabetologa do diabetologa i wszyscy takie samo leczenie proponowali. Znowu szpital bo inna pani mówiła że wsio ok z tatą, Mączka bardzo pomógł i od teraz poradnia w lublinie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 09:28  
Cytuj
moja babcia "miała do czynienia" z Tondlem. Podobno "góru", ale nie wiem czy opinie wynikają z wiedzy i umiejętności czy z pozycji (ordynator), więc dobrze by było poszukać jakiś konkretnych opinii (od pacjentów)-może na stronach stricte temu poświęconych?(jeśli w ogóle cos tam jest o niżńskich lekarzach;)

Ps. Prywatnie chyba przyjmuje w Rudniku

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 09:59  
Cytuj
Też bardzo dobry lekarz. Czeka się sporo ale potrafi zjechać chorego ostro i chwała mu za to bo terapia szokowa działa najlepiej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 10:44  
Cytuj
Odświeżam temat - czy ktoś ma namiary na DOBREGO diabetologa?
Czy Trepińska-Brymora przyjmuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 10:42  
Cytuj
Trepińska nie przyjmuje. W Stalowej nie ma teraz dobrego diabetologa, mogę polecić w Sokołowie Małopolskim...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 14:32  
Cytuj
Cóż... dobre i to... mogę prosić o informację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 15:22  
Cytuj
Artur Krzywkowski, Przychodnia Rejonowa w Sokołowie Małopolskim
Sokołów Małopolski, ul. 1000-lecia 4,tel. 17 772 90 17. Polecam.
Przyjmuje też w Rzeszowie, na Fredry, ale tam są bardzo długie kolejki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2015r. 20:19  
Cytuj
Dzięki!
Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie, to bardzo proszę, piszcie! :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 17:06  
Cytuj
Trepińska Brymora już przyjmuje w Stalowej, gdyby ktoś chciał wiedzieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 09:14  
Cytuj
Ja mogę polecić Błażuka, przyjmuje w Sandomierzu i chyba w Tarnobrzegu też. Rzetelny, uczciwy, porządny człowiek i dobry lekarz. Podejście do pacjenta super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 10:06  
Cytuj
Czy dr Trepińska Brymora przyjmuje już prywatnie? Znalazłam w necie telefon, ale jest niedostępny. Macie może jakieś informacje?
Pilna sprawa. Z góry dzięki! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2018r. 09:09  
Cytuj
Odświeżam temat.
Czy ktoś wie coś na temat Pani Doktor?
Ewentualnie kogoś innego polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 14:42  
Cytuj
Podbijam temat. Gdzie znajdę dr Trepińską-Brymorę? Na NFZ nie ma zapisów, przynajmniej tak mi powiedziano w rejestracji, więc szukam prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 13:03  
Cytuj
Również podbijam temat. Proszę o info i namiary na gabinet prywatny do dr Trepińskiej-Brymory. Z góry dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2021r. 09:20  
Cytuj
Tak czytam te wypowiedzi i ręce opadają .Co to jest dobry diabetolog??Otrząśnijcie się i nie piszcie bzdur. Żaden diabetolog nie określi wam diety. Należy samemu poznać swój organizm by wprowadzać dietę cukrzycową, każdy organizm inaczej reaguje na poszczególne jedzenie.
Prowadzić należy systematyczne pomiary cukru by wykluczyć pokarmy które podbijają cukier .Prowadzić regularnie profil cukrowy ,co jakiś czas za 28 zł należy zrobić hemoglobinę glikowaną by sprawdzić średni poziom cukru za okres 6 miesięcy .Przez okres 3 miesięcy doszłam sama do tego co mi podbija cukier co nie ,robiąc poziom cukru przed i po posiłku. Teraz cukier kontroluje 2x dziennie na czczo i na noc. Pamiętać należy by posiłki i leki były podawane o tej samej godzinie co przyzwyczaja trzustkę do systematycznej pracy. Nie ma wtedy żadnych skoków cukru.
Diabetolog nie jest cudotwórcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »