NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Kochani N Tv, Canal+, Polsat Cyfrowy?, Opinie i rady
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 18:08  
Cytuj
Muszę zmienić osiedlowego dostawcę TV.
Zdecydowałem się na którąś platformę, ale którą?

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 18:08  
Cytuj

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 18:17  
Cytuj
Ja posiadam już drugą umowę w platformie N i oczywiście z czystym sumieniem mogę Ci ją polecićumiech. Przez 1.5 roku zdarzyło mi się tylko raz żebym miał zakłócenia podczas burzy (może to przez to że polecono mi kupno anteny o rozmiarze 80 cm). za 60 zł mam 27 kanałów w HD i ponad setkę ogólnie, dokładnie nie wiem bo nie liczyłem. Pilot do dekodera jest trwały a jakość obrazu jest dużo lepsza niż w cyfrowym Polsacie (mam porównanie takiego samego tv jak mój tylko że z cyfrowym Polsatem). Ale to jest tylko moja opinie z którą inni mogą się nie zgadzać. Dodam że w swoim pakiecie mam dużo fajnych kanałów na których lecą fajne filmy bez reklam. Nie wiem jak jest teraz z cenami najlepiej pochodź i popytaj jak wygląda cenowo i jakie są kanały w różnych pakietach w różnych platformach, Ja jak zakładałem to najlepszą ofertę dostałem w N i nie żałujęumiech pozdrówka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 20:19  
Cytuj
To zależy jakie programy chciałbyś oglądać. Jeśli sport np. siatkówka tylko na Polsat Sport, Liga Mistrzów chyba w N. Musisz kolego napisać co cię interesuje (jakie programy) wtedy będzie coś można polecić. Bez tych informacji ciężko coś napisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 21:14  
Cytuj
Ja w N mam 10 sportowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 22:29  
Cytuj
NTV to najlepsza propozycja jesli chodzi o tv satelitarną jakość obrazu i dekoder bez konkurencyjny na rynku, umowę najlepiej załatwić w biurowcu ZBR na okulickiego pierwsze piętro (konkretna profesjonalna obsługa przy wszelkich formalnościach i rezygnacji w przyszłości ) alternatywa to kablówka DIANA za około 50zł 4kanały hd + 5czy 6 z platformy n i zero problemów przy deszczu lub śniegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 00:11  
Cytuj
Ja mam już po raz trzeci cyfrę wcześniej miałem Polsat ... tylko raz i więcej nie chcę ... kolega miał eNke i narzekał (ze 2-3 lata wstecz) za każdy pakiet tematyczny trzeba było dodatkowo płacić i pobierali kaucje za dekoder :/ ... plusem Cyfry jest bezproblemowy dostęp do dekoderów ... spliterów (można w łatwy sposób podzielić abonament na kilka telewizorów lub dogadać się z sąsiadami umiech ) kanałów polskojęzycznych koło setki HD coś koło 30 ... czasem zastanawiam się poco ich tyle jak oglądam z 10 ale dzieci mają coś dla siebie żona dla siebie bez wojny o pilota ... i życie stało się prostsze umiech ... ja z kolei z czystym sumieniem polecam Cyfrę + odradzam Polsat ... o eNce nic więcej nie napiszę bo jej nie posiadałem kolega który miał ją przez jedną umowę przeszedł na Cyfrę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 01:15  
Cytuj
Dzięki wszystkim uśmiech Podjąłem decyzję i podpisuję umowę z "N". Do tej pory płaciłem za osiedlówkę 145 zeta, a za lepszą ofertę (kto to wszystko obejrzy?) zapłacę 79 zeta. Klamka zapadła smiech2

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »