NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Abonament telewizyjny,
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 20:04  
Cytuj
jusek się obudził i w dodatku się ośmieszył

Tak się składa iż temat jest aktualny.
Tym bardziej,że wówczas Kurwizją nie rządził Jacek.
Za propagandę w stylu Bieruta,nie mam zamiaru płacić.sciana
PS.Kabi.U mnie jest tak-" Prawa strona nigdy się budzi,lewa strona nigdy nie zasypia..."potluczony
Sprawdź ile Sejm dał kasy z budżetu na ten rok.Kwota 10-cio cyfrowa.jezyk
Raport dot.sprawozdania finansowego oraz opinia dla Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji został utajniony.Podobno dlatego że nie ma jeszcze gotowego pełnego audytu.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 20:04  
Cytuj

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Jak już kotlet odgrzany, to chociaż napisz jak się to zakończyło? Zapłaciłaś?

Zapłaciłam, odbiornik wyrejestrowałam, nie płacę.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 07:10  
Cytuj
jusek, jest prawo i trzeba go przestrzegać. W dojczlandzie jeszcze większa cenzura i propaganda jak u nas i tam jak ktoś nie zapłaci to szybko mu zdejmą z konta. Nie narzekaj na naszą telewizję bo - jak piszesz - propaganda lała się za czasów PO, wolę dzisiejszą niż platformianą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lip 2019r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
jusek, jest prawo i trzeba go przestrzegać. W dojczlandzie jeszcze większa cenzura i propaganda jak u nas i tam jak ktoś nie zapłaci to szybko mu zdejmą z konta. Nie narzekaj na naszą telewizję bo - jak piszesz - propaganda lała się za czasów PO, wolę dzisiejszą niż platformianą.


Dlaczego ma nie wymagać TV publicznej bez propagandy? Gdy tak na wszystko się godzisz i zawsze wybierasz mniejsze zło to zachowujesz się jak niewolnik.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2019r. 10:19  
Cytuj
Andrzej, czy ty spadłeś z kosmosu? Powiedz w którym kraju nie ma propagandy. Nawet jak założysz własną telewizję to będziesz faworyzował swoich i ich poglądy a to podpada pod propagandę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Andrzej, czy ty spadłeś z kosmosu? Powiedz w którym kraju nie ma propagandy. Nawet jak założysz własną telewizję to będziesz faworyzował swoich i ich poglądy a to podpada pod propagandę.


Mowa tu o publicznej czyli utrzymywanej przez podatnika TV, Prywatne stacje to zupełnie inna sprawa.

To czy jest czy jej nie ma, nie ma nic wspólnego z moim wpisem. Jak widać nie zrozumiałeś ale starasz się oceniać.
Potwierdzasz tylko mentalność niewolnika. Twoje prawo. Ni to zupełnie nie przeszkadza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 20:21  
Cytuj
Niemcy uważają się za forpocztę wolności i niezależnego dziennikarstwa a popatrz jak leje się propaganda w ZDF. Cenzura jak u nas za komuny, przemilczanie faktów przekręcanie faktów i to wszystko za pieniądze podatnika. Trudno wymagać i w TVP niezależności. Skoro masz tyle siły i uważasz że nie masz mentalności niewolnika to wymagaj. Chętnie ci pokibicuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 20:25  
Cytuj
Andrzejek ma takie piękne motto wolnomyśliciela, ale nie pomyśli żeby go zastosować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 11:56  
Cytuj
Ja np. nie zapłaciłem. Wysyłałem różne pisma co podawali na necie. Pomogło to tylko przedłużyć sprawę. Później otrzymałem pismo, że mam zapłacić i już. Zignorowałem, po jakimś czasie automatycznie z konta Urząd Skarbowy pobrał ponad 1000 zł, byłem w lekkim szoku bo nawet nie wiedziałem, że tak mogą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 22:50  
Cytuj
Z czegoś płacą 500+ potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »