NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ordynator Napierała , Wspaniały człowiek i lekarz
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 14:25  
Cytuj
no cóż, mogę podpisać się pod powyższym (zresztą to samo pisałam chryzantemce jeszcze przed jej porodem) z tą różnicą, że mój lekarz prowadzący bardzo się o mnie troszczył i mną interesował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 14:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
Uwazajcie co piszecie i piszac badzcie pewni, ze nie opieracie sie na faktach, a nie powielacie plotek. Nie wiem czy zabil i byl pijany. Jezeli nie, to moze postawic przed sadem i na nic sie zdadza tlumaczenia \"bo slyszalem ze...\". Nie wiem tez czy bierze lapowki czy tez nie. Ale to moga chciec z urzedu sprawdzic sluzby, a lazenie po komendach i zeznawanie ze \"ja slyszalem\" do przyjemnych nie nalezy tym bardziej ze padnie tez pytanie \"od kogo?\"

Kilkanaście lat temu,lekarz szpitala w Stalowej Woli,na drodze w okolicy miejscowości Turbia spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym.Zginął kierujący rowerem.
Sprawca po zdarzeniu nie udzielił poszkodowanemu pomocy i podjął próbę ucieczki.Został zatrzymany przez świadków wypadku.
Jak ustalono rowerzysta był trzeźwy,czego nie można było powiedzieć o o kierowcy samochodu.
Poszkodowany pochodził ze znanej wówczas stalowowolskiej rodziny, prowadzącej m.in.piekarnię.Kierowcą samochodu był ordynator jednego z oddziałów szpitala w Stalowej Woli.
Po wypadku,wobec sprawcy Sąd nie zastosował aresztu.
Dodam,że sprawa toczyła się kilka lat,a kierujący samochodem nie"poszedł siedzieć".Nawet nie był w tym czasie zawieszony jako ordynator.
Prawdopodobnie z uwagi na upływ czasu,kara uległa już zatarciu.
Nie podaję żadnych nazwisk.Tym bardziej nie sugeruję nawet iż chodzi o pana N.jako sprawcę czy pana X.jako poszkodowanego
"Wtajemniczeni"i tak wiedzą o kogo chodzi.chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 13:52  
Cytuj
Jestem w ciąży i umówiłam się na pierszą wizytę do Napierały i jestem bardzo ciekawa jakim jest lekarzem. Jeśli macie jeszcze jakieś doświadczenia to proszę piszcie, ale nie o wypadku tylko o jego pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 21:26  
Cytuj
Muszę coś dodać bo słabo mi się robi jak to czytam.Trzy razy rodziłam i nie dałam w łapę i zawsze zachowywał się jak człowiek.Raz nawet miałam problem bo pani mnie tak zszyła,że nie mogłam z łóżka zejść.Wszystko przez to,że rodziłam w nocy i musiała wstać ze spania.Poprosił mnie do gabinetu i zwyczajnie pomógł jak lekarz.Według mnie jest to człowiek z klasą i można być dumnym,ze mamy takiego ordynatora w Stalowej Woli.A takie głupie szukanie winy i robienie rabanu nic nie wnosi do sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 21:48  
Cytuj
Jusek takie masz wieści a zapomniałeś ,że pan ,który zginął wówczas to chyba nie trzeżwiał od kilku lat.Niech mu ziemia lekką będzie. Wspominacie ,że bierze łapówki a proszę wskazać chociaż jednego lekarza ,który tu w St. W. nie bierze to woła o pomstę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Wspominacie ,że bierze łapówki a proszę wskazać chociaż jednego lekarza ,który tu w St. W. nie bierze to woła o pomstę .

Dokładnie, nie dajcie łapówek to nie będzie ich brał. To sami pacjenci tak nauczyli lekarzy. Gdyby nikt nie dawał wszyscy byli by traktowani tak samo. A co sobie myślą ci co dają, mają nadzieję że lekarz będzie wspaniałomyślny i nie weźmie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uwazajcie co piszecie i piszac badzcie pewni, ze nie opieracie sie na faktach, a nie powielacie plotek. Nie wiem czy zabil i byl pijany. Jezeli nie, to moze postawic przed sadem i na nic sie zdadza tlumaczenia \\\"bo slyszalem ze...\\\". Nie wiem tez czy bierze lapowki czy tez nie. Ale to moga chciec z urzedu sprawdzic sluzby, a lazenie po komendach i zeznawanie ze \\\"ja slyszalem\\\" do przyjemnych nie nalezy tym bardziej ze padnie tez pytanie \\\"od kogo?\\\"

Kilkanaście lat temu,lekarz szpitala w Stalowej Woli,na drodze w okolicy miejscowości Turbia spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym.Zginął kierujący rowerem.
Sprawca po zdarzeniu nie udzielił poszkodowanemu pomocy i podjął próbę ucieczki.Został zatrzymany przez świadków wypadku.
Jak ustalono rowerzysta był trzeźwy,czego nie można było powiedzieć o o kierowcy samochodu.
Poszkodowany pochodził ze znanej wówczas stalowowolskiej rodziny, prowadzącej m.in.piekarnię.Kierowcą samochodu był ordynator jednego z oddziałów szpitala w Stalowej Woli.
Po wypadku,wobec sprawcy Sąd nie zastosował aresztu.
Dodam,że sprawa toczyła się kilka lat,a kierujący samochodem nie\"poszedł siedzieć\".Nawet nie był w tym czasie zawieszony jako ordynator.
Prawdopodobnie z uwagi na upływ czasu,kara uległa już zatarciu.
Nie podaję żadnych nazwisk.Tym bardziej nie sugeruję nawet iż chodzi o pana N.jako sprawcę czy pana X.jako poszkodowanego
\"Wtajemniczeni\"i tak wiedzą o kogo chodzi.chytry


Jusek. Pierwszy raz w historii tego forum mam ochotę za twojego posta przybić
Ci "piątkę" z radości! I powiem Ci coś ,czego może nie wiesz. Pan N. , nie odpowiedział za tą sprawę , gdyż brat jego życiowej partnerki pani W. był wówczas wysoko postawionym prokuratorem ( nie wiem jak teraz ) . Mówią ,że szwagier to ch.j nie rodzina , w tym wypadku okazało się inaczej. Wieść gminna niesie, że podobnego czynu dopuścił się syn pana K. z Jastkowic i też nie odpowiedział za to. W tym drugim przypadku jednak poza słowami znajomego policjanta z Niska , nie mam żadnych innych informacji potwierdzających ten fakt. Tak działa " wymiar sprawiedliwości " na naszym terenie i chyba tak samo w skali kraju. I jeszcze niektórzy się dziwią ,że sędziowie i prokuratorzy cieszą sie bardzo niskim poważaniem w społeczeństwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 07:36  
Cytuj
Jusek i sz1982 oba przypadki dobrze znane. Tylko pamiętajcie - są równi i równiejsi oraz bogaci i biedniejsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 20:37  
Cytuj
pisanie o tamtym wypadku nic jednak nie wnosi do tego jakim jest lekarzem,a myslę że na tym forum głównie to nas interesuje, ja miałam z nim styczność 2 razy i uważam go za bardzo dobrego i sympatycznego lekarza i wbrew innym opiniom mogę stwierdzić że interesuje się swoimi pacjentkami, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. A ci którzy może już coś dali nie powinni sie teraz żalić, bo gdyby nie dawali to by i nikt nie wzioł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 23:36  
Cytuj
Też coś tam słyszałam na temat tego wypadku ale to on zachował się wobec mnie najbardziej w porządku, kiedy rodziłam, to on mi pomógł, choć nie był moim lekarzem, nie znał mnie, nie dostał żadnej łapówki. A tak nawiasem chodziłam prywatnie do Zemana 1-2 razy w miesiącu życzył sobie osobno za wizytę 5-10min.i za każde inne badanie tyle samo co za wizytę a w szpitalu udawał ze nie zna mnie choć przez jego błędy przeszłam poród z komplikacjami.Wiem też o innych jego pacjentkach, ktore miały podobne przejścia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »