NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Problem z siłownia Top-Gym,
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 15:35  
Cytuj
Uwazam ze przekaz jest bardzo dobry a skro ty niemasz co na silowni robic zamiast pilnowac i zwracac uwage na wazne sprawy to sama sobie pozbieraj jarzebine i kasztany sklecisz sobie z nich jakiegos ludzika i porozmawiacie sobieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 15:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 16:02  
Cytuj
Panowie, czy to jest siłownia państwowa opłacana z waszych podatków ? Nie, to jest siłownia prywatna. Jak mi nie pasi, to zawijam tobołek i się przenoszę tam gdzie mi pasuje. A jak z was tacy znawcy prowadzenia biznesu pt "siłownia" to proszę wynająć lokal i zacząć działać w tym kierunku. Zobaczymy czy wtedy pojawi się kasa fiskalna i umowy o pracę na czas nieokreślony.
Posty które tutaj zamieszczacie są na poziomie małpiej kloaki i oscylują w granicach intelektualnego brodzika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 16:29  
Cytuj
Płacone było z naszych kieszenie miesiąc w miesiąc a mimo to zarzucane sa nam rzeczy które nie miały miejsca i są wynikiem waszej ignorancji i głupoty i wymysłów ale to się z czasem wyjaśni. Skoro ktoś nie jest wobec mnie fer ja nie bedę przymykał oczu na różne rzeczy, a wychodzi na to ze siłownia TG nie jest taka kolorowa jak to opisują nasze dwie kolorowe panie.Ludzie płaca za siłownie a są traktowani jak śmiecie!!!!! przez aroganckie, chamskie zachowania i liczy się tylko żeby klient zapłacił a reszta jest mało ważna. To może być prywatny "biznes" ale trzeba wykazać trochę pokory i zainteresowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 16:52  
Cytuj
Ojojjj obrońcy uciśnionych. To zabierz się jeszcze za naszą służbę zdrowia, albo gazprom, że tak nas łoi na gazie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 17:55  
Cytuj
Moderowano przez: sm
Zabronione jest publikowanie treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 18:02  
Cytuj
"jak się kombinuje, to się nie zgrywa cwaniaka" normalnie logika z tej wypowiedzi bije po oczach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 20:27  
Cytuj
a czego tu nie rozumiesz ? smiech2 no nic poswiece sie raz jeszcze umiech czy cwaniak=kombinator ? niekoniecznie umiech wiec to bardzo proste jesli sie kombinuje to sie nie cwaniakuje a przynajmniej nie bezmyslnie, bo mozna zle skonczyc i ktos moze pewne rzeczy wykorzystac...jak masz z czyms jeszcze klopot to pisz..., staram sie pisac jak najprosciej zeby kazdy zrozumial ale widze ze i to nie zawsze wystarcza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 21:22  
Cytuj
tak kończy cwaniak boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 01:51  
Cytuj
podoba mi sie pomysl cyrku kupie nawet bilet na show jak wlascicielka tg z siostra beda lykac miecze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2012r. 15:21  
Cytuj
niechcial bym cie kolego martwic, ale obawiam sie ze wystepy w ich curku beda zdominowane glownie przez pokazy clownow umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 22:09  
Cytuj
No to lipa
Moze ktos jeszcze sie wypowie na temat doswiadczen z tg ktos polubil ktos nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 13:56  
Cytuj
Witam wszystkich, fajnie ze powstal taki temat. Przegladamam sobie forum i nigdy tu nic nie pisalam, ale postanowilam tez swoje 5 gr dolozyc. Bylam tam kilka razy na areobiku, tylko dlatego ze mam poprostu blisko, gdyby nie to moja noga by tam nie stanela. Co do wlascicielek ja akurat nie mialam z nimi zadnych przejsc ale w rozmowach z dziewczynami odnioslam wrazanie ze nie sa lubiane, i bywaly tam jakies spiecia. Jesli chodzi o sama silownie to tak jak ktos tam wyzej napisal przedewszystkim brud, brud i brudem pogania !! wstyd zeby siedzialy tam dwie kobiety i mialy taki porzadek, ciekawa jestem czy o swoje domy i siebie tez tak dbaja jesli tak to chetnie wybiore sie do ich lazienki na grzybobranie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 21:18  
Cytuj
Dorzuce kamyczek do piaskownicy - juz poza ta awantura.

Ogolnie w porownaniu do silowni markowych z miast wiekszych, ta wyglada tragicznie - odpad. Zaczynajac od samego lokalu, poprzez "wykonczenie", sprzet jakby odrzuty z jakis starych zachodnich silowni, czesc nawet niesprawna. Brak normalnych pryszniców w szatni, dziwny system szafek, same szatnie raczej ubogie. Sprzet porozpieprzany lezy pod nogami gdzie popadnie. Nikt tego nie sprzata. Generalnie lokal jest do dupy bo nie ma normalnej przestrzeni. Wiekszosc pomieszczen bez okien a na klimie nawet przy 40 st sie oszczedza - zenujace.
Ale ... tu karnet kosztuje ok 50 zl a tam za najtanszy placi sie 120 a za taki z wstepem przez caly dzien 200-300. Wiec generalnie mozna przełknac bo wiadomo cena musi sie brac z czegos ...

Obsluga - nie istnieje. Sprzatanie - raczej tez - ani firmy sprzatajacej, ani nikt z szanownych wlascicielek tez. Ich praca wyglada na siedzeniu z wyciagnietymi na biurko nogami, netbook na kolanach i przegladaja twarzoksiazki, fora jak to itd.

Pozatym porozwieszane wszedzie odreczne lub drukowane karteczki wszelakiej masci - tresc autentycznie zenujaca - jak dzieci z przedszkola.

Kobiety nie maja zielonego pojecia jak chyba powinna wygladac silka albo maja to gleboko w powazaniu. Nie wspominam juz o jakims doradztwie czy pomocy - nie ma nawet o czym mowic ...

aaa i bieznie dodatkowo platne - troche zenada bo przed tachaniem ciezarkow fajnie sie pobiegac kilka minut sie rozgrzac. Ogolnie porazka ale jak za ta cene do zaakceptowania całokształt. Raczej nie ma jakis tepych karkow przynajmniej za duzo wiec "normalni" moga sobie chodzic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 23:15  
Cytuj
no ok, cena jest faktycznie niska... ale wez pod uwage ze w wiekszych miastach owszem sa ceny powiedzmy ok 100 zl w takiej przecietnej silowni, ale masz zapewne oplaconego instruktora ktory sie zna, klima dziala jak trzeba i nie trzeba sie prosic o nic, nie cwiczysz stojac w kolejce az 10 gowniarzy skonczy robic jakis cuda, przez co zamiast uwinac sie w godzine to siedzi sie 2, bo nikt nad tym nie ma kontroli. Sprzet w rozsypce nienaprawiany. Wiec za co wogole sie placi ? 50 zl to nie jest za darmo ! Wiec minimum czystosci powinno byc zapewnione, podobnie z klima skoro juz jest to jesli jest faktycnie goraco to sie wlacza i juz, a nie dzwoni na policje bo jej gosc uwage zwrocil i pocisnal. Ze sprzetem to samo, generalnie te dwie gwiazdy maja to w du....! I jeszcze jedno, nie ma tam paragonow, ani legalnie zatrudnionych osob z obslugi wiec cala kasa w kieszen, tym bardziej powinni sie troche postarac, ale niech robia tak dalej to wkoncu ktos im zrobi psikusa umiech nie maja szacunku do klienta, wiec i klienci nie powinni mniec go do nich!! takie jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 13:06  
Cytuj
cos troszke widze ze temat nam zamarl umiech ale spoko ze tyle odwiedzin, teraz pewnie kazdy kto wchodzi na silownie i patrzy na te dwie to wie o co kaman heheh umiechna miescie tez sie rozeszlo co mnie bardzo cieszy, i nie pomoze rozwieszanie tych smiesznych oswiadczen w szatniach i gdzie sie tylko da, kazdy z tego smieje i sie wcale nei dziwie smiech2
Do mnie znow ostatnio dzwonili z policji ze po raz kolejny dzwonila/lub byla, aby zlozyc na mnie kolejne zawiadomienie heheh umiech JUZ SIE CALA KOMENDA Z CIEBIE SMIEJE !!!! I NIE MAM POJECIA CO CHCESZ TYM OSIAGNAC PO ZA ROBIENIEM Z SIEBIE BLAZNA !!! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 16:03  
Cytuj
hehe do mnie tez policja dzwoniła bo podobno jej groziłem a ja z nia nie mam kontaktu juz ładny czas i chodzę na inna siłownie to trzeba miec nawalone zeby dzwonic na policje i opowiadac takie głupoty maja chłopaki na komendzie ubaw umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 16:28  
Cytuj
Dlaczego poblokowaliscie moje posty !!!???? nie wolno nic napisac ??? nikogo nie obrazlalem w nich tylko pisalem poprostu jak jest ale widze ze te dwie przymusily was "redakcje" do usuniecia bo im sie nie podobalo ze ktos pisze prawde...
No ale trudno, myslalem ze to porzadne forum.

Teraz druga sprawa, na potweirdzenie wszystkich moich slow o tej silowni i wlascicielach. Nie zna szczegułow ale doszly mnie sluchy ze wczoraj mial tam miejsce kolejny wypadek !!!! ktos cwiczyl na maszynie i zerwala sie linka, przez co koles odniosl jakies obrazenia dosc znaczne...bo interwencji wlascicielki Pani Moniki H. T. zamiast zajac sie czlowiekiem i usunieciem usterki zaczela lamentowac ze ktos jej sabotowac chce silownie, i wyłudzic od niej pieniadze !!!!! To juz sie nie miesci w głowie... smiech2
Jesli cos ktos wie na ten temat to pisac smialo, bo sam chetnie poznam szczegoly. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 16:41  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Regulamin 3.2.2. Zabronione jest w szczególności publikowanie: wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.


Twoje wszystkie wpisy w tej formie powinny być usunięte do zera.
Leżą podstawowe zasady językowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 17:42  
Cytuj
[moderowano] macie ten regulamin. Zarząd musi być strasznie uczony skoro nie słyszał choćby nawet o dysleksji. Czy każdy musi pisać post ze słownikiem jak Panna Pina z zarządu?

Moderowano przez: Kamil
Wulgaryzm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 18:05  
Cytuj
Jula a od czego jest darmowy openoffice bo wiadomo Word kosztuje. Sam błędy poprawi. Rozumiem literówki ale nie kaleczenie wszystkiego, siłownia nie zwalnia z niczego.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 19:56  
Cytuj
Jak już tak ostro bierzecie się za elegancję na forum, to może panna_pina zacznie używać polskich znaków i stawiać przecinki wszędzie tam, gdzie nakazuje słownik? Wtedy to by była profesjonalka umiech

Cytowany punkt regulaminu, a dokładniej 3.2.2. w wersji mnie dostępnej brzmi:
Zabronione jest w szczególności publikowanie: treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku.

Wspomniana przez panna_pina treść to punkt 3.2.6. Warto to wiedzieć umiech

Jeśli już jesteśmy przy regulaminie, zmieńcie/usuńcie to "Zabronione jest w szczególności publikowanie: wpisów oceniających pracę moderatorów. Właściwym trybem dla zgłoszenia nadużycia moderatroa, jest poinformowanie o tym Administratora." Błazenada i cenzura. Nadużycia owszem zgłasza się Administracji, ale ocena pracy moderatora? A cóż w niej złego? Powinniście, w trosce o podwyższenie świadczonych usług, wręcz prosić o dyskusję nt. moderacji forum. No, chyba, że zdajecie sobie sprawę, że kuleje, a przynajmniej do niedawna kulała umiech

BTW, panna_pina, w cytowanym przeze mnie jednym z fragmentów regulaminu, tkwi odrażająca literówka! Aż oczka bolą umiech

Żeby nie było, że nie na temat, to napisze tylko, że dziwna sprawa z tą siłownią. Ja to już nie wiem co o tym myśleć, a co Wy myślicie? jezyk Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 26 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 20:51  
Cytuj
CYTAT

Teraz druga sprawa, na potweirdzenie wszystkich moich slow o tej silowni i wlascicielach. Nie zna szczegułow ale doszly mnie sluchy ze wczoraj mial tam miejsce kolejny wypadek !!!! ktos cwiczyl na maszynie i zerwala sie linka, przez co koles odniosl jakies obrazenia dosc znaczne...bo interwencji wlascicielki Pani Moniki H. T. zamiast zajac sie czlowiekiem i usunieciem usterki zaczela lamentowac ze ktos jej sabotowac chce silownie, i wyłudzic od niej pieniadze !!!!! To juz sie nie miesci w głowie... smiech2
Jesli cos ktos wie na ten temat to pisac smialo, bo sam chetnie poznam szczegoly. umiech


Potwierdzam, sprostować jedynie mogę że nie było właścicielki a była wtedy jej siostra Ewa, która zszokowała mnie swoim zachowaniem jak już napisał Maciek, nie znałem tych ludzi z tej strony. Zaczynam rozumieć wszelkie aluzje i zarzuty względem właścicieli tej siłowni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 11:54  
Cytuj
sam się zastanawiam czy nie zmienić siłowni, odnowiłem karnet i sam sobie dam miesiąc na tej siłowni, widziałem wczoraj osobiście jak odnoszą się do stałych klientow i zmieniam zdanie na temat top gymu - na taki że trza coś zmienić umiech dla mięśni i ciała też wyjdzie to na pozytywnie ileż można na tych samych przyrządach ćwiczyć - do tego wyeksploatowanych na maxa -

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 13:40  
Cytuj
Nie które osoby myślały że to co się pisze i mówi o zachowaniu właścicielki TG i jej siostry to są rzeczy wyssane z palca ale ostatnio się przekonali na żywo jak one załatwiają sprawę z klientem któremu podczas ćwiczenia urwała się linka i jest przez to poobijany, po czym zgłosił to Ewie która tam siedziała i oczywiscie został oskarżony o probe wyłudzenia pieniędzy i o sabotowanie, i oczywiście o rzeczy których nawet nie powiedział całe szczęście ze byli tam świadkowie którzy to widzieli. Czy to jest normalne !!!!!!!!!!!!!! dalej płaćcie pieniądze damom a one będą was traktowały jak śmieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:32  
Cytuj
Ech, właśnie miałem odnawiać karnet po dłuższej przerwie, ale teraz zgłupiałem :/ Ty fankore długi masz staż w TG? Jesteś w stanie relatywnie określić, czy warunki jakie tam panują zmieniły się tak diametralnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

Jeśli nie Top-Gym, to co Panowie polecacie? Chodzi o to, by było schludnie i by było na czym ćwiczyć. Niekoniecznie musi być tam "klimat pakerni".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »