NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Esperal,
Posty: 23
Dołączył: 11 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 18:09  
Cytuj
Jak w temacie... jaka cena... co gzdzie i jak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 18:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 13:08  
Cytuj
Nie radzę.To niebezpieczne. Można jakiś czas spróbować Antikol. U każdego lekarza recepta za darmo. A potem samemu sobie radzić. Jak sobie sam nie pomożesz, to nikt Ci nie pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 19:47  
Cytuj
Porozmawiaj na oddziale detoksykacji w szpitalu.Esperal robi sie jako wszywke ale zanim pojdziesz zastanow sie,bo znam takich,ze i to nie pomoglo.
zakrze ma racje musisz sobie poradzic sam.
Mozna nie korzystac z esperalu w zamian za to sa spotkania AA grup wsparcia,warto sprobowac!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 08:12  
Cytuj
W tych sprawach naprawdę nie ma co liczyć na kogoś. Obojętnie kto by to nie był. Mam tu na mysli zarówno tych co namawiają do zabiegu jak też tych z którymi będziesz żył gdy przestaniesz pić. Oni zawsze przy każdej okazji będą Ci wypominać Twoją przeszłość. Dlatego to co robisz rób dla siebie, nie dla żony, nie dla najbliższych, ale dla siebie. Gdy dojdziesz do takiego przekonania napewno sobie poradzisz. Nie myśl o tym że najbliżsi będą się cieszyć z twojego kroku ku trzeżwości, bo tak naprawdę wszyscy mają w tym tylko interes materialny. Wszystko co robisz rób dla siebie, a gdy już przestaniesz przekonasz się kto Ci będzie o tym alkoholiżmie najwięcej przypominał - będą to najbliżsi. Ale już pomijając to wszystko - życzę wszystkiego dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:32  
Cytuj
Ja odradzam! Z tego, co słyszalam, to esperal nie pomaga, a niszczy! Naprawdę warto spróbować innych rzeczy, grup wsparcia, etc. :( Przede wszystki trzeba wierzyć, że się uda. Życzę powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 13:48  
Cytuj
to tylko jedna opinia z wielu - oczywiście przestrzegająca przed skutkami tego "leku"
http://www.tel-m(...)eszlosci

a tu masz adresy kilku poradni i ośrodków
1. http://www.informator.niepije.pl
2. http://szuka(...)0,1.html

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Marz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 18:42  
Cytuj
------

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 22:20  
Cytuj
temat jak dla mnie obcy,ale widzę światełko w tunelu,skoro sam dostrzegasz swój kłopotliwy problem i próbujesz się bronić to znaczy że nie jesteś jeszcze stracony,jedyne co mogę podpowiedzieć to nie powierzaj swojej przyszłości jakiemuś lekowi który ma rozwiązać twoje problemy bez twojego udziału.rozejrzyj się dookoła ,spójrz w oczy osobom bliskim,być może dostrzeżesz to co one by chciały widzieć w tobie.wierz mi one ciągle na ciebie liczą.powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2017r. 06:38  
Cytuj
To tylko reklama szeptana, koleś miał problem 5 lat temu, a traz spamer odświeżył temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »