NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Porodówka w Stalowej - Remont/ Przyjęcia na poród, o co z tą porodówką chodzi.
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 19:44  
Cytuj
Byłam w zeszłym tygodniu kilka dni w szpitalu i nic nie mówili o tym że nie będą przyjmować do porodu. Jestem już naprawdę na końcówce . Czy to znaczy że jak \" show\" się zacznie nie przyjmą mnie w stalowej?. Bez kitu.... Nie wiem teraz co robić. Lekarz prowadzący jest ze stalowej , nikogo w nisku nie znam z lekazy/ personelu med. Jakaś kpina. Te wszystkie wypowiedzi że bąda kierowac do innych szpitali. .... o co chodzi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 19:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 20:15  
Cytuj
w związku z remontem od bodajże poniedziałku tj. 13.08 (a może i wcześniej) do końca sierpnia stalowowolska porodówka, położnictwo i ginekologia zamknięte są na głucho. nie ma personelu ani warunków do porodu, trzeba jechać do niska, ewentualnie innych miast.

czy kpina? jak ktoś ma rodzić później w dobrych warunkach, to muszą zrobić remont. takie życie.
po prostu masz pecha (a może właśnie szczęście?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 05:03  
Cytuj
Remont bedzie trwał nawet dłużej podobno bo później zaczeli. Jak kiepski lekarz prowadzący nie poinformował o remoncie to co poradzić. Adamczyk poinformował do kiedy są przyjęcia i żona wiedziała że jak nie zdąży to Nisko albo na ginekologi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 08:43  
Cytuj
Bez problemu można rodzić w Stalowej, po prostu wszystko zostaje przeniesione piętro niżej na ginekologie, wiec nie podawajcie błędnych wiadomości, że tylko do Niska trzeba lecieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 09:00  
Cytuj
Felunia dodaj tylko co z odwiedzinami podczas remontu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 09:06  
Cytuj
Z odwiedzinami nie powinno być problemu, tak samo jak z porodem rodzinnym, jedynym minusem może być to, że te nowsze łóżka do porodu mogą się nie zmieścić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 09:13  
Cytuj
jak ja rodziłam w 2004 to i tak z nowszych łóżek nie mozna było korzystać jak były stare wolne
taka paranoja
a tak wogóle to w życiu nie chciałabym jeszcze raz rodzić w stalowej woli

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj
"Adamczyk poinformował do kiedy są przyjęcia i żona wiedziała że jak nie zdąży to Nisko albo na ginekologii"

Adamczyk- hmm. Całą ciąże do niego chodziłam prywatnie. Wydałam na niego przeszło 1700 a jak leżałam na patologii to mnie w dniu wypisu nawet nie raczył odwiedzić i omówić wyników czy cokolwiek. Zlał sprawe zupełnie. Bardzo się rozczarowałam. No coż. Naiwna byłam myśląc że skoro płacę to mogę czegoś w zamian oczekiwać. ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 10:14  
Cytuj
No widzisz a ja jestem mega zadowolony. Zrobił wszystko na super poziomie i zadbał o żonę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 10:47  
Cytuj
felunia, to ty wprowadzasz w błąd. przez ok 2 tyg wszystko będzie całkowicie zamknięte, bo na porodówce będą robić łazienki w pokojach i żeby zrobić piony muszą też kuć wyżej, na ginekologii. informacja z wtorku, ze szkoły rodzenia, która zresztą też już się w sierpniu nie odbędzie - dopiero od września.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 11:42  
Cytuj
Dokładnie. Ma być zamknięte na głucho i kobitki rodzące i inne w nagłych przypadkach mają być odsyłane do szpitali ościennych. Felka, nie wprowadzaj zamętu.

Trochę lipa, nie? Ja na szczęście już po, ale współczuję serdecznie tym babeczkom, co mają akurat terminy w trakcie remontu.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:34  
Cytuj
W Nisku z moich obserwacji mogę stwierdzić, że nie kwalifikuje się pacjentki na gorsze, czy lepsze ze względu na lekarza prowadzącego. Moje koleżanki rodziły w Nisku, mimo iż miały lekarza ze STW i było ok. W Nisku jest nowy oddział to warunki na pewno sa lepsze niż w STW.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 16:50  
Cytuj
Dori z całym szacunkiem ale g... prawda. Żona myślała rodzić w nisku, ale po tym jak tam trafiła naparę dni i została kiepsko potraktowana zdecydowaliśmy się na stalową. Lekarz był bardzo niemiły pomimo że ze względu na różne kontakty nie powinien.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 12:35  
Cytuj
czy ma ktoś już pierwsze doświadczenia z przyjmowaniem zastępczym w Nisku lub Tarnobrzegu? Nisko daje radę czy trzeba jeździć w tą i z powrotem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 12 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 19:49  
Cytuj
no więc tak. Martwiłam się o poród i w sumie już po wszystkim . Rodziłam w nisku, problemu nie miałam z przyjęciem ale w sumie w poniedziałek nic sie tam nie działo to było ok. w środe jak wychodziłam to już jakaś masakra była. łóżek mało nawet do gabinetów lekarskich mieli wstawiać . Straszna masówka ze stalowej napłyneła. Pomino natłoku roboty jaki miał personel ja naprawde złego słowa nie powiem. Polecam nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 21:21  
Cytuj
coz za slowo..masówka..
Coz,swoja droga nie wiem ktora kobieta przy zdrowych zmyslach rodzi w st.woli.
Inaczej-jest tyle alternatyw dla szpitali panstwowych ze az zal nie skorzystac.Albo chociaz rozwazyc.W koncu to chyba jeden z najpiekniejszych dni z zyciu..przyjscie na swiat dziecka..

Dlaczego wiec ma sie powtarzac steresotyp..ze biora w łape,ze pielegniarki niemile..ze boli..

Wszystko sie da jak sie chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 21:45  
Cytuj
Rodziłąm w zeszłym tygodniu w Nisku, choć mój lek. prowadzący ze Stalowej Woli do końca przekonywał, że do porodu w Stalowej będą przyjmować... Złego słowa na personel w Nisku nie powiem. Położne i pielegniarki na nowordkach bardzo pomocne i miłe. Co do lekarzy to przy porodzie była młoda pani doktor, krótkie czarne włosy, nie znam nazwiska ale jestem naprawde pod wrażeniem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Dziewczyny na sali też ją bardzo chwaliły. Pomogłą mi bardzo przy porodzie, potrafiła mnie zmobilizować w momencie kiedy zupełnie się rozkleiłam /mój pierwszy poród/.Może któraś z was zna jej nazwisko i ma namiary gdzie przyjmuje? Warunki lokalowe no cóż przy zamkniętej porodóce w Stalowej było nas 4 na sali. Porodówka super, wszystko nowe. Drugie dziecko napewno będę rodzić w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
Rodziłąm w zeszłym tygodniu w Nisku, choć mój lek. prowadzący ze Stalowej Woli do końca przekonywał, że do porodu w Stalowej będą przyjmować... Złego słowa na personel w Nisku nie powiem. Położne i pielegniarki na nowordkach bardzo pomocne i miłe. Co do lekarzy to przy porodzie była młoda pani doktor, krótkie czarne włosy, nie znam nazwiska ale jestem naprawde pod wrażeniem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Dziewczyny na sali też ją bardzo chwaliły. Pomogłą mi bardzo przy porodzie, potrafiła mnie zmobilizować w momencie kiedy zupełnie się rozkleiłam /mój pierwszy poród/.Może któraś z was zna jej nazwisko i ma namiary gdzie przyjmuje? Warunki lokalowe no cóż przy zamkniętej porodóce w Stalowej było nas 4 na sali. Porodówka super, wszystko nowe. Drugie dziecko napewno będę rodzić w Nisku.


Joanna Hawryło-Zaleśny - chyba o tą Panią Ci chodzi, a gdzie przyjmuje to myślę, że wujek google pomoże umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »