NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szukam salonu meblowego, Możecie polecić jakiś sklep z meblami ?
Posty: 2
Dołączył: 17 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 18:45  
Cytuj
Właśnie kończymy remont salonu i przyszła pora na umeblowanie. Możecie polecić jakiś dobry sklep meblowy ? Chodzi mi o jakiś zaufany sklep z w miarę przystępnymi cenami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 22:42  
Cytuj
w stalowej: dwa salony halmar i abra. w nisku: limba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 14:09  
Cytuj
tylko nie halmar!!! dobrze ci radze. będziesz żałował zakupu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 14:48  
Cytuj
Meble OK - rozwadów rynek

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 15:34  
Cytuj
limbe odradzam - tak w skrócie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 15:47  
Cytuj
Kupowałam 3 lata temu zestaw wypoczynkowy w abrze, dziś sofa nadaje się do wyrzucenia, trzeszczy jak stary tapczan, poza tym od nowości płyta pojemnika na pościel śmierdzi stęchlizną więc nie polecam.
Ostatnio rozglądałam się z mężem za kompletem do sypialni i trafiliśmy do limby. Tam Pan pokazał nam piękną sypialnię, podchodzę bliżej patrze a tam okleina odłazi z szafki nocnej! pytam o dlaczego tak> Czy wszystkie meble maja takie wykonanie? a Pan że z dachu im przecieka i dlatego tak odłazi... samo to... jakby bylo mokre to płyta by spuchła a tak odklejony pasek okleiny... Nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście jeśli chodzi o zakup czegoś porządnego? Czy po prostu w naszej okolicy nie ma sklepu z dobrze wykonanymi meblami, oczywiście w zdrowo rozsądnej cenie?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 15:57  
Cytuj
Znajomi w limbie kupowali i bylo ok. W halmarze strasznie zdzieraja. Kupowalam szafki w abrze i 2 lata sie trzymaja bez zarzutu jak narazie. Przystepne ceny maja MebleOk w Rozwadowie.
A ja takze nie narzekam na sofe kupiona na rynku. Wyszlo taniej niz w salonie, 5 lat juz uzytkowana jest i jak narazie w bardzo dobrym stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 17:14  
Cytuj
moi znajomi przejechali się właśnie na Halmarze... wszyscy mówili idź tam. Super jakość, przyszło co do czego, dziadostwo.!... o cenach to nie wspomnę. nawet po promocji jest tam drogo!!! co jak co , ale ja tam nie mam zamiaru nic kupić, nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto.

Odnośnie Meble OK nic nie słyszałam, ani plusów ani minusów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 18:16  
Cytuj
O czym wy piszecie, przecież sklepy mebli nie produkują. Halmar, limba i wiele innych mają tych samych dostawców (największy to pewnie BRW, a krzesła to pewnie Nowy Styl). Oczywiście są między sklepami różnice w cenie, ilości asortymentu, obsłudze klienta, jakości ekspozycji , ale nie w jakości tego samego produktu (zakładając, że nie kupujemy produktów z ekspozycji).

Też kiedyś kupiłem sofę w abrze i teraz jest do dupy, ale mogę mieć pretensje do producenta i swojego wyboru, sklep tu nie ma nic do rzeczy. W halmarze drogo, ale sam sklep mi odpowiada (przestrzeń, przyzwoita ekspozycja, nigdy nie próbowali mi wcisnąć mebla ekspozycyjnego). W limbie sklep wygląda jak wyjęty z pierwszej połowy lat 90-tych.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 07:46  
Cytuj
zgadzam się z maniac.jeśli chodzi i jakość to tylko wina producenta.a czasami widać jak byle ktoś wydziera się na sprzedawcę jakby to była jego wina.zaklopotanychcą mieć super towar za grosze a pózniej do wszystkich pretensje.nikt nikomu nie każe kupować.jeśli się zepsuło oczywiście raklamacja ale z kulturą ludziechytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 08:06  
Cytuj
Jezeli chodzi o sklep to polecam halmar, kupowałem u nich meble do całego domu i ceny nie były takie straszna jak ktoś tam wspominał. A firma mebli to tylko i wyłącznie BRW, wszystkie inne albo nie dopasowane elementy albo chora instrukcja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
O czym wy piszecie, przecież sklepy mebli nie produkują.

Też kiedyś kupiłem sofę w ... i teraz jest do dupy, ale mogę mieć pretensje do producenta i swojego wyboru, sklep tu nie ma nic do rzeczy.

Przynamniej jedna mądra wypowiedź.
ok
Kupujesz meble?
Tanie?
Idź na bazar...
...i nie dziw się potem,że są jakie są.
potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 09:34  
Cytuj
ja kupowałem meble w parkowej (salon Resmar) w Nisku i wszystko w najlepszym porządku no i obsługa pierwsza klasa no i oczywiście zgadzam się z wypowiedzią maniac, złe meble to wina tylko i wyłącznie producenta sklep co ma do tego, przychodzą meble w paczkach, przecież sprzedawca nie ma rentgena w oczach a jak jakiś problem to wówczas sklep załatwia reklamację. Ja nie wiem co wam tak odpowiadają meble z BRW nic specjalnego i uważam że zdecydowanie przereklamowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 12:32  
Cytuj
Najlepsze saloony meblowe są w Janowie Lubelkim i w Kraśniku na ul.Kolejowej, Halmar w Stalowej smiechu warty ze swoimi cenami jakiś kosmos niewiem kto tam kupuje. Polecam wycieczke do Janowa iKraśnika ogromy wybór i ceny normalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 15:03  
Cytuj
Posłuchałem waszych rad i udałem się do salonów, które poleciliście...
Propos Salonu Halmar. Salon na prawdę duży i ładnie się prezentuje. Było z czego wybierać. Jednak jeszcze nie znając cen w innych sklepach, te już wydały mi się dość wygórowane. Jako, że nie lubie przepłacać udałem się do Abry. Sklep trochę gorszy wizualnie ale przecież nie o wygląd tu chodzi tylko o jakość mebli i cenę. Ogólnie wrażenia poztywyne aczkolwiek trochę mały ten salon a ciężko wybrać meble z katalogu. Upatrzyliśmy sobie Jeden zestawik ale postanowiliśmy jeszcze sprawdzić gdzie indziej... No i pojechaliśmy do Limby w Nisku. Tak jak ktoś wcześniej wspominał sklep z zewnątrz wyglądał jakby został w latach 90. Za to co innego w środku! Salon jest na prawdę duży i robi wrażenie w środku. Do tego obsługiwała nas bardzo miła Pani, która sama poleciła meble z fabryki "Dig-Net" (osobiście delikatnie zasugerowała żeby nie brać nic z BRW- także coś w tym musi być!) Cenowo wydały sie przystepne no i zamówiliśmy meble z "Dig-Net'u". Czas oczekiwania ok 2-3 tygodni bo niestety nie mieli tych mebli na stanie. No ale przecież warto poczekać trochę i mieć dokładnie takie meble jak się chce umiech Na razie wpłaciliśmy zaliczkę i czekamy na realizację zamówienia. Zobaczymy jak to dociągną do końca.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2012r. 13:10  
Cytuj
Ja również zrobiłam zakupy w Limbie i jestem bardzo zadowolona. Zamawialiśmy kuchnię na wymiar i komplet wypoczynkowy. Wszystko w największym porządku miła obsługa. Rozczarowana jestem hallmarem- nikt mnie nawet nie zauważył nie zapytał czy może w czymś pomóc tak więc poziom obsługi poniżej krytyki. Byłam jeszcze w kliku innych sklepach ale nigdzie nie mogłam znależć tego co potrzebowałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2012r. 13:20  
Cytuj
Mam brw w mieszkaniu, w domach i nic, wsio z halmaru. Fakt poziom obsługi jest TRAGICZNY i mam nadzieje że ktoś z halmaru to czyta. Obsługa to głęboki PRL i mają gdzieś klienta.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 13:40  
Cytuj
fakt żadne z tych sklepów mebli nie produkuje, ale powinny się zajac profesjonalnie klientem. W limbie jest również wiele do życzenia , jeśli chodzi o obslugę ale Halmar przebija wszystko i chyba wszystkich. Zero zainteresowania klientem, a gdy już podejdzie to widać że mało nie narobią w gacie.... Szcególnie ta czrna Pani ona to już za kare tam siedzi, powinna za jakiegoś mebla robić, nic nie można się od niej dowiedzieć, maskara! aaa jesli chodzi o jakiś rabat to wogóle o 10. 000 wydanych pieniezy 2% rabatu !!! śmiech na sali!!!!

Za ten sklep to ktoś powinnien się wziąść, bo nie powiem z wyglądu ładny ale na tym się jego PLUS kończy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 07:41  
Cytuj
w Tarnobrzegu od miesiaca jest nowy salon MEBLE BODZIO koło DAO i w starej biedronce przy rondzie na zwierzynieckiej meble oskar (na górze)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
w Tarnobrzegu od miesiaca jest nowy salon MEBLE BODZIO koło DAO i w starej biedronce przy rondzie na zwierzynieckiej meble oskar (na górze)



W Stalowej Woli też jest salon z meblami BODZIO na ul.1-go Sierpnia, a meble Oskar obok poczty w budynku Mostostalu.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 12:01  
Cytuj
meble Bodzio 2 dni temu kupowałem dobre ceny:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 12:15  
Cytuj
Ja kupowałam w BODZIO meble w nisku i jestem bardzo zadowolona. polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 22:39  
Cytuj
Odradzam Oskara w stalowej woli, dowóz "gratis". Za to pomoc przy wniesieniu 1 mebla - 30zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 00:18  
Cytuj
http://www.meblex.rzeszow.pl/
http://www.wipme(...)arent=33

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 07:09  
Cytuj
wybierz sie w sobote pod wiadukt z rana , tam stoja goscie ktorzy dostarczaja meble i do halmaru i do limby i do ambry i do oskara, pogadasz z nimi zrobia ci na wymiar i dowiozą we wskazane miejsce oszczedzisz min. 25% tego co mialbys zaplacic w salonie meblowym ;)

ps odnosnie łozek jesli nie chcesz aby ci trzeszczało to na rame nie bierz plyty tylko drewno - podłacisz jakies 100-150 ale masz spokoj na latagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »