NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Zaborowska , opinie
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
SzoPeN
EDIT: Nie będę wyrażał jednak obszernych opinii, bo specjalistą nie jestem.

Pisałam wcześniej, bo myślałam, że tylko ja miałam takie wrażenie.
W temacie teraz.
Jakiś czas temu leżałam na oddziale z dzieckiem po porodzie. Dziecko dostało jakiś dreszczy czy drgawek, nie wiem co to było, nie znam się. Otrzymałam informacje, że może dziecko ma coś w główce. Oczywiście dziecko zostało zabrane i pobrano badania. Idę i pytam po jakimś dłuższym czasie(parę godzin), czy już są wyniki i coś może wiadomo. Usłyszałam: żebym nie przesadzała i nie powinnam się pytać.Jak będzie trzeba to sama powie. Nie było to uprzejme podejście do matki maleńkiego podopiecznego. Po badaniach okazało się, że czegoś tam brakowało. Podłączono dziecko pod kroplówkę i minęło. Po co było pie....ć, że dziecko ma coś w główce zamiast najpierw dokładnie sprawdzić.
CYTAT
kasia868686
po kiego hu.. wprowadza zamęt w moich myślach

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 11:51  
Cytuj

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
SzoPeN
EDIT: Nie będę wyrażał jednak obszernych opinii, bo specjalistą nie jestem.

Pisałam wcześniej, bo myślałam, że tylko ja miałam takie wrażenie.
W temacie teraz.
Jakiś czas temu leżałam na oddziale z dzieckiem po porodzie. Dziecko dostało jakiś dreszczy czy drgawek, nie wiem co to było, nie znam się. Otrzymałam informacje, że może dziecko ma coś w główce. Oczywiście dziecko zostało zabrane i pobrano badania. Idę i pytam po jakimś dłuższym czasie(parę godzin), czy już są wyniki i coś może wiadomo. Usłyszałam: żebym nie przesadzała i nie powinnam się pytać.Jak będzie trzeba to sama powie. Nie było to uprzejme podejście do matki maleńkiego podopiecznego. Po badaniach okazało się, że czegoś tam brakowało. Podłączono dziecko pod kroplówkę i minęło. Po co było pie....ć, że dziecko ma coś w główce zamiast najpierw dokładnie sprawdzić.
CYTAT
kasia868686
po kiego hu.. wprowadza zamęt w moich myślach


no właśnie to samo mogę powiedzieć;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 21:11  
Cytuj
Powinna zmienić zawód, jest nie miła, arogancka i zarozumiała wyżej sra niz dupe ma, w głowach im sie przewraca myslą że mogą wszystkimi pomiatać i traktować jak śmieci, nie polecam jej nikomu i żeby była ostatnim lekarzem w Stalowej wolałabym jechac 500 czy 1000 km niż pojść do niej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 21:58  
Cytuj
moi kochani co ona moze wam innego powiedziec lub zrobic. kobieta stara sie ukryc bledy swoich poprzednikow z porodowki np pana Pasko . pisze pana bo na miano doktora on nie zasluguje (omijajacie jego gabinet z daleka jesli nie chcecie miec problemowi oraz chcecie miec zdrowe i zywe dziecko.). To przez takich wlasnie "kanibali" czesto dostaje ona wycienczone dzieci z roznymi wadami i dolegliwosciami wynikajacymi z bledow w sztuce , glupoty i pazernosci na kase.
a chcac jej wiecej z NFZ przetrzymuja porody i mecza pacjentki ,bez wzgledu na stan dziecka i matki. Ona stara sie ratowac te malenstwa jak tylko potrafi a ze jest czasami niedostepna nie dziwcie sie jej bo to wlasnie na nia pozniej spada odpowiedzialnosc,a to nie ona powinna sie tlumaczyc za glupote innych .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2012r. 22:27  
Cytuj
CYTAT ("kotek82")
reiker miałeś do czynienia? masz jakąś opinie? to ją najnormalniej w świecie wyraź ! jeśli nie to po jaki ci,,,, się odzywasz?;/ mój temat nie zawierał żadnej obrazy nikogo, nikogo niczym nie podcieram - nie mierz innych swoją miarą...


Pochlebnych opinii na temat,pani dr Alicji Zaborowskiej nie
znajdziesz w sieci,moją opinią,na temat tej lekarki,nie zamierzam się dzielić,bo zrobią to inni forumowicze(ki),a tak poza tematem,zaciekawił mnie twój post/opinia o ginekologu Przemysławie Zajączkowskim ...:cwaniak:

CYTAT ("kotek82")
Cyt z tematu:zajączkowski założyła go katerina
jestem identycznego zdania jak nova.stw!!! tragedia!!! kpiący, opryskliwy, cwaniakowaty!! też miałam "przyjemność" jego uczestnictwa w moim nocnym porodzie. Gdyby nie interwencja innych mojej kruszynki mogłoby dziś nie być na świecie:( NIE POLECAM!!


Zarzucasz mi,że mierzę innych swoją miarą,niestety,bardzo się mylisz,a na temat stalowowolskich lekarzy,żałuję ale szkoda się wypowiadać,bo raczej jest wielu byłych pacjetów,ktorzy doświadczyli złych doswiadczeń w kontakcie z...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »