NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dobry dentysta na nfz,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 21:32  
Cytuj
ja w temacie,
szukam dobrego stomatologa, który przyjmuje w ramach nfz
kogo mozecie polecic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 21:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 22:59  
Cytuj
dzizas, poszukaj na forum tam jest masa takich tematow .....

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 23:38  
Cytuj
no właśnie nie ma
jest ogolnie o dentystach (gdzie polecani są dentyści leczący prywatnie) albo o takich dla dzieci albo o chirurgach do usuwania 8-mek.
a ja potrzebuję zwykłego, dobrego dentysty, który sprawdzi i ewentualnie wyleczy mi zęby na nfz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 23:43  
Cytuj
mik8 zajrzyj na edukację albo do Pani stomatolog Zielińskiej albo Kwiatkowskiej,obie przyjmują na przemian w tym samym gabinecie,co prawda czeka sie półtora miesiąc na wizyte,ale ja jestem zadowolona z ich usług.Jedyny minus jak chcesz mieć białą plombę musisz dać 50zł,nawet do ubytków z przodu,co powinno być refundowane,no ale nie ma nic za nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 19:25  
Cytuj
Już to kiedyś pisałem. "Na NFZ" przyjmuje prawie każdy dentysta, a w skład bezpłatnej usługi można dostać: kontrolę stanu uzębienia, wywiercenie dziury i jej zatrucie oraz zwykłą miękką szarą plombę, ale to już nie wszyscy dentyści mają bo taka plomba nie ma najmniejszego sensu, no chyba, że liczymy się z tym, że ktoś nam niedługo tego zęba wybije potluczony
Mamy 21 wiek i jedyną plomba, która ma jaki kolwiek sens to białe, światłoutwardzalne, a te nigdy nie będą na NFZ.
Zresztą tu wystarczy pomyśleć logicznie, że jeżeli jakiś dentysta dawałby super plomby za free to nikt by nie chodził do tych gdzie trzeba płacić, a tu niestety wystarczy podzwonić po stomatologach, że u większości z dnia na dzień się nie zapiszesz bo są kolejki i te parę dni trzeba odczekać.
Poza tym nawet znieczulenie nie zawsze bywa refundowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 20:41  
Cytuj
w Rozwadowie w przychodni niedaleko planety przyjmuje Alina-Dąbal tylko tak jak piszą inni słaba plomba czarna free za resztę dopłacasz ale masz superuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 23:27  
Cytuj
ja jezdzilam do jakiejs starej przychodni chyba na poniatowskiego nie pamietam ulicy dobrze. dentystka wolak i jakas na r... starsze babki bardzo mile i wesole ale gabinet masakra sredniowiecze. brak higieny az razil po oczach. zaplacilam malo. zeby borowane w tepie ekspresowym. bez znieczulenia a i tak nie czulam nic o dziwo. ( teraz juz wiem ze sie nawet nie dowiercily do konkretnej dziury) plomby oczywiscie szlag trafil po 2 miesiach. teraz chodze do anny potockiej. nie jedt droga ale bardzo dokladna. poprawia po tamtych. w sumie gdyby te babeczki mialy gdzies prywatny gabinet to pewnie robily by konkretna robote. bo by im zalezalo a na nfz to tak na odpie.....ol.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2012r. 10:53  
Cytuj
A ja leczę zęby w przych. na Popiełuszki2,na NFZ bo mnie nie stac na płacenie.Tam wiem,że zrobią dobrze ,bo chodzę 20 lat i mam zęby.Poza tym gabinety nówka,pomoce eleganckie,ładne,a nie jak gdzie indziej, same dentystki tyrają jak niewolnice i nie sprzątają na bieżąco.Oprócz leczenia przyjmują najlepsi chirurdzy dentystyczni.A więc nie reklamujcie się sami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2012r. 15:53  
Cytuj
bravo , bravo i jeszcze raz brawo!
nie tak dawno w mediach podawano , ze największe spustoszenia w "kłapaczach" poczynili ci co je naprawiają.
prym wiodą pasty z fluorem!!!tak szeroko przecież reklamowane...

najpierw nalezy popsuć , aby potem robic było co.
pozdrawiam naprawiaczy kłapaczyuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 21:19  
Cytuj
a co powiecie o Pani dentystce Potasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 09:45  
Cytuj
mik8 dobry dentysta Anna Bojarczuk-Smolińska wiem, że przyjmuje prywatnie (rozsądne ceny na każdą kieszeń i fachowość) nie wiem czy przyjume na NFZ ale wydaje mi się że tak. Tu masz nr tel. zadzwoń i zapytaj 502105862. Ja od dawna leczę zęby u Pani Anny i jestem bardzo zadowolona po wcześniejszych koszmarach u innych dentystów.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 19:52  
Cytuj
Czy ma ktoś namiary na dobrego dentyste, który przyjąłby mnie po 18-tej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 20:55  
Cytuj
Po 18 jest wiele gabinetów jeszcze otwartych ale niestety prywatnych, jednak ja jestem tego zdania jeśli chcesz mieć dobrze zrobione to niestety musisz za to zapłacić. Ja polecam Dentes profesjonalnie szybko, nowocześnie i co najważniejsze bez bólu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 07:06  
Cytuj
ja polecam paniią marte chmielewską za kinem ballada naprzeciwko optyka

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 07:46  
Cytuj
kropek wiem powtarzam się ale naprawdę polecam pani A. Bojarczuk Smolińska 502105862 przyjmie Cię nawet "z ulicy", nawet z bolącym zębem, w godzinach kiedy Tobie pasuje. Dentysta z powołania.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 20:37  
Cytuj
a ja polecam E-DENT kolo Carrefoura przyjmuje tam Pani stomatolog na fundusz i prywatnie bylam tam miesiac temu i leczylam zeby na fundusz bylo ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
kropek wiem powtarzam się ale naprawdę polecam pani A. Bojarczuk Smolińska 502105862 przyjmie Cię nawet \"z ulicy\", nawet z bolącym zębem, w godzinach kiedy Tobie pasuje. Dentysta z powołania.


Betty, są dwie dentystki o tym nazwisku,Anna i Maryla, byłem kiedys u dr. Smolińskiej i byłem zadowolony tylko nie wiem u której byłem. Kobieta 40-50lat przyjmuje w domu jakoś na piętrze, jak dobrze kojarze. Która to? Sprawdzałem na googlach ale obie mają gabinety w tej samej okolicy i nie moge rozczaić, a byłem ładnych pare lat temu i nie pamiętam dokładnie gdzie był gabinet, wiem że w domkach koło cmentarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 12:36  
Cytuj
Ale nikt z tak reklamowanych nie znieczula gazem rozweselającym na życzenie klienta- a to już standard w dużych miastach, tu wieś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 19:51  
Cytuj
Leon jesteś. Miałem robionego implanta w lublinie w gazie, gaz przestawał działac, podkręcali ile się dało, opary dochodzily do dentysty i zmieniali się. Fajna zabawa ten gaz, gorzej jak ktoś ma mocny łeb.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 22:09  
Cytuj
Dentes ma gaz rozweselający, ale być może tylko dla dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 08:03  
Cytuj
Ujda na Harcerskiej

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 23:16  
Cytuj
A co powiecie o dentyście Adamie Busch? Dobry jest? Aha i czy dobrze robi? Znajomy mi go polecił, ale chcę jeszcze zasięgnąć opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 09:10  
Cytuj
Arcymag tak tak masz rację są dwie o tym samym nazwisku. Ja chodzę do tej, która przyjmuje na plebanii kościoła Trójcy (pod cmentarzem) na 1 piętrze. Łatwo trafić bo jest duża tablica reklamowa przy kościele a jak już wejdziesz na plebanię to strzałki, gdzie iść.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 14:09  
Cytuj
Edyta Szwedo Bielak, przyjmuje na porebach, niedaleko szkoly 12, a konkretnie na przeciwko orlika umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2012r. 16:54  
Cytuj
ponawiam pytanie odnośnie dentysty Busch. nikt z Was go nie zna?? zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »