NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
prywatnie do lek. zymróza, w jakie dni lek. zymroz przyjmuje prywatnie na wojska polskiego??
Posty: 67
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 09:17  
Cytuj
w jakie dni lek. zymroz przyjmuje prywatnie na wojska polskiego??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 10:06  
Cytuj
wtorek i czwartek od 15
pozdrawiam i polecam tego doktora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 11:06  
Cytuj
Tak - jak kobieta jest młoda i zdrowa, nie ma lepszego w Stalowej. Gorzej, gdy "przypadek" jest trochę bardziej wymagający.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 11:50  
Cytuj
mirek777 pewnie Cię leczył i masz wyrobione zdanie.Moja żona leczy i kontroluje systematycznie od bardzo wielu lat u tego lekarza i nie narzeka.Urodziła trójkę zdrowych,a teraz już dorosłych dzieci.Nierozumiem dlaczego wypowiadasz się o lekarzu dla kobiet no chyba,że jesteś kobietą.Ja jako facet nie mam mu nic do zarzucenia,ani nie myslę go chwalić,bo nie leczył mnie nigdy więc nie chcę się wypowiadać.
P.S.
Nawet najlepszego specjalistę nie tylko lekarza jedni ganią drudzy chwalą.Gorzej jak powtarzają po kimś jaki ktoś jest nieudolnym fachowcem chociaż nigdy nie miał z nim żadnej sprawy tylko szłyszał od kolegi(słowo kolega pochodzi od slowa wykolegować)lub ktoś mu mówil że.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 14:53  
Cytuj
Leczył moja żonę. Już nie leczy. Nie nadaje się do niczego , co wykracza poza zdrową ciążę bez komplikacji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 18:41  
Cytuj
taka jest prawda że to dość specyficzny lekarz, miałam z nim styczność po porodzie i sama bym do niego nie poszła ale ma rzeszę pacjentek więc niektórym podoba się jego poczucie humorusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 20:44  
Cytuj
poczucie humoru raczej chamskie :(
w stylu: "zapomniałaś po co masz ...."

potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 08:24  
Cytuj
we wtorki i czwartki od 15-18 nie trzeba sie rejestrowac idziesz i czekasz.je jeste zadowolona z jego opieki choc miałam rózne problemy w ciązy.pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 20:35  
Cytuj
gość przyjął 2 moich dzieci na świat przy pierwszym gdyby nie on miał bym teraz tylko jedno bo ordynator chciał wypisać żone bo niby jej nic nie było i że niby nie rodziła :/ , ok gość ma poczucie humoru może i specyficzne ale dla mnie i żony jest gościem któremu zawsze się ukłonie na ulicy

polecam

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2012r. 20:44  
Cytuj
Zeniu mimo swojego specyficznego poczucua humoru jest super leakrzem i nie zamienie go na innego. Co ciekawe ma straszną pamięc do pacjentek i z imienia i nazwiska , zawsze zazrtuje porozmawia .Co my zrobimy kobitki jak Zeniu na emeryturke pójdzie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 11:00  
Cytuj
Ja nie polecam (ale ile ludzi tyle opinii). Miałam i mam do dziś sytuacje zdrowotną nieciekawą, własnie przez tego Pana. Niby wszystko ok a po czasie okazuje się, że cesarka nieudolnie wykonana co odbija się na moim zdrowiu. Dziecko zdrowe...ale gdyby nie koperta ...nie wiadomo jak by było. Zapewne większośc lekarzy bardziej łasa na koperty niż na chęć pomocy kobiecie i dziecku, niestety.
Pan doktor ,fakt ma bardzo specyficzne nastawienie do kobiet, niby żartem, niby chamsko i wulgarnie...jednym się podoba innym nie...gusta, guściki.


Ja nie polecam z uwagi na swój przypadek i styczność z Panem Z. To tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »